RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.04.2024. u 19:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,19
18.529
3,571
5,20
5,22
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nase najvece i turisticki najvaznije emitivno trziste, Njemacka, vec priprema i organizira centre za cijepljenje. Za Bozic ce biti cetiri (razlicita) cjepiva. https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/dr-trampuz-za-bozic-cemo-imati-cetiri-cjepiva-ja-cu-se-sigurno-cijepiti-nisu-zabiljezene-nuspojave-koje-bi-mogle-biti-opasne-za-zdravlje-1057795

sonda, 13.11.2020. u 19:01

 





kicancro, 13.11.2020. u 13:53





 

 

 



 

Dobre predikcije, podijelite jos koje razmisljanje sa nama pa da ucinimo suprotno, para nikad dosta.

 



 

Imate pravo, krivo sam procjenio da će RIVP do danas bit na 23,50. Malo me je iznenadio taj optimizam s cjepivom, samo se o tom priča. Ne samo kod nas, nego u svijetu.

Al ajmo malo o svjetskim burzama. Jel su odletile u nebo? Nisu. Svi su smirili strasti. Tu vidim dosta neodlučnosti.

Kuda će RIVP? Ostajem da će na 23,50. Živi bili pa vidjeli.

I ne znam samo od kuda crpite optimizam da će ovo gore u skorom razdoblju. I još se pojedinci raduju investicijama.

Javim vam se uskoro opet, kolega kicancro.

Kako ne biti optimistican kad jedan koncern izbaci vijest o 90 posto ucinkovitom cjepivu, a jos tri ce uskoro izbaciti slicnu vijest ? Ovo je sigurno veliki napredak, kupujte dok jos mozete na ovim discount cijenama.

A najveca moguca glupost (ili zloba) je kad napisete lozenje na cjepivo, al ocito neki ne biraju sredstva.

discover, 03.11.2020. u 11:12

eto čini se da je krenulo prema 15

sretno

‘ko da nema sutra…

 

čini se da je kolega bisakovi bio u pravu.. preskupo je to

slijedi nam precesija

Kao i prošli ponedjeljak!
Veliki promet i veliki skok!

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]

kicancro, 16.11.2020. u 11:36






kicancro, 13.11.2020. u 13:53




 



 

Kako ne biti optimistican kad jedan koncern izbaci vijest o 90 posto ucinkovitom cjepivu, a jos tri ce uskoro izbaciti slicnu vijest ? Ovo je sigurno veliki napredak, kupujte dok jos mozete na ovim discount cijenama.

A najveca moguca glupost (ili zloba) je kad napisete lozenje na cjepivo, al ocito neki ne biraju sredstva.

To što vi nazivate glupošći ili zlobom, ja zovem sumnjom.

Ukratko, ništa im ne vjerujem. Zašto? Pa naprosto jer ništa u vezi tog cjepiva ne znaju. Ne znaju koliko dugo će trajati imunitet, ne znaju hoće li procijepljene osobe dalje širiti virus, ne znaju je li podjednako učinkovito za sve dobne skupine… samo znaju da je 90% učinkovito.

Danas je objavljeno to za Modernino cjepivo. Kaže – učinkovito 94,5%. Kako su testirali u završnoj fazi? Dali placebo 15000 ljudi, a drugih 15000 ljudi cjepivo. Od prve skupine covid je dobilo 90 osoba, od druge 5. To je testiranje?!?! To je završna faza testiranja? Pa ajde, pitam ja vas, jel to vama normalno i u redu.

Baš me zanima tko će to odobriti. Prije bih uzeo rusko ili kinesko cjepivo nego ovo rađeno po famoznoj novoj mRNA metodi. Jer ponavljam, ne znaju ništa!!!

Slažem se da se cjepivo može brzo razviti. Ali vrijeme se ne može kupiti. Vrijeme potrebno da se vidi je li cjepivo doista učinkovito i sigurno. Nije to antibiotik, pa ako ga krivo uzmeš, nikom ništa. Od nedovoljno testiranog cjepiva (da, kao što su ova) posljedice mogu biti dugoročne, a mogu se manifestirati i nakon nekoliko godina.

