HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 08:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,70
6.478
211
30,60
30,70
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

E sada ne prodajem godinu dana, pa taman i da ode na 200 kn. Bit će i dividenda i dodatna dionica.Sramota šta rade od burze. Svi se usrali od Rohatinskog. A tek ovo s Atlantic grupom, koja je to sprdačina…..kakve se to igrice igraju, možda netko iskusniji da mi objasni.

nokla:
” za danas bi mogla biti, a što donose slijedeći dani!psihologija mase! g. avax10 i sampras što kažete kako će biti pred božićne blagdane? ”

Ništa gore nego sada, samo može biti bolje – tko je imao namjeru prodati HT prodao je u ovoj panici ili to upravo radi, a pravi ulagači sigurno neće prodavati HT da kupe odojka nego će si još dokupiti HT za blagdane.

pravih ulagača je maksimalno 50000, i pokušajte razmišljati njihovom logikom.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Oni su nas varali, gutali su među sobom, kao i na INI, a onda i mali krenuli, ali ne tako strašno kao što se čini.

Slažem se. Inače imam info odprije iz izvora bliskih vladi, da svi fondovi imaju zajedničke novce. I sve više sam siguran da je to istina.[smiley3]

Pa ako nije varanje, što se onda promijenilo u poslovanju T-HT da cijena na tako likvidnoj dionici pada po 2-3%, ma dajte, čisto manipuliranje cijenom.
I tako su ljuti što su se mali osokolili pa tako djeluju zajednički da se mali vrate njima, a ne samostalno od kojih nemaju nikakve koristi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Prošli petak je trgovina bila skoro 70 000komada i danas će biti cca 75 000kom.Da je nastala prava panika danas bi bilo preko 100 000kom.

Kad je dobar vjetar i purani lete!

Evo bio sam u pravu za lse

HT-HRVATSKEREGS | Currency USD
All data delayed by at least 15 minutes

As at 19-Nov-2007 13:17:01
67.500 -2.50 -3.57%

Bid Offer Volume High Low Last Close
65.00 70.00 4,195 67.50 66.00 70.00 on 16-November

Time/Date Price Volume Trade value Type
12:44:54 19-Nov-2007 66.00 500 33,000.00 Automatic Trade
12:14:09 19-Nov-2007 67.00 1,195 80,065.00 Automatic Trade
10:10:33 19-Nov-2007 67.50 2,500 168,750.00 Automatic Trade

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Stvara se moćna brana na 330. Bilo bi lijepo za vidjeti ako neko vidi prvih 10 da nam posta.

Kupovati, a šta drugo…[smiley10]. HT ili Končar? Možda ipak HT[smiley6].

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


Stvara se moćna brana na 330. Bilo bi lijepo za vidjeti ako neko vidi prvih 10 da nam posta.

Bojim se da je to samo kratkotrajna stabilizacija na 330 do sutra. Već smo “piknuli” 325, pa to očekujmo i sutra.

[smiley3]


E sada ne prodajem godinu dana, pa taman i da ode na 200 kn. Bit će i dividenda i dodatna dionica.Sramota šta rade od burze. Svi se usrali od Rohatinskog. A tek ovo s Atlantic grupom, koja je to sprdačina…..kakve se to igrice igraju, možda netko iskusniji da mi objasni.

kolega, budite vi dobri pa nam objasnite na koga aludirate, i kakve se igrice ovdje igraju

ovo vam funkcionira po zakonu ponude i potraznje
problem je u tome sto su u ht usli ljudi doslovno s ulice, koji nista ne razumije i ne zele nauciti, drugo, sad traje korekcija (nesto sasvim normalno na trzistu) i sve pada, nesto vise a nesto manje (nazalost ht vise, ali to zbog vrlih imatelja dionice)
nekako mi se cini da svi ocekuju da burza samo raste, gdje i otkuda bi bio taj kapital to ocito nikoga nije briga

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


Postovani kolege , kada prognozirate oporavak trzista?

Pravo pitanje! IMHO malog “dijoničara”:
– u lijepoj našoj formirana nova vlada;
– u regiji rješenje glede Kosova;
– oporavak posrnulog američkog gopodarstva;
– nafta?!
Ozbiljan oporavak u ovoj godini nije realno za očekivati. Da bi se vrijednosti nekih dionica vratile na razinu
oko 20. listopada proći će više od šest mjeseci. Slijedi sezona “kiselih krastavaca”.

Kažeš brana jeli,e pa vi stvarno nemate što raditi u svoje slobodno vrijeme

Evo da se opet i ja ubacim, kao jedan “neiskusni dionicar”, pa bi prozvao ove cijenjene kolege kao malo iskusnije igrace. Svi samo pricaju o tome kako burza funkcionira, ponuda potraznja, velike mase malih, spominju se nekakve brane, fundamenti itd a nigdje nikakvih konkretnih cinjenica. Po meni se ovdje vodi rat između fondova i malih dionicara i upravo to određuje i odredit ce konacnu cijenu ove dionice.(barem po nekoj mojoj logici). Stoga zelim da na trenutak ostavimo one fraze “garantirano ce biti 400+”. Posto ja nisam toliko strucan a vjerujem da ovdje takvih ipak ima, neka ti strucnjaci probaju izracunati ili jos bolje neka neko napravi graf kupnje dionica al samo od strane fondova. Po kojoj cijeni su kupovali te u kojim kolicinama i to bi jos bilo dobro usporediti i sa datumima da dobijemo neku prosjecnu cijenu dionice u fondovima. Tek tad ako na to dodamo neki predvidjeni rast dionice od strane fonda cemo dobiti “realnu” okvirnu cijenu koju mozemo ocekivati.
Npr. prosjecna cijena kupovine dionica 350kn+njihov predviđeni rast od 10-15%, dat ce nam njihovu prodajnu cijenu od oko 400 kuna sto je po meni onda i neka realna vrijednost.
Ako sam u krivu slobodno kritizirajte!

Sad stvarno ne kužim, cijeli dan pročate o političkoj strani cijele trakavice, te Ivo ovako a Ljubo onako, a šta ta dvojica mogu drmati i Londonom. Koliko ja vidim, tamo je isto koma.
Nego tko je ono rekao da će većeras reći onu pravu informaciju, pa bilo bi fer da kaže SADA .

Sa ovom danasnjom cijenom od 330 kn svi mi koji smo kupovali HT za vrijeme IPO-a, u plusu smo za 25%…..neki su s tim zadovoljni i prodaju da bi kupili druge jer je toliki izbor dionica na ‘marketu” gdje ocekuju prije skok tih dionica za 25% nego li HT na 412 kn…sta bi bio ekvivalent.
Tako da mozda nisu bas svi ‘drhtavih rucica’ vec samo drugacije razmisljaju.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close