PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.06.2024. u 09:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
156,50
31.300
200
155,00
156,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

I ne samo jučer nego čak i danas djelomično. MM na ovoj dionici jako loše vodi igru. Ipak na kraju je išlo i po 340. Dio sam riješio jer sam se nakon kupnje sjetio koliko ovo tromo zna biti a zatočen u paklu ne želim biti uz druge prilike.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Plan Atlantica za preuzimanje dionica od mirovinaca i dalje obavijen velom šutnje, a agresivnog kupca netko već dva dana gasi mrvicama. Što se tu događa?

Zašto ovaj MM štopa stalno cijenu. Vlastiti otkup?

Ovo je milina za vidjeti :)))
Kupuje trezor, nagrađuje se mangement, i onda se isti dan lijepo iskrca…

Vaš link …

Znači taj je rušio onaj dan po 343… za ne vjerovati. Horor.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Ovo je milina za vidjeti :)))
Kupuje trezor, nagrađuje se mangement, i onda se isti dan lijepo iskrca…

Vaš link …

Užas, ne treba mu davati dionice ako ih neće. Očito jako vjeruje u to što radi i kako radi.

Evo ponovno, nagrada i odmah prodaja 2000 kom.
Vaš link …
Sad se ja pitam, što ću ja sa svojim dionicama podravke? ako njima nisu dobre, hm..

njima se fućka jer će ih za godinu-dvije dobiti opet!

Veli Mrle da bi bilo najbolje da PODR ide u IPO, da završi kod građana.

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/podravka-je-lovac-a-ne-lovina-strateski-partner-nam-ne-treba-1103405

Veli Mrle da bi bilo najbolje da PODR ide u IPO, da završi kod građana.

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/podravka-je-lovac-a-ne-lovina-strateski-partner-nam-ne-treba-1103405

Evo nam sad odjednom i spajanja…

Mirovinci zagovaraju spajanje Podravke i Atlantic grupe

S tim da modalitet spajanja nije objašnjen, a o tomu ovisi je li dionica na ovoj cijeni preskupa ili prejeftina.


Evo nam sad odjednom i spajanja…

Mirovinci zagovaraju spajanje Podravke i Atlantic grupe

S tim da modalitet spajanja nije objašnjen, a o tomu ovisi je li dionica na ovoj cijeni preskupa ili prejeftina.

Meni je to već jedno vrijeme na pameti. Imam ATGR i htio bih da uzmu PODR, ali jasno je da bez dogovora sa mirovincima neće ići (odn. ne mogu baš puno skupiti), a rekao bih da je onda jedini način da im se za dionice PODR daju dionice ATGR. I mislim da oni ne bi imali ništa protiv takvog deala.

New Report

Close