SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.05.2024. u 18:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
SNBA
12,00
1.992
166
12,00
13,90
-0,83%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mene kretanje cijene ove dionice strašno posdjeća na RIZ s tim da se sada nalazimo negdje na RIZ-ovih 50 kuna, koliko će trebati da ode na svoju realnu vrijednost ostaje da vidimo.

Neka nesto zna?

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

400 u komadu. Ili nešto njuši ili hrabar.

Zanimljiv mi je ovaj odnos K/P , naime na prodaji nalog od 7.303 kom. na cijeni od 513 kn !?. Djeluje mi kao nekakvo “strašilo”!


Zanimljiv mi je ovaj odnos K/P , naime na prodaji nalog od 7.303 kom. na cijeni od 513 kn !?. Djeluje mi kao nekakvo "strašilo"!

Očito je taj paket postavljen od strane onih koji kupuju da štopa rast cijene dionice i plaši kupce, očito očekuju veći rast.

http://zse.hr/default.aspx?id=56508


http://zse.hr/default.aspx?id=56508

Kako su ovi prešli 25% čini se da ide javna ponuda,a ako ide javna ponuda znači da bi Slavonac trebao odlično zaraditi,a oni su puni RIVP i SNBA,iako imaju i RIZ i još par dobrih dionica,s veseljem očekujem raspetljavanje na SNBA jer mislim da je to razlog ovoga prelaska od 25% u Slavoncu

Pogledajte osnivaca Lipa-promet.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Kupnja se povukla na 62,xx,procurila nekakva informacija? [emo_zacudjen]

Kako TOP 10 već danima ne prodaje,a dionica je otišla u dobrom postotku gore,meni je to dovoljan indikator koliko SNBA vrijedi bez obzira prodale se ove DAB-ove dionice u prvom krugu ili ne,a nije bez razloga jer smo najeftinija banka u HR.


Kupnja se povukla na 62,xx,procurila nekakva informacija? [emo_zacudjen]

skužili su ljudi da je navlakuša završila, da prodaje po 200 kn neće biti, jedino može biti ponuda po ponderiranom tromjesečnom prosjeku pa računajte koliko je to ispod sadašnje cijene [emo_beztona]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!



Kupnja se povukla na 62,xx,procurila nekakva informacija? [emo_zacudjen]

skužili su ljudi da je navlakuša završila, da prodaje po 200 kn neće biti, jedino može biti ponuda po ponderiranom tromjesečnom prosjeku pa računajte koliko je to ispod sadašnje cijene [emo_beztona]
[/quote]
A tko će to prodavati možda mi koji ih držimo godinama i nismo prodavali ni na 555 kuna sad jedva dočekali 60 kuna malo sutra. To su razne igre navlakuše da se spusti cijena ali osim buregđija mislim da niko normalan ne razmišlja o prodaji. Držali smo ih godinama pa godina više ili manje nebitno nije smak svijeta pa se hitno nešto mora. Ako kupac misli lihvariti na maloj cijeni neka stoje i dalje koliko god trebalo doći će bolja vremena.



Kupnja se povukla na 62,xx,procurila nekakva informacija? [emo_zacudjen]

skužili su ljudi da je navlakuša završila, da prodaje po 200 kn neće biti, jedino može biti ponuda po ponderiranom tromjesečnom prosjeku pa računajte koliko je to ispod sadašnje cijene [emo_beztona]
[/quote]
Ponuda može biti po koliko god netko sebi zamisli, da li će netko ponudu prihvatiti to je drugo pitanje. Ako ponuda nije odgovarajuća zašto bi se izlazilo iz vrjedne i profitabilne tvrtke? Strong hold.



Kupnja se povukla na 62,xx,procurila nekakva informacija? [emo_zacudjen]

skužili su ljudi da je navlakuša završila, da prodaje po 200 kn neće biti, jedino može biti ponuda po ponderiranom tromjesečnom prosjeku pa računajte koliko je to ispod sadašnje cijene [emo_beztona]
[/quote]
Ponderirani prosjek blizu 65.Eventualni izlazak malih špekulanata vjerovatno na malim prometima neće smanjiti taj prosjek.Kako vrijeme bude teklo taj prosjek će rasti prema 65 i više,jer će izlaziti prometi od prije tri mjeseca
kada je cijena bila oko 45 i klizila do 39.
Kupnja ispod 65 bi trebala biti dobar posao s obzirom da je tužba odbačena.
A ako dođe do preuzimanja tada bi nam SLPF mogao donijeti lijepu zaradu jer on
svoju kožu ne prodaje jeftino.
Nemam dileme.Što imam čuvam,ako potone dokupljujem!!!!!!

Slažem se ako pada udri po dokupu da vidimo koliko to ima za istresanje po mizernim cijenama.

New Report

Close