JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 20:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
JNAF
850,00
850
1
850,00
900,00
-5,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Još malo pa mi je ovo opet u zoni šuta…..nažalast kolegi Elijenu još nije jer je ipak prodao poslije mene po diskontu [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ja ušao nazad. Za nove gume nadam se [tongue]

bit će i za polovnog fiću… [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Još malo pa mi je ovo opet u zoni šuta…..nažalast kolegi Elijenu još nije jer je ipak prodao poslije mene po diskontu [thumbsup]

Dok ti gledas oce li ti u zonu suta ja vec sutam [wink]



Još malo pa mi je ovo opet u zoni šuta…..nažalast kolegi Elijenu još nije jer je ipak prodao poslije mene po diskontu [thumbsup]

Dok ti gledas oce li ti u zonu suta ja vec sutam [wink]
[/quote]

ja sam bio na seminaru, a ako si uočio dobru priliku mogo si mi i javiti…Zagreb ima isti pozivni

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


ja sam bio na seminaru, a ako si uočio dobru priliku mogo si mi i javiti…Zagreb ima isti pozivni

Vidi transakcije i vidjet ces da se diskontna prodaja pojavila u vrlo kratkom vremenu pred samo zatvaranje. I to sam upecao na bidu





Gubi, brato, evo nas još malo na 2300, izgleda ko ementaler, di je tvoja podrška? [lol] [thumbsup]

Podrška je negdje oko 2.250, dalje ne vidim………………….. [bye]
[/quote]

Onda do 1.200 ima samo sto komada…………….. [thumbsup]
[/quote]

A kaj mislis koliko ima po brokerskim kontima spremno da uleti ak se pojavi panicara koji bi rado diskontno prodavali? To nemrete vidjeti. Ali gluposti lupetati slobodno mozete. Sam dajte – rado bih u dokup po bitno nizim cijenama.
[/quote]

Pozdrav littl green frend,

ak nije problem, jel se možemo složiti i koristiti ovaj tvoj "argument" kad i krenemo nazad prema gore?

Al recimo ovak:

gubi ili tko god kaže:

100 komada do 3000, do 6500 ementaler..

I onda ti kažeš:
A kaj mislis koliko ima po brokerskim kontima spremno da proda ak se pojavi dovoljno velika kupnja ? To nemrete vidjeti. Ali gluposti lupetati slobodno mozete. Sam dajte – rado bih prodao po što većim cijenama.

Kaj nije to poanta burze, netko stalno kupuje skupo, netko prodaje jeftino i netko stalno kupuje jeftino, a prodaje skupo…

Samo da smo načisto…

Jel može tako, jer koliko ja vidim čitati to su dvije ISTE izjave samo dijametralno suprotne i mislim da se ne isključuju.
Samo ih neki stalno namjerno zaboravljaju.

Hvala na pažnji.

P.s.
Ne treba odgovor, znam da sam u pravu, pa pokazalo se tako u zadnjih tjedan dana, nije ovo staro 6. mjeseci.
Prije tjedan dana sam postavio ovo pitanje… [cool]






Gubi, brato, evo nas još malo na 2300, izgleda ko ementaler, di je tvoja podrška? [lol] [thumbsup]

Podrška je negdje oko 2.250, dalje ne vidim………………….. [bye]
[/quote]

Onda do 1.200 ima samo sto komada…………….. [thumbsup]
[/quote]

A kaj mislis koliko ima po brokerskim kontima spremno da uleti ak se pojavi panicara koji bi rado diskontno prodavali? To nemrete vidjeti. Ali gluposti lupetati slobodno mozete. Sam dajte – rado bih u dokup po bitno nizim cijenama.
[/quote]

Pozdrav littl green frend,

ak nije problem, jel se možemo složiti i koristiti ovaj tvoj "argument" kad i krenemo nazad prema gore?

Al recimo ovak:

gubi ili tko god kaže:

100 komada do 3000, do 6500 ementaler..

I onda ti kažeš:
A kaj mislis koliko ima po brokerskim kontima spremno da proda ak se pojavi dovoljno velika kupnja ? To nemrete vidjeti. Ali gluposti lupetati slobodno mozete. Sam dajte – rado bih prodao po što većim cijenama.

