RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.05.2024. u 05:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,10
6.375
1,249
5,08
5,14
-0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

“Cijene više ne mogu dizati zato jer su i sad previsoke i prava je sreća da netko toliko plaća 4* u Poreču”

Mislim da ovo zaista treba pokazivati sadašnjim i budućim generacijama, a ne DCF.
Možeš puno znati pa vidjeti koliko puno ne znaš, možeš puno učiti, možeš puno raditi na sebi,
ali za ovako napisati moraš biti nadaren (imati talenta).


"Cijene više ne mogu dizati zato jer su i sad previsoke i prava je sreća da netko toliko plaća 4* u Poreču"

Mislim da ovo zaista treba pokazivati sadašnjim i budućim generacijama, a ne DCF.
Možeš puno znati pa vidjeti koliko puno ne znaš, možeš puno učiti, možeš puno raditi na sebi,
ali za ovako napisati moraš biti nadaren (imati talenta).

Dobro, vidjet ćemo koliko ja ne znam, dogodine kada pogledamo cijenu po smještajnoj jedinici i occupancy rate.

Glupiranje s DCF-om je samo maskiranje pred nemuštom rajom koja u tome vidi neku veliku znanost, a radi se o najobičnijoj gluposti za koju da bi je ispravno procijenio moraš znati cijeli niz insajderskih podataka i imati ispravan model rasta. To je jedino može znati uprava. S druge strane, neću spominjati moguće manipulaciju sa premijom rizika, implicitnim troškom kapitala odnosno WACC-om.

Da li bi tko bio ljubazan da mi proslijedi fiminu analizu, pošaljem mu moj mail na private message.
Hvala

Doživite adventsku čaroliju u Poreču! 🎄

Valamar hoteli i ljetovališta

Reply|
Today, 3:43 PM

Poštovani g. ______,

Bliži nam se najljepše doba u godini, doba kad se ulice i trgovi u srcu grada pretvaraju u pozornicu s bezbroj događanja. Osjetite čari blagdanskog ozračja i ne propustite nikad bogatiji Advent u Poreču, na Trgu Matije Gupca od 6. prosinca 2016. do 8. siječnja 2017.

Očekuju Vas besplatno klizanje na ledu, brojni koncerti, zabavni i kulturni program te bogata adventska gastronomska ponuda. U raznolikom adventskom programu, koji je za sve goste besplatan, sigurno ćete pronaći nešto za sebe.

Provedite blagdane sa najmilijima i upustite se u čarobnu adventsku avanturu u Poreču.

Dobro došli!

Preporučeni paket smještaja za obitelji u Poreču:
Valamar Crystal Hotel 4*
Boravci od 16.12. do 26.12.
Od 73 € po sobi po noćenju
• Boravak dva dana
• Adventski ručak uključen u cijenu
u restoranu Spinnaker

Preporučeni paket smještaja za parove u Poreču:
Valamar Riviera Hotel & Villa Parentino 4*
Boravci od 25.11. do 25.12.
Od 82 € po sobi po noćenju
• Boravak dva dana
• Adventski ručak uključen u cijenu
u restoranu Spinnaker

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Kukurin: “Gradimo dvije poslovne zgrade u Poreču i u Dubrovniku s ciljem da unaprijedimo radnu klimu i uvjete rada u korporativnim sektorima. Posebnu ćemo pozornost posvetiti stalnom zapošljavanju i ostvarivanju uvjeta prema kojima naši sezonski djelatnici mogu imati angažman tijekom cijele godine. Za narednu poslovnu godinu primit ćemo novih 170 djelatnika u stalni radi odnos te ćemo oko 1000 djelatnika uključiti u program za cjelogodišnji rad. U programu za cjelogodišnji rad obvezujemo se djelatnicima u tri godine osigurati posao na minimalno 9 mjeseci, a za ostala tri mjeseca djelatnici primaju 60 do 70 posto plaće. Osim toga, radnicima u programu za cjelogodišnji rad izjednačuje se status s radnicima na stalno u dijelu edukacija, prava na zdravstveni pregled ili mogućnosti podizanja kredita u poslovnim bankama. Pažnju ćemo posvetiti i poboljšanju uvjeta za sezonski rad pa ćemo tijekom sljedeće tri godine u svim našim destinacijama izgraditi smještaj za sezonske djelatnike te unaprijediti ostale uvjete sezonskog zapošljavanja.


