KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 05:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
264,91
40.266
152
264,00
266,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Danas i jučer sam kupovao i još bi dokupio da mi radi abacus . Šta mogu samo gledati i gledati….

Ako broker ne radi kako treba,on se mijenja odmah,a ne čekati da se popravi. A hrpica na prodaji se smanjuje. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

bas me zanima koliko je danas novih dionicara uslo u Koncar[rolleyes]

Cuore Sportivo

Imali ste vremena lupit, stajao je dugo na prodaji… Sad bi svi lupali.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

…netko je lijepo navukao *drugove iz komiteta* na tanak led pa udri po jeftinom dokupu,hi,hi[thumbsup]

POKRET OTPORA


Danas i jučer sam kupovao i još bi dokupio da mi radi abacus . Šta mogu samo gledati i gledati….

Tak sam naje…. za vrijeme ht, a ni danas mi na hiti ne radi isto, zato imam i na pg.Da nije to i ja bi se nagledala……..

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Al ovo je bila borba na život il smrt. Ja sam uspio mada ne toliko koliko sam planirao al dobro je!

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."

nego jel ima netko izračunae fundament za ovu cijenu ?
neke procjene kažu da ide koei još dole , na razine od 800 kn ..

misliš tvoje procijene ,daj kolega pa nismo svi ovce ovdje

Pa ja se ne bi jako bunio da ga docekam na 800. Cash za jos je ready. Autor ima KOEI i nema ga namjeru prodavat na ovim razinama. Samo da se konacno rijesimo Hypa i ovih koji hoce jos van (a koliko sam top10 gledao KD i NY su poceli prodavat)

Fer vrijednost KOEI je oko 1500 kn.

kako se druka ovdje

Moja procijena je u ovoj godini min. 1800,00kn…[cool][cool][cool], uvjeren sam da slično misle i ovi koji su danas upecali ovih cca 11000kom[tongue]

POKRET OTPORA


Fer vrijednost KOEI je oko 1500 kn.

Mislim da ga neću dočekati na toj vrijednsti ….

na 4300 sve prodajem...

Argument u grubo:
-štancanje tramvaja i očekivane nove naruđbe….
-izrada prvog niskopodnog vlaka ,,,jedan od prvih kupaca HŽ…
-izrada i montaža vjetroelektrane …
[cool][cool][cool]

POKRET OTPORA


nego jel ima netko izračunae fundament za ovu cijenu ? neke procjene kažu da ide koei još dole , na razine od 800 kn ..

Čini mi se da moderator stvarno nema vrimena sve pratiti,zato i ima ovakvih postova.
Moguće da KOEI dođe i na 100kn,ali kad pišemo brojke onda bi bilo red potkrijepiti činjenicama,a ovo čula-rekla-kazala stvarno nema smisla

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close