LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.06.2024. u 08:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,70
5.815
755
7,65
7,90
-2,55%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Amilo drago mi je da si me se sjetio.Šta velim-velim mašala.Bit će gulaša kroz tri tjedna.Prošlo izviješće je bilo dobro,pa ne vidim razlog da godišnje ne bude isto dobro.Filipinci nastavljaju ulaganja,a osoba S. L. preuzela stvar u svoje ruke i svaki dan se može očekivati rast.A još pročitaj na o dionicama općenito,pravi razlog rasta lkri.Sretno frende.Ne pišem više ovdje jer me požderali pojedinci.

peyo


ovo lagano po meni postaje buy
ovo nije nagovor na kupnju ni prodaju

Kako želiš ja bi još pričekao 15-20% niže…ne bude nigdje pobjeglo…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Evo i danas "mali ulagač" otpustio točno 3tisuće dionica i srušio 3% cijenu.Naprijed mali!

Pričekaj dok ga Linić ne ufati,prodavat će kuću i kućište da vrati pare.

peyo

Ne znam kolege, mene muči jedna stvar …
a to je da još uvijek ima netko iz TOP10 da i dalje istovaruje …
i to ovako na sitno, malo po pomalo, kao neprimjetno …

Isto, glede ulaska u EU i utjecaj na očekivanu neku buduću cijenu …
eto, kao primjer uzmimo najbližu konkurentsku luku Koper …
ta luka, iako se već nalazi u EU, cijena njene dionice se kroz zadnje
dvije godine dobro "strmoglavila" ?!? (vidi dolje link ili privitak)
iako malo ohrabruje podatak da je početkom godine počela pokazivati
znakove blagog oporavaka … znači li to i skorašnju promjenu trenda ?!?

http://www.luka-kp.si/slo/za-vlagatelje/informacije-o-delnici

šta velite na sve ovo, može li LKRI proći bolje kada jednom budemo u EU ?!?

Optimist - loše informirani pesimist

dionica se spustila nešto malo ispod nominale.

Hmmm malo sam se pozabavio brzinskon usporedbom luka Rijeka i Kopar i ………..mene brine što je LKRI na 1,23 booka za razliku od LKPG koja je na 0,459 booka.Doduše P/E od -38,57 donekle opravdava ovako mali P/B za LKPG ,al ipak mi se ovaj podatak ne dopada,ne ide u prilog cijeni dionice LKRI.Doduše najavljena su ulaganja u LKRI od cca 250000000kn šta bi znatno promjenilo P/B,al ostaje pitanje kako će se to odrazit na P/E?Sve u svemu moran priznati da sam malo skeptičan u pogledu kretanja cijene ove dionice kratkoročno.Dao bog da se varam ,imam ovu dionicu i volio bi da raste,no …..

A frende amilo,jesi isto tako vidio identičnu kupnju ispod 100 pomalo i neprimjetno.Čim se spusti -fiju nestane,oli ti bude pokupljena.Itako sve do pred kraj trgovanja,gdje se odustalo jer – pa petak je.Sve kako se istovara sve količine uredno prolaze.A jeste vidjeli Lkpc,krenula ulaganja,viadukt je dobio posao od 400 miliona kuna kod njih.Mislim da je pitanje vremena objava za ulaganja u LKRI.sretno kolege.

peyo


Ne znam kolege, mene muči jedna stvar …
a to je da još uvijek ima netko iz TOP10 da i dalje istovaruje …
i to ovako na sitno, malo po pomalo, kao neprimjetno …

vraga neprimjetno, jučer preko 3000 komada….treba ga pustiti što niže, zašto mu dati više kad mu je svejedno po kojoj cijeni prodaje….tukao bi on i po 150 kn i po 50 kn…a onda bolje mu dajmo 50 kn [wink]

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica

Ajmo ko ingra na 5 kuna,to nam senajviše isplati,a može i niže.Daj budite realni.

peyo


… Daj budite realni.

TOP10 ukupno: 89,12 %

br.1 … 71,73%
br.2-10 … 17,39 %
ostali … 10,88 %

i onda …

– tko ima najveći utjecaj ?!?
– dal još uvijek iskipava ?!?
– misli li još i do koliko ?!?
– postoje li neki razlozi za isto ?!?

onda frende, što od ovoga nije realno ?!?

Optimist - loše informirani pesimist

Pa prvo cijena od najavljenih 50 kuna-nije realno,cijene svih naših dionica na ZSE-nije realno,jer 90 posto ih je obrušeno više od 50 posto,a neke i više.Šta je vama ljudi moji.Pa ajmo proglasiti stečaj države pa je to to.Ili ono na šta strani investitori idu-sruši im sve cijene,za nagradu ulaze u EU,a za kaznu kupit ćemo sve šta imaju za budzašto.A još kad vide da sami sebe rasturamo,niko sretniji od njih.A ljudi moji,ono šta neko kupi to je njegovo.Ni puškom mu više ne možeš oduzeti.Privatno vlasništvo je svetinja u cijelom svijetu.Šta mislite da će filipinci ulagati u naše….ma neće ,jer ako mogu kupiti sve u pola- samo ulaganja- u LKRI.
Frende amilo odličan si provokator,i stvarno ne znam jel tebi paše pad ili rast LKRI.A ako ste sposobni ju sjužiti,a ljudi moji daleko vam kuća,mažite,rušajte,radite šta hoćete.Ja čekam neka druga stranjska vremena,i puno bolje cijene.Sretno,ne pišem više.

peyo

New Report

Close