HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.05.2024. u 20:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,65
179.856
6,066
29,50
29,70
-3,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

[color=blue]HT: Naše plaće su znatno više od hrvatskog prosjeka![/color]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/ht-nase-place-su-znatno-vise-od-hrvatskog-prosjeka!,7139.html

jel mi može tko reći da li HT svake godine isplaćuje dividendu, dokad se u godini mora isplatiti i koliko bi iznosila po dionici.”

Koliko sam ja shvatio, HT mora isplatit dividendu ove i slijedece godine, pisalo je u Prospektu. Odredit ce se na Skupštini 21.4. Bit ce izmedju 15-30kn, najvjerojatnije 20kn. Novac ce Vam sjesti na racun krajem godine.

ja san kupio dionice HT-a prije početkom ovog miseca…jal ja iman pravo na dividendu ove godine?[huh]

Malo tržište, malo INA, malo HT, ali što se tiče HT-a ne slažem se u potpunosti u svezi glede prodaje malih

http://www.vecernji….ger/2998695/index.do

Surround all arround when it hits the ground

sta se sekirate, prodajte sa minusom i pametno ulozite dalje[cool]

ne mari za male stvari i ostat ce male


ja san kupio dionice HT-a prije početkom ovog miseca…jal ja iman pravo na dividendu ove godine?[huh]

moj ti je savjet da ni slucajno ne kupujes dionice i ne ulazis u to.Ovakvim pitanjima se vidi da nisi ulozio u znanje i da ces biti medju onih 90% koji ce izgubiti lovu.A odgovor na tvoje pitanje je da kad kupis dionicu prije skupstine i kad te ubiljeze u SDA kao vlasnika imas pravo na dividendu.Na skupstini se odlucuje kolka je dividenda i do kojeg datuma moras biti vlasnik dionice,kad prodje taj datum ti dobivas dividendu bez obzira dal sutradan prodao

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Skulirajte se. 21.04.08. mislim da je glavna skupština. Tko je toliko glup da ne pobere dividendu na podcijenjenoj dionici. Naravno uvijek ima slučajeva. Zamislite, je li moguća još jedna korekcija na burzi zbog HT-a u 4. mjesecu, hmm…[rolleyes]

Ne bih se uopće čudio na na taj način pokušaju prikupiti još dionica. Moguće da bi još jedna korekcija prelila čašu onih koji su na rubu živaca i natjera ih da se riješe svojih paketića. A onda odluka o dividendi, vijest na Dnevniku, rast cijene i eto opet ekipe u kupnju po visokim cijenama, a fondovi trljaju ruke. A ako niko i ne kupi, eto dividende pa opet dobro 🙂

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

Promjene od 21.01.08.
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 3.262.439 3,98 Skrb. račun + 38500 kom
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 365.618 0,45 Skrb. račun
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 363.843 0,44 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 314.456 0,38 Skrb. račun +7978 kom [color=blue]sa 8. mjesta na 7.[/color]
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 310.266 0,38 Skrb. račun – 5003 kom [color=blue]pao sa 7. na 8. mjesto[/color]
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 219.289 0,27 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 202.512 0,25 Skrb. račun ušao u top 10

PBZ D.D. ispao iz top 10


moj ti je savjet da ni slucajno ne kupujes dionice i ne ulazis u to.Ovakvim pitanjima se vidi da nisi ulozio u znanje i da ces biti medju onih 90% koji ce izgubiti lovu.

ne slažem se s vama… svi smo mi jednom počinjali i svi smo još debelo u procesu učenja… kolega će sam sebi skrojiti sreću. Jest da je to pitanje mogao postaviti i prije nego što je kupio dionice ali razumijem ga (iz vlastitog iskustva). Pupa, sretno
[thumbsup]

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

kakva je k/p

Kupnja 320,30
Prodaja 321,00

s tim da jaca kupnja[thumbsup]


pupa265: ” ja san kupio dionice HT-a prije početkom ovog miseca…jal ja iman pravo na dividendu ove godine?[huh] ” moj ti je savjet da ni slucajno ne kupujes dionice i ne ulazis u to.Ovakvim pitanjima se vidi da nisi ulozio u znanje i da ces biti medju onih 90% koji ce izgubiti lovu.A odgovor na tvoje pitanje je da kad kupis dionicu prije skupstine i kad te ubiljeze u SDA kao vlasnika imas pravo na dividendu.Na skupstini se odlucuje kolka je dividenda i do kojeg datuma moras biti vlasnik dionice,kad prodje taj datum ti dobivas dividendu bez obzira dal sutradan prodao

Kolega, kaj si ljut? Odgovori sa jednom riječju “imaš” Netrebaš ga educirati[thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

fala na podršci[thumbsup]

Kolika je dividenda? Da ne listam.


fala na podršci[thumbsup]

Svi smo mi jednom počinjali i učili, učim i sada i često ispadnem glup. Neka te to ne obeshrabri, imaš HT, čekaj 4 mjesec i omasti se, pusti dividendu, prodaćeš ti to prije nje.[thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close