HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 15:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,50
32.302
1,059
30,50
30,60
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nazad

——————————————————————————–
ZSE: HT prošli tjedan pao 4,77 posto

Business.hr/Hina
29.10.2007 11:27

Tijekom proteklog tjedna na Zagrebačkoj je burzi ostvareno više od 1,4 milijarde kuna prometa, od čega se 715,5 milijuna kuna odnosi na redovno trgovanje na burzi, dok je institucionalnim transakcijama ostvareno više od 603 milijuna kuna prometa.

Prošlotjedni prijavljeni promet iznosio je pak 82,35 milijuna kuna, dok je blok-transakcijom dionicama Varteksa ostvareno još 5,3 milijuna kuna prometa.

Sa Zagrebačke burze navode kako je prošlotjedni redovni promet četvrtinu manji u odnosu na promet iz prethodnog tjedna, ali i kako je dionički Crobex indeks tjedan završio s minusom od 1,24 posto, što govori da su u padu i promet i cijene najlikvidnijih dionica. Vrijednost Crobexa tako je na kraju prošlog tjedna iznosila 5301,8 bodova, dok je obveznički indeks Crobis tjedan završio na gotovo nepromijenjenoj razini od 98,0790 bodova.

Najlikvidnija dionica proteklog tjedna bila je dionica Hrvatskih telekomunikacija s više od 115,7 milijuna kuna prometa te uz čak 4,77-postotni pad cijene, koja je na kraju tjedna iznosila 379,02 kune. Sa Zagrebačke burze pritom navode kako je u cijelom prošlom tjednu ostvareno 50 posto manje prometa nego u prvom danu trgovanja tom dionicom.

Po visini prometa slijede dionice Instituta građevinarstva Hrvatske, kojima je ostvareno 70,8 milijuna kuna prometa, a čija je cijena na kraju tjedna iznosila 15.130 kuna, odnosno 1,95 posto više u odnosu na tjedan ranije. Dionicama Ine prošlog je tjedna ostvareno gotovo 52,3 milijuna kuna prometa, a njihova je cijena pala 2,21 posto, na 2650 kuna, odnosno najniže unazad više od mjesec dana.

Više od 40 milijuna kuna prometa proteklog je tjedna ostvareno dionicama Ingre, koje su poskupjele 0,85 posto, na 59.500 kuna, kao i dionicama bivše Plivine tvrtke kćeri – Veterine. Njihova je cijena na kraju tjedna iznosila 119 kuna, odnosno 19 kuna

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Pitanje.mmstanic: ” Pitanje. Vidim da je većina na prodaji 63 dionice. Ako bude prosjek cca 10 milja : 63 dionice je cca 15800 paketa dnevno. Znači kroz 20-ak dana bi moglo se stanje normalizirati… ” Matematika ti nije baš jača strana još jednom to sračunaj. 10.000.000/63×380=417 paketa dnevno x 20 dana = 834 paketa [smiley6]

malo sam pobrkao pakete i brojeve dionica, i jedna 0 mi fali…..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

za ovakvo iskrcavanje treba nam BAREM 360 radnih dana!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

ne treba nam love da dokupimo[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male


Pitanje.mmstanic: ” Pitanje. Vidim da je većina na prodaji 63 dionice. Ako bude prosjek cca 10 milja : 63 dionice je cca 15800 paketa dnevno. Znači kroz 20-ak dana bi moglo se stanje normalizirati… ” Matematika ti nije baš jača strana još jednom to sračunaj. 10.000.000/63×380=417 paketa dnevno x 20 dana = 834 paketa [smiley6]

Uvjeren sam da te prodaje po 63 kom prodaju i fondovi kao što su to radili sa 22 kom INA-R-A.
Procjenjuje se da će za koji dan preko 80% građana koji su kupili inine dionice ostvariti pravo na dodatne dvije dionice.
Ista stvar će biti sa HTovim dionicama. Možda malo više prodaju ali 70 % će to zadržati godinu dana.

