Stožer donio nove odluke, stupaju na snagu od 4. listopada

Naslovnica Forum Komentari članaka Stožer donio nove odluke, stupaju na snagu od 4. listopada

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zar nije posao novinara da postavljaju pitanja? Tko normalan daje plaću ljudima koji ne postavljaju pitanja, a nazivaju se novinarima?

Vladajuča elita ima dovoljno ruku i žetončića u saboru da izglasa zakon koji bi nas sve obvezao da se cijepimo. ZAŠTO TO NISU IZGLASALI?

Samo robovlasnik uskračuje pravo na odluku drugim ljudima i odlučuje umjesto drugih, bez zakona, pravila i sustava vrijednosti.

Što je novo rekao? Bila sad prije 2 dada u bolnici, testirali su me kao pacijenta svakih 72 sata, u posjet naravno ne može nitko, niti umiručem. Nema na odjel dok ne stigne PCR da si negativan. Bila sam na proljeće 7 tjedana u bolnici, nema na odjel bez testa, nema posjete 7 TJEDANA nitko od mojih nije mi mogao niti blizu. Samo su do vrata donijeli čiste pidžame i uzeli prljavo. Za svako seljenje na drugi odjel bez obzira što sam u postupku COVID test. Srećom uvijek negativan, ali sam bila 2x.u izolaciji zbog bolničke bakterije, a na odjelima raspašoj, NEKE sestre rade što žele, bez poštovanja prema bolesnim jer znaju da obitelj ne može doći do njega. Kažem NEKE. Od kad to traje NEMA POSJETA običnim smrtnicima, niti sa COVID TESTOM, NITI COVID PUTOVNICOM. IZ ISKUSTVA. Ambulante liječnika opće prakse su prazne. BIT ĆE POSLJEDICA.

 

Ovaj pojma nema kako mu funkcioniraju bolnice od početka koronavirusa. Samo melje i smišlja kako nekome zagorčati život, čiji je i tako gorak zbog bolesti. Sradaju u ovom sranju i ljudi s teškim bolestima, onkološki…

Imaju li ljudi pravo biti zdravi,a da ih se ne (tretira)liječi???

Nisam luda da radniku dam otkaz  radi toga jer je u zdravstvu  i neće se cijepiti..

Tehnološki višak……amen…baš mi se ne hoda po sudovima …

New Report

Close