HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 16:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,66
73.923
2,411
30,60
30,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ili će se funfamenti prije približiti ovoj cijeni.

Kaj su to funfamenti? Jel to ono kaj dodje kod feglodera a ispod cinculatora? [smiley2][smiley2][smiley2]


Ja definitivno nisam pametan sta raditi, Dokupio sam nesto sitno po 390, i sad je palo na kolko vec jest 362-365…. nebitno, imam jos kuna na raspolaganju, ali kontam da sad opet ako dokupim ono ce jos roknuti dolje kakve sam ja srece

Kad se propada nek se propada sa stilom – kupi [smiley2]
Osobno sam dokupio po 363,5 neki dan i danas po 361,17 [smiley2].
Naravno – smatram da nisam pogriješio. Vrijeme će pokazati…

Koji su po vama razlozi pada dionice? Po meni, osnovni je razlog neznanje novih, mladih ( ne po godinama) “investitora” koji prodaju kada cijena pada (uz niske multiplikatore dobiti i P/B), iako je , po meni sada najgore vrijeme za prodaju. Drugi razlog je povlačenje novca koji se zbog kupobine atl (makar to više ne možemo uzimati u obzir) i neprisutnost “velikih igrača. Ima li još tko kakav komentar, razlog za ovakvu korekciju?[smiley5]

Ako su frendovi iz Hypa objavili da je fer cijena između 415 i 450 kn treba im vjerovati.
To znači da treba kupovati HT za sve greeeenhorne , zadržati i ne prodavati ili kupiti.
[smiley2]

DDJH + 2,5 godine = KOEI

Glavni, da ne kažem – jedini, razlog pada HT-a (ako se to uopće može zvati padom) je što je HT na poklon dobilo preko 300.000 građana koje ne zanima dioničarstvo, niti ga razumiju. U takvoj situaciji velik dio njih radi ono što je za njih tipično i prirodno – prodaju dionice. Zato treba proći jedno kraće vrijeme da se dionica “očisti” od takvih jer njih ne zanimaju ni fundamenti, ni FI, ni poslovna politika tvtke jer oni funkcioniraju po načelu: “jebo papire (dionice), daj ti meni pare”, pa zatim kupe odojka, tutnu mu jabuku među zube i počinje fešta. [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Bio u SDA nosio ugovore da mi prebace i u redu 20-ak ljudi.
Od njih 20, 3 ih je doslo prodati dionice (u SDA!!!)
A jedna gospodja je dosla provjeriti stanje da joj kazu na salteru.

Eto toliko.

To je 90% dionicara HT-a.
Jos cemo se mi nacekati..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

U potpunosti se slažem s avaxom i bluemanom. Samo se nadam da će ti ljudi o kojima govorite što prije prodati svoje dionice da kupe odojke (dolazi vrijeme kolinja pa treba reinvestirat zarade od ht-a). Stručnjaci im govore koja je fer tržišna cijena oko 420, a oni prodaju po 360. Svašta. Treba biti strpljiv.


Bio u SDA nosio ugovore da mi prebace i u redu 20-ak ljudi. Od njih 20, 3 ih je doslo prodati dionice (u SDA!!!) A jedna gospodja je dosla provjeriti stanje da joj kazu na salteru. Eto toliko. To je 90% dionicara HT-a. Jos cemo se mi nacekati..

Pa nije to ništa kolega prema 100-tinjak ljudi prije nekih 15-ak dana, kad sam ja bio.Naprotiv kolega to je dobra vijest[smiley2]

7.11.2007
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 3.286.316 4,01 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 357.618 0,44 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 295.465 0,36 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 279.941 0,34 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 209.630 0,26 Skrb. račun +2306 up
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 207.691 0,25 Skrb. račun down
10. PBZ D.D. 200.304 0,24 Skrb. račun
Ukupno: 73,41

ako ste se pitali tko kupuje u Londonu…evo odgovora

Heaven or Las Vegas

ima ih još puno, i sve ih više drhti kad pročitaju o krahu burze i slično stoga o nekom velikom rastu nema govora!
također dolaze i na naplatu prve rate nenamjenskih kredita, pa računajte i na te ljude!


Ja držim pa kud puklo da puklo nedam za ovaj sitniš. Ne treba pokleknuti masovnoj histeriji [smiley7]. Masa ljudi je prvi put ušla u cijelu priču sa dionicama pa čim počne malo padati odmah prodaju ( doduše i ja sam relativno nova al se bar informiram i ne podliježem histeriji )

bravo samo tako kolegice, vidim da ste cvrstog karaktera[smiley1][smiley1][smiley1]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Ja definitivno nisam pametan sta raditi, Dokupio sam nesto sitno po 390, i sad je palo na kolko vec jest 362-365…. nebitno, imam jos kuna na raspolaganju, ali kontam da sad opet ako dokupim ono ce jos roknuti dolje kakve sam ja srece

mislite da je samo sreca u pitanju?[smiley6]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Realka je 580kn samo treba dočekati da se ovo hrvatsko pučanstvo ispuca!!![smiley5][smiley5][smiley5]

Dobar, Loš, Zao

http://www.t.ht.hr/investitori/vijesti_objavarezultataconfcall.asp

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Samo da ne bude velikih odstupanja u sutrašnjem izvješću HT-a od prošlogodišnjeg u negativnom smislu,ako bude isto ili trunkicu bolje ja prezadovoljan!!!

Novac je kisik burze!

New Report

Close