KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.05.2024. u 00:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
251,92
54.414
216
250,00
256,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

SZ,

kad ce neko izvjesce, iako ni to vjerojatno ne bi promijenilo trenutno stanje

Pa tek je prošlo, pobogu… Pa zar se ne vidi da je bilo fenomenalno?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


glede danasnjeg clanka u poslovnom, svaka cast, clanak je pun pogodak i dobro objasnjava jucerasnja neosnovana naklapanja da ce koncar izgubiti posao u finskoj…

Slažem se, članak je puno realniji iako niti sve u njemu nije potpuno točno. Primjerice, spominju se “problemi s otvaranjem vrata” koji ne postoje jer problema nema, nego Finci na svim tramvajima imaju ugrađene senzore za automatsko zatvaranje vrata (kao na zagrebačkim GT6 tramvajima), a trenutni model Crotrama to nema, nego vrata bivaju zatvorena od vozača. Dakle to nije problem, nego samo stvar koju Finci žele, isto kao što bi željeli dupli red stolica – a tramavj se za svakog naručitelja kreira drukčije.

Ovo inače nije moja opaska nego od kolega koji se bave tramvajima i prate sva događanja vezana uz njih pa tako i tmk2200 u Helsinkiju.

Inače u čemu je izgleda problem s bukom… tramvaj je napravljen za naše pruge u Zagrebu koje imaju neke dodatne materijale – uglavnom koliko god to čudno zvučalo izgleda da su bolje nego pruge u Helsinkiju. Na našim prugama nema buke, a kod njih bi to ipak moglo biti posljedica lošijih pruga. Vjerojatno bi se trebalo napraviti podvozje prikladno za njihove pruge…

You either do it right or you get eliminated!

zanimljiv promet…
ajde ak ima netko nek nabaci transakcije…


zanimljiv promet… ajde ak ima netko nek nabaci transakcije…

TransakcijeCIJENA KOLIČINA VRIJEME
700,00 500 10:16:55
700,00 1.000 10:16:55
709,99 12 10:07:27

“Please, God, Just One More Bubble.”

hvala kolegi Arapu…
znači, počelo je ić u blok transakcijama…

Mislim da je 700kn pretumbavanje iz fonda u fond …..kao šta je 2700kn primjerice za ERNT !

Barem više nećemo padati….[shocked]

na 4300 sve prodajem...

Ima li netko transakcije?

ode to ispod, pa di je kraj
[bye]

Fali svježe love. To je vidljivo ovdje i na svim drugim dionicama. Možda dio love od HT dividende završi i ovdje pa se cijena makar malo popravi. Hoće li ulazak u NATO dovesti i strane financijaše i popraviti ovo naše stanje? To mene zanima.
Bojim se da smo sada u KOEI svi dugoročni investitori. Dok dođe opet iznad 11xx proći će još vremena…….

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Vjeko daj fishermana odmoderiraj pliz


Vjeko daj fishermana odmoderiraj pliz

…..pridružujem se zamolbi…[pray]

[thumbsup]

POKRET OTPORA

Samo još ovo. Stigli su zahtjevi HKLa za tramvaj za Helsinki. Dimenzije, broj sjedišta i sve drugo.
Bar znamo što se očekuje od tramvaja. Natječaj je najesen, a ne 2009 kako sam ranije čuo.

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

New Report

Close