LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hamburška luka gradi terminal u riječkoj?

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Hamburska-luka-gradi-terminal-u-rijeckoj

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Hamburška luka gradi terminal u riječkoj?

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Hamburska-luka-gradi-terminal-u-rijeckoj


Business Monitor International u svojim prognozama za prvi kvartal 2011. godine najavio je da će Rijeka postati logistički ulaz prema središnjoj i jugoistočnoj Europi.
BMI smatra da bi u budućnosti Rijeka mogla biti regionalno logističko središte.

Kolege ovo piše stranac [cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Pozdrav svima.

Kad svi stavljate neke linkove avo da vam se i ja pridruzim [thumbsup]

Arapski naftni magnati iz grada Jede (Jeddah) namjeravaju ulagati u riječku privredu i prije svega riječku luku

http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Rijeka/Sport/Arapi-u-cetvrtak-u-Rijeci-Obersnel-ne-zna-nista

goldy, 10.12.2010. u 16:39
očekuje da će financijska godina Jadranskih vrata završiti sa prihodom od oko 55 milijuna kuna, što je oko 10 posto više nego prošle godine.


@migra

To nisu ukupni prihodi LKRI ,kako sam načuo očekivanja su negdje oko 200 mil. kn ,što je na razini 2009 ….

smanjuje se minus.......


migra, 12.12.2010. u 20:51
očekuje da će financijska godina Jadranskih vrata završiti sa prihodom od oko 55 milijuna kuna, što je oko 10 posto više nego prošle godine.


@migra

To nisu ukupni prihodi LKRI ,kako sam načuo očekivanja su negdje oko 200 mil. kn ,što je na razini 2009 ….

[/quote]
ok,rezultati nisu nešto posebno
bez proširenja kapacitete nemože se puno više
svake sekunde trebao bi uletiti strateški partner sa cash-om za tu namjenu
to će bitno poboljšati rezultate već u bliskoj budućnosti
"gol visi u zraku"jedino se nezna tko će "zabiti" jer gužva u šesnaestercu je jako velika
na rok od 2-3 godine preostaju nam slatke muke
procjena buduće zarade [rolleyes]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Svi idu gore osim nas…..vjerojatno su radnici dobili dionice, odnosno na putu puta su da ih dobiju. Sad su navalili dok vide da burza ide gore. [undecid]

Vaš link

Ajmo sad još objava HHLA za strateškog i tako je rok do kraja godine, pa raketa

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Kako je uporan ovaj dječak Lojtra pa to je baš simpatično. Čak mislim da ćeš i sam doista počet vjerovat u te nebuloze koje pričaš.
Neki radnici Luke su otkupili dionice, neki će ih otkupljivat, neki možda dobit, no sigurno ih neće prodavat pošto-poto samo da bi ti bio zadovoljan. Znaju svi kolika je vrijednost tih dionioca bila i znaju svi o potencijalima iste uz sve najave koje se vežu uz nju.
Baš si neki katastrofičar, ali možda i sitna duša koja bi i jeftino htjela još jeftinje…
Bljak i pljuc…


Vaš link

Ajmo sad još objava HHLA za strateškog i tako je rok do kraja godine, pa raketa


to je vec rjeseno….samo se ceka objava…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Kako je uporan ovaj dječak Lojtra pa to je baš simpatično. Čak mislim da ćeš i sam doista počet vjerovat u te nebuloze koje pričaš.
Neki radnici Luke su otkupili dionice, neki će ih otkupljivat, neki možda dobit, no sigurno ih neće prodavat pošto-poto samo da bi ti bio zadovoljan. Znaju svi kolika je vrijednost tih dionioca bila i znaju svi o potencijalima iste uz sve najave koje se vežu uz nju.
Baš si neki katastrofičar, ali možda i sitna duša koja bi i jeftino htjela još jeftinje…
Bljak i pljuc…

Ako neznaš ja posjedujem lkri već par godina. I vjerujem da je to dionica koja ima najveći potencijal na burzi. I sad imam nalog na kupnji i htel bi jeftinije. Zar to nije normalno? Radnika se boje i ostali inače bi dionica već bila 300 kn.
Istina je i da se bojim da će mi zbrisati pa sam jučer i nešto kupio po 190 kn.
Odgovara mi i rast i pad.

Hvala na ovome "dječak"! [lol]

Svi se slazu da je perspektivna dionica…i ja sam ih kupovao na 185-186 nesto sitno,mozda nesto i danas kupim ALI zadnjih je desetak dana crobex preporod dozivio na gotovo svim dionicama kako po rastu tako i po likvidnosti,a nasa LKRI ni da trepne,to me malo brine iako vjerujem u dionicu

Nadam se samo da kad dodje do hladjenja i korekcija nakon ovog raste da se nece i nasa LKRI korigirat jer u biti nema od cega

New Report

Close