HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 17:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,66
73.923
2,411
30,60
30,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Samo da se sutra ne makne ovaj nalog sa kupnje na 340, u protivnom smo na 330 kn…kažu da se po jutru dan poznaje..
…očekujem rast tht-a polovicom 12 mjeseca[yawn]

Molim te porasti više[pray]visoko, molim te

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Molim te porasti više[pray]visoko, molim te

ha ha , dobar si s ovom molitvom
i ja bih volio da poraste sto prije, hrpu para sam stavio u taj T-HT, ali necu se nervirat – ici ce up, samo je pitanje kad

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Malo su mi čudni ovi nalozi na prodaji po 10 000 kom. Zar bi fondovi prvo kupovali pa onda prodavali? Mislim da su oni igrači na duge staze – ali to bi mogli biti daytraderi koji kupe jučer jeftinije, a danas prodaju skuplje – na 10 000 dionica x 10 kuna današnje razlike, on je u 2 dana keširao 100 000 kuna, i 10 x tako – milionček u džepu, nit oro nit kopo… A ht dionica kao vrlo aktivna dionica, idealna je za to… Jesam li u pravu? molim vaše mišljenje kolege i znalci.[shocked]

proklet bio na božić 2010.


Malo su mi čudni ovi nalozi na prodaji po 10 000 kom. Zar bi fondovi prvo kupovali pa onda prodavali? Mislim da su oni igrači na duge staze – ali to bi mogli biti daytraderi koji kupe jučer jeftinije, a danas prodaju skuplje – na 10 000 dionica x 10 kuna današnje razlike, on je u 2 dana keširao 100 000 kuna, i 10 x tako – milionček u džepu, nit oro nit kopo… A ht dionica kao vrlo aktivna dionica, idealna je za to… Jesam li u pravu? molim vaše mišljenje kolege i znalci.[shocked]

koji nalozi na prodaji od 10k komada??[shocked]

koji nalozi na prodaji od 10k komada??[shocked]
[/quote]

Pogledaj o čemu nam piše kolega marcipan u privitku danas u 15 h 39 min.

proklet bio na božić 2010.

Nakratko se pojavio nalog na 10k komada,još brže su ga počeli grist žestokim ugrizima,tako da je nestao u prijevodu,dobrano okljaštren[cool]

Prednost ove dionice je u tome što je izuzetno likvidna pa se fondovi ne libe
upadati i izlaziti i u većim količinama.
Zasigurno su se svi dobro nakrcali dotičnom dionicom i nebi se
čudio da kreće nazad ,prema 400,uskoro..

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Ovo su danasnji kapitalci:

343,00 3000 15:37:40
343,00 2481 15:36:21
344,99 1000 14:07:46
344,50 1000 14:07:46

u 13.27 je bilo jedno lijepo ciscenje do 345… misli da ce se polako fondovi pocet nadmetat za dionice… vise im ne prolazi stopanje cijene… [thumbsup]

kada dobiju dojavu tko sastavlja vladu u danu ce biti stopirana prema gore[thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male

sutra bi dionica opet mogla malo dole da si netko nakupi, da bi u ponedjeljak prodao malo skuplje, kad skoči – to su daytraderi – brza zarada u kratko vrijeme, a mi čekamo zlatnu dionicu i sl… Ti tipovi će obrnut do tada na milione, i obogatiti se – kupiti ferari, vilu i jahtu, mačku poda se…a mi jadničci čekajmo naše dukate[bye]

proklet bio na božić 2010.


sutra bi dionica opet mogla malo dole da si netko nakupi, da bi u ponedjeljak prodao malo skuplje, kad skoči – to su daytraderi – brza zarada u kratko vrijeme, a mi čekamo zlatnu dionicu i sl… Ti tipovi će obrnut do tada na milione, i obogatiti se – kupiti ferari, vilu i jahtu, mačku poda se…a mi jadničci čekajmo naše dukate[bye]

Ima jedna stvar u tvojoj priči koja ne štima, ti govoriš kao da jedna osoba trguje cijelo vrijeme s HT-om što je nemoguće, zato na vrijeme stani s tom pričom i moli zajedno sa mnom da što prije naraste cijena[pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

moje skromno mišljenje je da dionice više nebudu išle dole ( osim građevinaca, koje su iznimno vezane za HDZ) jer fondovi su popušili jako puno novaca, i nemogu si priuštit da ljudi izvlače novce van što im se u zadnje vrijeme dešava.ovdje napominjem da su to ljudi koji su u značajnom plusu što se tiče ulaganja u fondove + dobar dio onih koji imaju barem neku zaradu u fondovima.

jinx, neki fondovi fiktivno su popušili lovu, ali još uvijek su u plusu od početka godine…a to ljude zanima…normalno da bih voio da mi je fond na 50-60 %, ali sam jako zadovoljan ako godinu završi i na 30% što u svijetu rijetko koji fon dosegne i kroz dvije do tri godine….

New Report

Close