Drago mi je ste danas zaradili na RIVP-u, ali meni je to i dalje super rizična investicija.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

sonda, 16.11.2020. u 21:08

 









kicancro, 13.11.2020. u 13:53




 

 



 

Kako ne biti optimistican kad jedan koncern izbaci vijest o 90 posto ucinkovitom cjepivu, a jos tri ce uskoro izbaciti slicnu vijest ? Ovo je sigurno veliki napredak, kupujte dok jos mozete na ovim discount cijenama.

A najveca moguca glupost (ili zloba) je kad napisete lozenje na cjepivo, al ocito neki ne biraju sredstva.

 



 

To što vi nazivate glupošći ili zlobom, ja zovem sumnjom.

Ukratko, ništa im ne vjerujem. Zašto? Pa naprosto jer ništa u vezi tog cjepiva ne znaju. Ne znaju koliko dugo će trajati imunitet, ne znaju hoće li procijepljene osobe dalje širiti virus, ne znaju je li podjednako učinkovito za sve dobne skupine… samo znaju da je 90% učinkovito.

Danas je objavljeno to za Modernino cjepivo. Kaže – učinkovito 94,5%. Kako su testirali u završnoj fazi? Dali placebo 15000 ljudi, a drugih 15000 ljudi cjepivo. Od prve skupine covid je dobilo 90 osoba, od druge 5. To je testiranje?!?! To je završna faza testiranja? Pa ajde, pitam ja vas, jel to vama normalno i u redu.

Baš me zanima tko će to odobriti. Prije bih uzeo rusko ili kinesko cjepivo nego ovo rađeno po famoznoj novoj mRNA metodi. Jer ponavljam, ne znaju ništa!!!

Slažem se da se cjepivo može brzo razviti. Ali vrijeme se ne može kupiti. Vrijeme potrebno da se vidi je li cjepivo doista učinkovito i sigurno. Nije to antibiotik, pa ako ga krivo uzmeš, nikom ništa. Od nedovoljno testiranog cjepiva (da, kao što su ova) posljedice mogu biti dugoročne, a mogu se manifestirati i nakon nekoliko godina.

Drago mi je ste danas zaradili na RIVP-u, ali meni je to i dalje super rizična investicija.

Hrvatski narod ima jedan veliki problem, a to je da diskutira o stvarima o kojima nista ne zna.

P.S. Zaradio sam vec ranije, neka stoji i buja.

Za Valamar, kao znacajnog korisnika korona subvencija za zaposlenike, ova vijest je odlicna. https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/sefica-komisije-imam-dobre-vijesti-za-hrvatsku-to-su-osobito-dobre-vijesti-za-radnike-i-firme-15031682

Taman kako treba, cijena se nakon rasta malo vratila nazad, a onda vjerojatno napad na 30.

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/optimizam-medu-turistickim-djelatnicima-dolazak-gostiju-iz-njemacke-kljucan-je-za-uspjesnu-sezonu-15032160

Nedavno objavljeni optimistični rezultati treće faze testiranja dvaju cjepiva protiv Covida-19, ali i najave Njemačke da bi već do ljeta sljedeće godine mogla procijepiti 70 posto stanovništva, unijeli su optimizam među turističke djelatnike diljem svijeta, pa tako i u Hrvatskoj.

Posebno je ta vijest važna za Hrvatsku kojoj je dolazak gostiju iz Njemačke u većim brojevima ključan za uspješnu sezonu.


Najave o pronalasku cjepiva ulijevaju optimizam da bi se turizam mogao početi oporavljati u drugom kvartalu pa se onda i približavati brojkama prije pandemije u drugoj polovici naredne godine.”, komentirao je Veljko Ostojić, direktor Hrvatske udruge turizma.”

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/iz-pfizera-zatrazili-hitno-odobrenje-cjepiva-protiv-covida-19-fauci-euforican-pomoc-je-na-putu-15032383

Kae s udrugom?

jel još sređuju povoljne margine?

da uljetim..

slijedi nam precesija

Pozdrav ljudi,

trebam nekoga da mi se javi u inbox tko prilično dobro razumije računovodstvena/financijska izvješća, za detalje i financije se dogovorimo

Kapitalni fond prodaje već danima. Oni su je zaštopali. Ako sam dobro pratio , počeli su oko 25,5 prodavati

https://www.novilist.hr/rijeka-regija/otoci/valamar-u-svom-kampu-na-krku-nudi-zimovanje-za-digitalne-nomade/

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2235056

New Report

Close