ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 17:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,47
1.223
70
17,00
17,50
2,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Split u kojem roku ocekujes ulpl na 580

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.





U zadnjih mjesec dana BDI je porastao preko 40% bio je ispod 1900 a sada je 2728, očito brodarima nisu "potonule sve ladje" i strpljivi će biti nagrađeni, naravno rast BDI-a i brodarskih dionica nije u direktnoj korelaciji, ali se indirektno prate.

ne bi baš rekao, kad je BDI padao dan za danom, cijene brodara gotovo da se nisu mijenjale, pa sad kad se malo oporavio ne vidim nikakvih razlog za njihov rast zato jer raste BDI… uostalom, i tako će BDI uskoro opet u crveno [bye]
[/quote]
Upravo sam to i ja rekao da BDI i cijene dionica nisu u direktnoj korelaciji, međutim ukoliko BDI ode na 4000 bodova ili padne ispod 1500 to će se osjetiti na cijeni brodarskih dionica. Što se tiće Vaše konstatacije da će BDI uskoro u crveno u to nisam siguran jer Kinez koji od kojih najviše ovisi kretanje vrijednosti BDI-a prognoziraju rast do Nove godine na 4000 bodova. Naravno nema više onako snažnog dnevnog utjecaja BDI na kretanje dionica kao što je bilo tijekom prvog dijela ove godine (neke kolege su i postale taj članak da sada ne tražim link).
[/quote]

Ove procjene Kineza su dosta konzervativne. Mislim da će se mnogi iznenaditi gdje će BDI završiti do kraja godine. Ja tipujem na 5300 do kraja godine. [bye]
[/quote]

[lol]

trenutno stanje brodara u americi

http://www.google.com/finance?q=gnk

Gnk 15 % u plusu [thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


trenutno stanje brodara u americi

http://www.google.com/finance?q=gnk

Gnk 15 % u plusu [thumbsup]

Je, i Pavletić to gleda i čita forum. Čim vi krenete eto njega sa kuglicama.

MY PRECIOUS!!!!

A što nas neko Časti ocjenama(mora da je u kešu a sutra će mu bit kasno) [tongue]

LOL najbolja mi je ekipa koja govori o tzv. imaginarnoj dobiti koja je vjerojatno ostvarena u nekim imaginarnim podružnicama s isto tako imaginarnim brodovima u možda nekom imaginarnom svijetu.Haha buraz mi radi u uljaniku(brodogradilištu) i tvrdi da ULPL vrijedi najmkanje 200 milja eura…Pa sada kako kome drago ja se ne bunim kada padne cijena jer onda samo kupujem,neka samo pada, ozbiljni investitori kao što sam ja samo čekaju priliku i kupuju,a kolege poput KingaArathasa i sličnih neka kupuju dionice Vivendia i Blizzarda i neka ostave brodare na miru ako ne vjeruju u njih. [thumbsup]

Eto, brodari u Americi fino potegli…Uf, kakve slučajnosti….
Ima ovdje ljudi koji vjeruju u ovu dionicu i uvijek je imaju u portfelju….Ko moj kompa iz kvarta…
A prekjučer jedini Geroniomo i ja na bidu…Bid skroz šupalj….I još kolega napiše reference ove dionice…i naravno pojave se novajlije, koje su već danas možda i promjenile nick i pišu da treba čekat ovo ispod 600….

Pa u tome i je stvar što se vidi da je bid šupalj!
By the way ja to uopće ne čekam ni na kojoj cijeni, jer me libu racku za brodare, tu nema sreće idućih dvije godine. Imho su gori i od građevinara.
Al svatko neka radi po svojoj pameti, pa ćemo se čut za dvije godine.

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


Eto, brodari u Americi fino potegli…Uf, kakve slučajnosti….
Ima ovdje ljudi koji vjeruju u ovu dionicu i uvijek je imaju u portfelju….Ko moj kompa iz kvarta…
A prekjučer jedini Geroniomo i ja na bidu…Bid skroz šupalj….I još kolega napiše reference ove dionice…i naravno pojave se novajlije, koje su već danas možda i promjenile nick i pišu da treba čekat ovo ispod 600….

mali ispravak kolega. naime i ja sam bio na kupnji samo me niste zamijetili jer mi je nešto manji od vašeg [lol]

http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx


Pa u tome i je stvar što se vidi da je bid šupalj!
By the way ja to uopće ne čekam ni na kojoj cijeni, jer me libu racku za brodare, tu nema sreće idućih dvije godine. Imho su gori i od građevinara.
Al svatko neka radi po svojoj pameti, pa ćemo se čut za dvije godine.

imate pravo iznositi Vaše mišljenje i s tim se slažem u potpunosti, no molim Vas da mi pojasnite što ovaj hokejaški izraz znači uz ovaj drugi … pozz i sve najbolje Vam želim

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


A što nas neko Časti ocjenama(mora da je u kešu a sutra će mu bit kasno) [tongue]

Počelo je počelo [tongue] [tongue] [lol] [lol]

New Report

Close