RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.04.2024. u 21:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,21
56.245
10,805
5,20
5,22
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

spalato33, 01.12.2020. u 12:02

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2235056

Nadležna Europska agencija je odgodila odobrenje za sva cjepiva !!!

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]

https://www.seebiz.eu/tvrtke/velika-britanija-prva-na-svijetu-odobrila-pfizerovo-cjepivo/246488







SPLIĆANKA IZ OXFORDA


‘Čim je objavljeno da se cijepimo, živnuo mi je biznis, telefoni ne prestaju zvoniti!‘



“Cijepit će se zasigurno oni koji žele slobodu, koji žele putovati, koji su i prije pojave COVID-a vodili aktivan život s puno poznanstava i koji ne žele nikakva ograničenja u takvom životnom stilu.”, “S dolaskom cjepiva na tržište atmosfera je u Velikoj Britaniji ipak bolja. Sve je nekako živnulo, dobilo neku pozitivnu notu. Evo, recimo, ja mogu govoriti o svojem poslu. Moja tvrtka bavi se organiziranjem jedrenja i iznajmljivanjem jedrilica. Zimi to radimo na Karibima, a ljeti na Mediteranu. Dok cjepiva nije bilo, telefon mi je rijetko zvonio i nije bilo interesa za bukingom. Otprije nekoliko dana, otkako je postalo jasno da cijepljenje samo što nije započelo, telefon mi ne prestaje zvoniti. Svi žele rezervirati termin za jedrenje, svi se žele malo maknuti iz ove dosad jezive svakodnevice.”


Mislim da je nedvojbeno jasno sto ce gamechanger cijepljenje znaciti i sto ce donijeti nasem turizmu iduce ljeto. Pametnome dosta.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/cim-je-objavljeno-da-se-cijepimo-zivnuo-mi-je-biznis-telefoni-ne-prestaju-zvoniti-15034891

Zna li netko razlog zašto Kapitalni fond prodaje već tjednima na dnevnoj bazi dionice RIVP?

Ovdje mi sve miriši na jedno čišćenje do kraja dana do 30kn!

Lp

dionica sa najvecom perspektivom rasta ,da se i ne zaboravi da je najvise i pala u covid periodu,dionica koja je davala dividendu svake godine sve vecu.Dionica koja ovisi iskljucivo trenutno o situaciji sa korona virusom.

kicancro, 10.11.2020. u 13:29

Dvije kune gore nakon objave Pfizera, dvije kune uskoro nakon objave AstraZenece, i dvije kune nakon odobrenja i pocetka cjepljenja, taman na 30 kn prije sezone. Steta da nije palo na 15 kn pa da duplo zaradimo.

Potisnut pesimizmom ponekih procjenitelj da ce cijena na 15 kuna, ocito sam bio preskroman sa svojom procjenom. Kad pocme cijepljenje u Hrvatskoj, kad se cijepiva pokazu pouzdana( u sto ne sumnjam jer se radi o vise firmi, skoro sve jako pouzdane), cijena ce otici na 34 kune na pogon fondova. Eto, slobodno likujte ako opet podcjenim ovu dionicu 😁.

kicancro, 04.12.2020. u 15:47

 





kicancro, 10.11.2020. u 13:29





 

Dvije kune gore nakon objave Pfizera, dvije kune uskoro nakon objave AstraZenece, i dvije kune nakon odobrenja i pocetka cjepljenja, taman na 30 kn prije sezone. Steta da nije palo na 15 kn pa da duplo zaradimo.

Potisnut pesimizmom ponekih procjenitelj da ce cijena na 15 kuna, ocito sam bio preskroman sa svojom procjenom. Kad pocme cijepljenje u Hrvatskoj, kad se cijepiva pokazu pouzdana( u sto ne sumnjam jer se radi o vise firmi, skoro sve jako pouzdane), cijena ce otici na 34 kune na pogon fondova. Eto, slobodno likujte ako opet podcjenim ovu dionicu 😁.

👏👏👏

kicancro, 04.12.2020. u 15:47

 





kicancro, 10.11.2020. u 13:29





 

Dvije kune gore nakon objave Pfizera, dvije kune uskoro nakon objave AstraZenece, i dvije kune nakon odobrenja i pocetka cjepljenja, taman na 30 kn prije sezone. Steta da nije palo na 15 kn pa da duplo zaradimo.

Potisnut pesimizmom ponekih procjenitelj da ce cijena na 15 kuna, ocito sam bio preskroman sa svojom procjenom. Kad pocme cijepljenje u Hrvatskoj, kad se cijepiva pokazu pouzdana( u sto ne sumnjam jer se radi o vise firmi, skoro sve jako pouzdane), cijena ce otici na 34 kune na pogon fondova. Eto, slobodno likujte ako opet podcjenim ovu dionicu 😁.

To zahvalite kolegi Bisakovi, on je zazivao 15 kn i propast. Ajde vjerojatno se nakupovao

https://vijesti.hrt.hr/686279/na-valu-optimizma-cijene-najvaznijih-indeksa-porasle-oko-12-posto

Kao i u ostatku Europe i u Hrvatskoj je zapravo prevladao pozitivan impuls cjepiva, gdje su se pojavila očekivanja da bi iduća turistička sezona trebala biti svakako bolja nego što je ova sezona bila”, kaže Davor Špoljar, analitičar Erste banke.

Polako ali sigurno naprijed. Jos kad ovaj nalog na na 29,40 (cca 10.000kom) skinu, idemo preko 30.

otvoren put do 33, a ako onaj veliki kolac prodje..ko zna kuda ce cijena…

Možda je malo prenaglo otišla.

Mogla bi se i nadmašit 2019 godina,sve se vraća na svoje mjesto!Valmar je mislim predmer potraznje ovih dana ,ne zaboravimo prije korone smo bili na 38-39kn znači prostora za rast ima jako puno!

Na burzi najavljuju brz oporavak svjetskog turizma – Poslovni dnevnik

New Report

Close