PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 00:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
157,45
23.302
148
156,50
158,00
0,64%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

U vezi Podravke loš sam prognozer ,jer stijedu sam rekao da smo dodirnuli dno.
A vrak nikad ne spava treba biti oprezan.

U Podravku stigao novi voditelj Odjela za spajanje i akvizicije

Od 1. siječnja 2013. godine Vjekoslav Mesaroš novi je voditelj Odjela za spajanje i akvizicije u Razvoju poslovanja Podravke, priopćeno je iz koprivničke kompanije.
Posljednje dvije godine radio je na poslovima starijeg analitičara u sektoru investicijskog bankarstva Zagrebačke banke. Radno iskustvo odnosi se na poslove analiza spajanja i akvizicija, financijskog modeliranja, procjene vrijednosti društava, analize financijskih izvještaja, pripreme transakcijske dokumentacije i asistiranja u pregovorima.
Prije Zagrebačke banke radio je kao demonstrator na Katedri za ekonomiku poduzeća te predavač obrazovnih programa iz područja informacijskih tehnologija pri Infokatedri. Vodio je studentsku udrugu Financijski klub Ekonomskog fakulteta u Zagrebu.
Završio je preddiplomski studij poslovne ekonomije na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu, a 2010. godine stječe titulu magistra poslovne ekonomije, smjer Analiza i poslovno planiranje.
Ističe se uspjehom u studiju te je među 10 posto najboljih studenata preddiplomskog studija, dvostruki dobitnik dekanove nagrade i državni stipendist A kategorije.
Pred stjecanjem je CFA (Chartered Financial Analyst) diplome.

U Podravku stigao novi voditelj Odjela za spajanje i akvizicije

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Bravo za Podravku…

http://podravski.hr/je-li-to-moguce-nadzorni-odbor-podravke-zvonimiru-mrsicu-povecao-placu-na-45-000-kuna/

hate red

vidim da ovdje ima ljudi koji ne razumiju osnovne stvari, pa covjeku treba dati 20.000 eura placu, jer onda nece krast i unistavat firmu, nego se borit za nju….

Ko da su to neznam kakve place za takav posao…

Al vidim tu samo hrpu neznanja

Nisam imao mira, morao sam se registrirati…

Šta se zgražate ljudi na to povećanje plaće? Znam da ružno zvuči, ali krajnje je vrijeme da neke tvrtke prestanu služiti za uhljebljivanje familije, poznanika itd.
I ja bih povećao plaću nekome tko je spreman tome stati na kraj i donijeti odluku o otpuštanju 500 takvih ljudi! Zar mislite da će se to osjetiti na npr.produktivnosti? Ne, ja mislim da će Podravka baš zbog takvih poteza postati profitabilnija, a to je ono čemu svi težimo, zar ne? Moš mislit povećanja plaće…

Treba dati i premijeru i doktoru i svima koji zasluzuju i koji rade tako odgovorne stvari place po 20.000, 30.000 eura, i tek ce se onda stanje u nas popraviti…

A ovo za podravku, ko da je to nekakva placa…


Nisam imao mira, morao sam se registrirati…

Šta se zgražate ljudi na to povećanje plaće? Znam da ružno zvuči, ali krajnje je vrijeme da neke tvrtke prestanu služiti za uhljebljivanje familije, poznanika itd.
I ja bih povećao plaću nekome tko je spreman tome stati na kraj i donijeti odluku o otpuštanju 500 takvih ljudi! Zar mislite da će se to osjetiti na npr.produktivnosti? Ne, ja mislim da će Podravka baš zbog takvih poteza postati profitabilnija, a to je ono čemu svi težimo, zar ne? Moš mislit povećanja plaće…

sve u redu ali prvo nek odradi poso i dokaze se pa onda povisica ovako povisica je tu a sve ce ostati isto ili jos gore[emo_smijeh]

Najava, tj.hrabrost otpustiti 500 ljudi koji su viška, meni dovoljno za početak

Da li netko zna što je sve Podravka dobila kroz naplate od Plurisa/Validusa/Fima?

Ideje naše benzin Vaš!

moglo bi tu još svašta bit…
http://podravski.hr/pobuna-u-podravki-koordinacija-sindikata-povecanjem-placa-mrsiceva-uprava-izgubila-je-povjerenje-radnika/

hate red

radnici jos nisu shvatili da su tu da rade a ne da misle, to se nekada moglo ali sad smo se izborili za bolje[emo_zloban]


vidim da ovdje ima ljudi koji ne razumiju osnovne stvari, pa covjeku treba dati 20.000 eura placu, jer onda nece krast i unistavat firmu, nego se borit za nju….

Ko da su to neznam kakve place za takav posao…

Al vidim tu samo hrpu neznanja

NE. Treba ga “natjerat” da kupi dionice (tvrtke u kojoj radi) , na kredit i da mu kamate ovise o vrijednosti dionice i dividendi.(npr: tvrtka loše posluje , vrijednost dionice padne a njemu je veća rata kredita , ili tvrtka posluje s dobiti isplaćuje dividendu i onda on s tom dividendom vraća kredit.
A ne ovako da on prima enormnu plaču a vlasnici (dioničari) dividendu nisu vidli nikad.


vidim da ovdje ima ljudi koji ne razumiju osnovne stvari, pa covjeku treba dati 20.000 eura placu, jer onda nece krast i unistavat firmu, nego se borit za nju….

Ko da su to neznam kakve place za takav posao…

Al vidim tu samo hrpu neznanja

Jel ti uopće znaš kako je dotični došao na poziciju predsjednika uprave i da li ima uopće ikakve reference za tu poziciju? Ok, dovedi nekog high level menagera iz Nestle-a i daj mu i 10.000 EUR-a plaće, ako zna radit svoj posao…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Evo malo činjenica o profesionalnoj karijeri gospodina predsjednika uprave Mršića.

1990. Diplomirao općenarodnu obranu i društvenu samozaštitu i novinarstvo na Fakultetu političkih znanosti u Zagrebu.
1990.-1998. obavlja dužnost direktora Službe za odnose s javnošću u Podravki d.d.
1997.-1999. zamjenik gradonačelnika Grada Koprivnice
2000. voditelj je službe za odnose s javnošću i protokol Grada Zagreba
2000.-2001. direktor je Službe za odnose s investitorima u Podravki d.d.
2001.-2012. gradonačelnik je Grada Koprivnice
2012.-tko zna kada – Predsjednik uprave Podravke d.d.

Dakle s “faksa” (i to kakvog) na direktorsku poziciju u Podravki. Pa dogradonačelnik, pa opet malo u Podravku, pa gradonačelnik pa opet u Podravku.
Ovo je za smrznuti se.

P.S. Što je bilo s onim “čuvajte novce jer uskoro…”? Možda je mislio nešto kao, vidjet ćete kako ću raditi kad mi povise plaću za desetak tisuća, ima da rasturim!

opća narodna obrana, to je u rangu srednje škole

New Report

Close