Kaj nije to poanta burze, netko stalno kupuje skupo, netko prodaje jeftino i netko stalno kupuje jeftino, a prodaje skupo…

Samo da smo načisto…

Jel može tako, jer koliko ja vidim čitati to su dvije ISTE izjave samo dijametralno suprotne i mislim da se ne isključuju.
Samo ih neki stalno namjerno zaboravljaju.

Hvala na pažnji.

P.s.
Ne treba odgovor, znam da sam u pravu, pa pokazalo se tako u zadnjih tjedan dana, nije ovo staro 6. mjeseci.
Prije tjedan dana sam postavio ovo pitanje… [cool]
[/quote]

Naravno da mozemo i meni se uvijek sere (oh opsovao sam) kad vidim postove od odredjenih kolega "vidim rupu na kupnji/prodaji", "vide se vec nalozi na prodaji na xxxx"…Takve spike mogu proci kod burzovnih pocetnika kojima k/p nesto znaci jer se takve rupe kad se dionica krene kretati u odredjenom smjeru popunjavaju munjevitom brzinom. Stoga su takve spike meni totalno bezveze. Najbolji primjer je HT jer kad covjek baci oko na k/p na HTu dodje mu da sve rasproda koliko je jaka prodaja.

Kakve se sve gluposti pišu na ovom topicu…Došli izgleda školarci kupili dvije dionice i sad čekaju da Janaf stalno raste jer su to od nekog pročitali…..A uložit malo u traženje informacija, to je nebitno…Nego xy je rekao da će to stalno rast i sad me zajebo….

No, vratimo se temi….
Glede ugovora: potpuno je očekivano da su isti potpisani…Da nisu već bi izletilo u javnost. Cijela stvar je najavljena kao da je već gotova i čeka se samo potpis. Uostalom ako nekoga zanima nek nazove u firmu i pita….Ja osobno smatram to rješenim…

Glede PEOP-a…ovdje igru ne vodi JANF nego politika. Uostalom to je Markov i dao u svojoj izjavi…
Ako će Evropa htjet PEOP, isti će se graditi bez obzira na Slovence ili Talijane….Osobno imam osjećaj da nije stvar čvrstog ne Slovenaca/Talijana već nonšalantnosti naših političara….
Rumunji, Srbi su već najavili izgradnju prve trase od Konstance do Pančeva za slijedeću godinu…Nakon toga očekuju da će se i ostali problemi razrješiti, kako je navedeno…

Glede Janafa bez jednog i drugog….promet, a time i prihodi svakodnevno rastu…Janaf je ove godine osigurao Luci Rijeka veći promet zbog pretovara 20% više nafte no lani. Članak je objavio Novi list…
Dakle zime nema za ovu firmu…

I dajte ljudi kojima se ovo ne sviđa uistinu prodajte a ne da svaki dan davite tu na topicu zašto danas nismo rasli…

Glede PEOP-a…ovdje igru ne vodi JANF nego politika.

Ni jedan projekt koji završava u Jadranu na nečijem drugom ozemlju nije u interesu HR – dakle PEOP nije naš interes.
Inače jeli ova srpska Transnafta ustvari JANAF -. čini mi se da je to isto ne riješeno.


Glede PEOP-a…ovdje igru ne vodi JANF nego politika.

Ni jedan projekt koji završava u Jadranu na nečijem drugom ozemlju nije u interesu HR – dakle PEOP nije naš interes.
Inače jeli ova srpska Transnafta ustvari JANAF -. čini mi se da je to isto ne riješeno.
[/quote]

Možda PEOP nije vaš interes ali je definitivno interes Janafa i jedini projekt koji još ima nekakve šanse da zaživi.
Transnafta nije Janaf nego je srpski dio bivšeg JUNA sistema kojeg je hrvatski dio bio i Janaf sve do rata kad je dobio ime Jadranski naftovod i prešao u vlasništvo RH dekretom.
Što se tiče vlasništva tu se ne zna ko pije ko plaća, ali je sigurno da niti će Srbi vidjeti kune za Janaf, niti ćemo mi vidjeti kune za rafineriju Bosanski Brod.

Čini mi se da je JANAF ipak bio duži za 150-200km no što je sada. To sugerira da je Transnafta ustvari JANAF! Glede PEOP-a Vranković je otišao iz NO a čini mi se da je bio glavni zagovaratelj toga projekta tj isturena ruka g. Polančeca.

PEOP je itekako interes RH jer miče tankere s Jadranskog mora. Dakle, nafta curi naftovodom iz Crnog mora do Omišlja….

New Report

Close