PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 13.05.2024. u 21:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
157,80
107.465
681
157,00
158,00
-0,63%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



vidim da ovdje ima ljudi koji ne razumiju osnovne stvari, pa covjeku treba dati 20.000 eura placu, jer onda nece krast i unistavat firmu, nego se borit za nju….

Ko da su to neznam kakve place za takav posao…

Al vidim tu samo hrpu neznanja

Jel ti uopće znaš kako je dotični došao na poziciju predsjednika uprave i da li ima uopće ikakve reference za tu poziciju? Ok, dovedi nekog high level menagera iz Nestle-a i daj mu i 10.000 EUR-a plaće, ako zna radit svoj posao…
[/quote]

Nije iz Nestlea, ali zasigurno bi bio šah-mat potez!

Crveni se pobunili…

http://podravski.hr/bura-u-sdp-u-darko-ledinski-ako-je-mrsic-zasluzio-ogromnu-placu-povisice-trebaju-dobiti-svi-radnici-podravke/

hate red

Koprivnica, 18. siječnja 2013.
Podravka i Badel 1862 potpisali Ugovor o distribuciji za tržište Slovenije

Dvije hrvatske kompanije Podravka i Badel 1862 potpisali su ugovor o distribuciji prema kojem koprivnička prehrambena kompanija postaje ekskluzivni distibuter proizvoda Badela 1862 za područje Slovenije.
Od 1. ožujka Podravka će u Sloveniji distribuirati program jakih alkoholnih pića, vina i sokova Badela 1862.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/3dv1R6fKBCZw8ukmrk4stQ==.pdf

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Podravka bez Belupa u minusu 80 milijuna kuna?

Uoči svakih izbora ista priča…

http://podravski.hr/pocela-prljava-kampanja-kod-podravke-osvanuli-leci-koji-zestoko-napadaju-mrsica-i-celnike-sdp-a/

hate red

http://zse.hr/userdocsimages/financ/PODR-fin2012-1Y-NotREV-K-HR.pdf

20 milja gubitka [emo_vrtimise]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

81 milja gubitka u 4.Q [emo_vrtimise]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

A ovo je dobro za podravku konacno ce dobit ici gore i nakon otpremnina i gasenja sektora koji nosi gubitke ici na 150 – 200 mil dobiti

maloprije sam vidio ovog topolina mršića na htv dnevniku 2 i ne mogu ne komentirati.

nisam ljevičar po habitusu ali čestitam svakome tko da glas tom hobitu “socijal-demokratu” nakon izjave da konkurenti imaju prihod po zaposlenom milijun kuna a oni samo 600k i da zato moraju otpustiti 600 radnika .

u ovakvo vrijeme nezaposlenosti oni rade na profitabilnosti ,koja socijalna neosjetljivost i bahatost ,za nevjerovati .

dok mu drugovi iz partije pričaju o pokretanju “privrede” i imaginarnim investicijama imamo hobita koji otpušta 600 radnika koji već rade, dok on ima plaću 40 000 kn a ne može im naći posla i tržišta.

da me ne bi neko krivo shvatio,nema većeg zagovornika kapitalizma i burze pune kvalitenih i profitabilnih kompanija od mene,ali živimo u posebnom vremenu u povijesti kapitalizma i ako ne bude zaposlenih koji stvaraju novu vrijednost i primaju plaću ,nema ni kupaca koji kupuju proizvode kompanija koje kotiraju na burzi,tako da i mi mali špekulanti nećemo imati s čime trgovati.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

kad su pitali clintona kako je osvojiio mandat rekao je tri rijeci:jobs, jobs, jobs. domet nasih menadera komesara je suprotan – otpustaj, otpustaj, otpustaj. mrsic je celnik podravke, a ni dana nema ni u ekonomskom sektoru ni u ekonomskoj znanosti. na pitanje kako to da je vindija prije deset godina bila naspram podravke patuljak, a danas ju sisa po prihodima, odgovor je u izostaloj privatizaciji i vodenju podravke kao stranacko-lokalne kasice prasice. podravka je bez daljnega kvalitena tvrtka, ali iz godine u godine jednostavno zaostaje i kaska za konkurencijom

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

@blackstone

Ako Podravka ili bilo koja druga tvrtka ne vodi racuna on profitabilnosti konkurencija ce ih unistiti i onda ce svi radnici izgubiti posao. Nije posao Podravke ili bilo koje druge tvrtke da rijesavaju problem nezaposlenosti.