Pustite forumske managere i njhove filozofije. Lijepo zvuči kad se izgovori, ali u praksi je to malo drugačije.

Nego, vidim da Pical apartments više neće nuditi usluge smještaja. prebacuje li se tih 110 apartmana u smještaj za zaposlenike, što mi se čini kao ok potez ili se već počelo s pripremama za Pical 2018/19 pa će već sad nešto raditi s njim?


Odlično, obnavljaju i to nikad jače svoje kapacitete a i šoping je na vidiku.
Bilo bi uredu pa i da kupuju i izvan zemlje nešto kao ono u Austriji zimovalište pa da i zimi imamo sinergiju i dodatne prihode a radnici koji su voljni raditi i zimi da odu gore.
Mislim da se na to jako računa i čeka prilika.

[/quote]

Valamar dionica godine 5. put zaredom. To svjedoci o stabilnosti i kod manjinskih dionicara.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Danas nakon dugo vremena kupnja jača od prodaje.


Kukurin: "Gradimo dvije poslovne zgrade u Poreču i u Dubrovniku s ciljem da unaprijedimo radnu klimu i uvjete rada u korporativnim sektorima. Posebnu ćemo pozornost posvetiti stalnom zapošljavanju i ostvarivanju uvjeta prema kojima naši sezonski djelatnici mogu imati angažman tijekom cijele godine. Za narednu poslovnu godinu primit ćemo novih 170 djelatnika u stalni radi odnos te ćemo oko 1000 djelatnika uključiti u program za cjelogodišnji rad. U programu za cjelogodišnji rad obvezujemo se djelatnicima u tri godine osigurati posao na minimalno 9 mjeseci, a za ostala tri mjeseca djelatnici primaju 60 do 70 posto plaće. Osim toga, radnicima u programu za cjelogodišnji rad izjednačuje se status s radnicima na stalno u dijelu edukacija, prava na zdravstveni pregled ili mogućnosti podizanja kredita u poslovnim bankama. Pažnju ćemo posvetiti i poboljšanju uvjeta za sezonski rad pa ćemo tijekom sljedeće tri godine u svim našim destinacijama izgraditi smještaj za sezonske djelatnike te unaprijediti ostale uvjete sezonskog zapošljavanja. "


Pustite forumske managere i njhove filozofije. Lijepo zvuči kad se izgovori, ali u praksi je to malo drugačije.

Nego, vidim da Pical apartments više neće nuditi usluge smještaja. prebacuje li se tih 110 apartmana u smještaj za zaposlenike, što mi se čini kao ok potez ili se već počelo s pripremama za Pical 2018/19 pa će već sad nešto raditi s njim?


Odlično, obnavljaju i to nikad jače svoje kapacitete a i šoping je na vidiku.
Bilo bi uredu pa i da kupuju i izvan zemlje nešto kao ono u Austriji zimovalište pa da i zimi imamo sinergiju i dodatne prihode a radnici koji su voljni raditi i zimi da odu gore.
Mislim da se na to jako računa i čeka prilika.

[/quote]
[/quote]
ako ne de Austrija zimovalište već sam odavno napisao da zagreb radi cijelu zimu i to sve bolje.Treba kupiti sheraton umjesto maestrala pa imamo osovinu poreč-zagreb-dubrovnik

Snađi se druže…

Nema odmora!


Snađi se druže…

Nema odmora!


da je jedan drug(i), koji je koristio tu parolu, rješavao problem, ode crkvica

Odlične vijesti.

Slab promet dionice. Tričavih tisuću komada do sada.
Kao da su prodavači odustali od ćorava posla na ovim cijenama.


Snađi se druže…

Nema odmora!

Ovdje u kampu Krk lupaju od 10.mj. sa čekićima, šire jedan plato i postavljaju nove platzeve za oni fiksne kućice i još neke radove druge…

New Report

Close