ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 12:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,47
1.223
70
17,00
17,50
2,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

BDI opp 205 pkt!
Baltic Exchange Dry Index 3954 UP 206
BCI Baltic Exchange Capesize Index 6848 UP 456
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3877 UP 90
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2085 UP 64
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 944 UP 26

U ovom krugu ULPL će kolo vodit. [thumbsup]

Show me the Money!

strpljivosT se uvijek isplati……

(nije za one s lošim živcima) [thumbsup]

samo što nije...

kažeš "turira"..već smo trebali biti ohoohho preko 800..pa svi pokazatelji o tome govore…no očito će ovaj"stampedo"…tek započeti

ali priznajem i ja sam se neki dan nečkao kuputi ili ne….no isplatilo se

samo što nije...

Nosom u strop
[undecid]

i tko se pojavi na kraju … ponovo nadasve transparentna uprava [lol] … nebute nas obeshrabrili [tongue]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

da da turira……..gotovo je,nemoze se vise zaustavit.
Steta sta nije danas ponediljak,ko ce izdrzat prokleti vikend

Ne treba bit previše euforičan,to će mo sutra ako probije branu na 740,a ako bdi pođe kao danas onda će sigurno,pozdrav onima što davaju jedinice [rolleyes]

Turira ULPL već oko 3 i pol mjeseca na gotovo istom broju okretaja. Nadamo se da je konačno postigao radnu brzinu da može krenuti i da će se strpljenje isplatiti.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene


Ne treba bit previše euforičan,to će mo sutra ako probije branu na 740,a ako bdi pođe kao danas onda će sigurno,pozdrav onima što davaju jedinice [rolleyes]

sutra probija to na otvaranju……..nikakva euforija nego je tako [embarass]


Turira ULPL već oko 3 i pol mjeseca na gotovo istom broju okretaja. Nadamo se da je konačno postigao radnu brzinu da može krenuti i da će se strpljenje isplatiti.

to je uvijek tak tu na ulplu … kenjka kenja a onda skuri kuplung kad kreće

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Šta se ovdje desilo da je ULPL tako potegnu sa tolikim prometom.Ima li tko informaciju kakvu

New Report

Close