Drugo, ako tvrtke nisu u mogucnosti otpustati ljude onda ih nece ni zaposljavati. Da Hrvatska ima fleksibilnije radno zakonodavstvo danas bi bilo puno manje nezaposlenih.

Sto Podravka bude profitabilnija to ce se vise investirati i zaposljavati vise ljudi.

U Hrvatskoj je sve postavljeno naopako. Od tvrtki se ocekuje da vode socijalnu politiku, a od vlade se ocekuje da proizvodi gnojivo, transformatore, lokomotive, ajvar, paprike, vino, brodove, da se bavi ugostiteljstvom, brodskim prijevozom i prodaje police osiguranja.

Rezultati su totalni kolaps ekonomije jer su takve tvrtke totalno nekonkurentne i naravno masivna nezaposlenost.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

dok mu drugovi iz partije pričaju o pokretanju "privrede" i imaginarnim investicijama imamo hobita koji otpušta 600 radnika koji već rade, dok on ima plaću 40 000 kn a ne može im naći posla i tržišta.

Radi li tih 600 ljudi ili prima plaću? Postoji razlika.
A pod dva, mislim, Zvonimir Mršić je bio nositelj liste Kukuriku, za parlamentarne izbore, i ta je lista dobila uvjerljivo najveći broj glasova. On sad ima plaću od 40.000 kuna, pa šta? Nije li narod glasovao za njega i njegovu plaću?

U svakom slučaju dionica za imati na oku u narednom periodu. Mislim da nakon svega može samo gore.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

radi ,a na upravi je da im nadje posla i novih tržišta.
Bio sam nedavno u Mađarskoj i Slovačkoj ali nisam baš primjetio Podravkine proizvode na policama supermarketa.Recimo da na tome poradi uprava pa će biti posla i za novih 600 radnika u Podravci a ne otpuštanja.
Što se tiče glasovanja,nisam siguran da su glasači sdp u koprivnici dali glas da hobit uđe u upravu podravke i ima plaću 40 000 kn.
Usotalom vidjet ćemo koliko će sada glasova dobiti na lokalnim izborima?Usotalom koje su njegove reference da vodi multinacionalku?To što ima crvenu partijsku knjižicu?


dok mu drugovi iz partije pričaju o pokretanju "privrede" i imaginarnim investicijama imamo hobita koji otpušta 600 radnika koji već rade, dok on ima plaću 40 000 kn a ne može im naći posla i tržišta.

Radi li tih 600 ljudi ili prima plaću? Postoji razlika.
A pod dva, mislim, Zvonimir Mršić je bio nositelj liste Kukuriku, za parlamentarne izbore, i ta je lista dobila uvjerljivo najveći broj glasova. On sad ima plaću od 40.000 kuna, pa šta? Nije li narod glasovao za njega i njegovu plaću?
[/quote]

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BD62 (Badel 1862 d.d.)[/color]

A sto je sa onim crvenim misom iz Podravke.Ima bit da se zavuka u misju rupu u Moskvi??? Prije par mjeseci je goovrio ulagacima “sačuvajte novac za Podravku”,kad ono gubitak podravski 20 milja kuna.Ima bit da ce nam sastanak CK KP SSSRa u Moskvi pomoc za izvadit se iz minusa.

Zvonimir Mršić objavio minus od 20 milijuna kuna i odletio u Moskvu

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close