LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hoće li ovo i sutra nastaviti rasti?
Bit će zanimljivo

tesko pitanje….zamisli svemir….neznas sta je gore, a sta dolje…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0



Hoće li ovo i sutra nastaviti rasti?
Bit će zanimljivo

tesko pitanje….zamisli svemir….neznas sta je gore, a sta dolje…
[/quote]
Ak ti je to teško pitanje… [bye]

opet blokada ,kao što sam i najavio.

baš mi fale 2 dionice do 1000kom. Šteta

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama LKRI-R-A nastaviti u 10:52.
Na upit Upravi Luka Rijeka d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje bi mogle utjecati na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

meni je dosta ,50k za dva dana .

One godine je narasla u par dana 80%, a sada strateškog još nisu niti objavili,a leti, što će biti kad ga objave, nije ovo za trejdanje [cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


One godine je narasla u par dana 80%, a sada strateškog još nisu niti objavili,a leti, što će biti kad ga objave, nije ovo za trejdanje [cool]

Tako i ja kažem. sreća Anricomova ako se uspije sad ukrcati jer ako zakasni bit će plaća. Ovo je ko ddjh, par dana treba rasti po 20 %. Ovo još nije ništa. Za zaradu od lkri mislim kupiti lijep stan. I to na malu količinu.

hm a sta ako ga ne bude? :), mislim strateskog!

Meni dosta od LKRI nekaj se zaradilo, ne kao kolega Anricom ali veseli.

Puno srece imaoci,

ja odoh

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


One godine je narasla u par dana 80%, a sada strateškog još nisu niti objavili,a leti, što će biti kad ga objave, nije ovo za trejdanje [cool]

Onda ga nisu ni najavili još dok je odletjela 80%, 2007.g. čini mi se. Bile su tek špekulacije….


hm a sta ako ga ne bude? :), mislim strateskog!

Meni dosta od LKRI nekaj se zaradilo, ne kao kolega Anricom ali veseli.

Puno srece imaoci,

ja odoh


Što bulazniš? Nebude ga a ponude su dane i to u punom većim iznosima nego se tražilo. Ajde ako si prodao ne pričaj sad gluposti i ne plaši neznalice koji padaju na tvoje fore samo da se ti jeftinije ponovo ukrcaš. [bye]


S novim investcijama ( sinoćnji dnevnik ) otvara se veliki potencijal za rast poslova Luke a s tim i nova cijna dionice. Što je već i sad vidljivo. Kad se pojave koncesionari cijena će drastično porasti. Ako ih ne bude što sumnjam teško da može ispod ove cijene.

A jesam li ja to najavio prije 5 dana. Jesam. A nije ovo ni blizu kraja rasta LKRI. [thumbsup]

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

New Report

Close