ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.06.2024. u 18:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,75
4.970
280
17,30
17,90
2,29%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Bearg, pa zaduženost je ovdje stara priča. Ne vidim da se na tome nešto dramatično promijenilo između FI Q3 i Q4. Ali ono što se bitno promijenilo je tržište jer bi vozarine već u Q1 mogle donijeti 50% veće prihode nego u Q4.

Upravo tako, a ako prihodi toliko porastu, zna se kakav će biti rezultat.


Ovdje neki što su prodali trtare već. Ma ne sekirajte se, kad Vam ovo nasviramo na 250kn ulazit ćete vi opet. [emo_smijeh]

Bitno je ne bacati novce, tj. ne kupovati prije 100 kn, tu će se dobro meziti [emo_palacg]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Nego kad će to istresanje???
Da meznem 200kom.
[emo_smijeh]

prodali su relativno novi brod..to nisam ocekivao..a frenda sam savjetovao da izadje na 550 ,na 40,na 300,cak i iznad 200 dok se drzala…
i likvidnost je ovdje nikakva…a jos kupuje uprava…
ja bi bjezao odavde dok se moze..jer kako ce likvidnost padati..a uz ovako neocekivano los FI ,tko ce kupovati?
plus vijesti da kasne place a kupuju dionice za trezor i rade dokap uljanika??!!
ovdje uprava radi samo u svoju korist,dok ide radili su dokape ,unovcavali si zarade kroz dividende,isplacuju si place i bonuse..nije njima bez da cijena ode i na 50,jer su oni milijune si vec isplatili..

*na 400
*nije njima bed..

Ovdje bi mogla jedino dokapitalizacija učiniti nešto od ove dionice.
Ima jako malo dionica i smatram (sjetimo se one dokapitalizacije od prije),da je to jedino riješenje,a poznavajući rad ove uprave i obzirom da konstantno trezor kupuje dionice ne čini mi se kao jedino riješenje i za cijenu i za dioničare.

samo 580.000 dionica.Ako prežive ovo će biti najbolji brodar u hrvata.
Dokapitalizacija.


samo 580.000 dionica.Ako prežive ovo će biti najbolji brodar u hrvata.
Dokapitalizacija.

Ja opet mezio danas, doduše nešto i prodao pa vratio.
Kad već ima junaca koji udaraju po ASK-u.

Čini i se da je malo živnulo ovdje.Još ako bdi krene u pozitivnu seriju možda bi i moglo biti nešto od ove lađare.

krivi link sorry
http://www.lloydslistintelligence.com/llint/tankers/baltic-index.htm%3Bjsessionid=CBA831BFF8748D23663B00FEEF983050

A BALVANA!!! :) :) :)

E što je jaka ovdje trgovina, kao krenut će za Atlantskom, a ono jeftinije nego jučer, kupovat će se ovo lagano na 180.

Da li plaće kasne, što kaže uprava.Pozdrav.

New Report

Close