Nova djelatnost u usponu: U radnom danu naplate 3-4 sata rada, mjesečno oko 1230 eura prihoda

Naslovnica Forum Komentari članaka Nova djelatnost u usponu: U radnom danu naplate 3-4 sata rada, mjesečno oko 1230 eura prihoda

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Susjeda čistačica.. ca 47-8 utegnuta u formi, mršava ali skupila je napokon mesa s godinama.. sexi.. ko Vlatka Pokos ali manje mlohava i normalnija faca.. špijunirala me ona i još jedna dok sam živio malo dalje, kad sam se preselio ne zna me više i nešto se bahati.. muž izašao iz tal. zatvora i ne želi se vratiti..

Upravo ju vidio kako super obučena jebozovna ulazi u didin Peugeot 206 bijeli. Vidil sam ga odozada proćelav i skroz sijed..

 

Dok sam imao 30 jedna od 40 kusur je u tangama ruže obrezivala.. onda je skupljala potpise za neku peticiju i ja nisam htio potpisati jer niš od tog Al bi ju nategnul da me lepo pitala.. uglavnom i ta se bahatila…

 

Inače te jebozovne se slabo slabo karaju osim možda s 9 kama i 10 kama na kokainu,

Uglavnom sad kad sam u kasnim 30 ima sam razmišljao kako se one ustvari bahate iz svoje nesigurnosti i kako duboko u sebi sanjaju da padnu na koljena pred menom..

Ovu sam ipotezu testirao na spomenutoj trećoj susjedi sa dobrim dudama i dupetom..

Linč baba sa vilama, i ostalih debila u 50 ima, a koji su o njoj nekad sanjali  je strašan ..

New Report

Close