[smiley11]

http://www.biznis.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=18237&Itemid=59

Kupnja – HT-R-A
364 374,55
585 374,50
25 374,11
26 374,03
350 374,00

Prodaja – HT-R-A
653 375,00
63 375,02
182 375,49
607 375,50
70 375,90

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Uvjeren sam da te prodaje po 63 kom prodaju i fondovi kao što su to radili sa 22 kom INA-R-A.
Procjenjuje se da će za koji dan preko 80% građana koji su kupili inine dionice ostvariti pravo na dodatne dvije dionice.
Ista stvar će biti sa HTovim dionicama. Možda malo više prodaju ali 70 % će to zadržati godinu dana.

Od 44 000 tisuće koliko je kupilo ININE dionice njih manje od 20 000 još nije prodalo.
Tako da informacija nije točna.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Gazda Joza:
Uvjeren sam da te prodaje po 63 kom prodaju i fondovi kao što su to radili sa 22 kom INA-R-A.

Moguće da i sad sami prave promet jer je prodaja po bidu počela ići na kapaljku i ako postoji interes za kupnju, u što ne sumnjam, nekako mi se čini da će morati malo više lupati po ask-u.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


Od 44 000 tisuće koliko je kupilo ININE dionice njih manje od 20 000 još nije prodalo. Tako da informacija nije točna.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=29457
[smiley2]

Drage moje kolege, kako rekoše na businessu u petak tako i bi, fondovi čekaju po 370 kuna da bi krenuli žešće, a danas će bit spika cijelo tržište u korekciji, pa je korekcija zahvatila i ht. Fondovi vladaju kompletnim našim jadnim tržištem i bit će kako oni kažu. Pale su moje teorije o nižoj cijeni zbog ukrcaja na atlantic. Strpljenja sve će doć na svoje…

Surround all arround when it hits the ground


za ovakvo iskrcavanje treba nam BAREM 360 radnih dana!

upravo tako,dok svi koji planiraju prodati pakete koje su kupili pod kreditima,a koje su neki mozda i planirali zadrzati,sad ce i oni kad vide koliko pada u zadnje vrijeme odluciti prodati,a ako se tako nastavi,u sljedecih par mj.moci cemo ponovo kupovati po onih 265 koje nam je sanader “poklonio”
imam 19 paketa koje cu prodati ako padnu ispod 350 jer ne mogu gledati kako mi se pare tope,pa svaki dan pada za 1%bar,trebao sam mozda prodati odmah onako nepromisljeno prve dane kad je cijena dosegla 400kn,onda te novce uloziti u neke brzorastuce dionice kao jdpl il atpl ,a kad ht za 6mj padne na 330 kupiti sa 50%ak posto vecim kapitalom koje sam prethodno ulozio u jdpl,cuvao sam ht zbog onih 10%,a tih 10%sam vec prakticki izgubio sad,a tko zna do kad ce jos kliziti,zasigurno jos dugo jer svi koji prodaju lupaju po bidu,bez obzira kakva je ponuda,a sto vise cijena pada,vise se ljudi iz panike odlucuje na prodaju!

T-Mobile potpisao sporazum o nacionalnom roamingu s Tele2

T- Hrvatski Telekom objavio je danas da je T-Mobile Hrvatska, društvo kći u njegovom stopostotnom vlasništvu, potpisao komercijalni sporazum za nacionalni roaming s Tele2 Hrvatska

T – Mobile Hrvatska postat će davatelj usluga nacionalnog roaminga za Tele2 u Hrvatskoj, počevši od 1. lipnja 2008. Sporazum obuhvaća govorne usluge , SMS i prijenos podataka.


koje cu prodati ako padnu ispod 350 jer ne mogu gledati kako mi se pare tope,pa svaki dan pada za 1%bar,trebao sam mozda prodati odmah onako nepromisljeno prve dane kad je cijena dosegla 400kn,onda te novce uloziti u neke brzorastuce dionice kao jdpl il atpl ,a kad ht za 6mj padne na 330 kupiti sa 50%ak posto vecim kapitalom koje sam prethodno ulozio u jdpl,

daj njofra pričaš gluposti. Tko ti brani da sad prodaš HT pa uložiš u neke “brzorastuće dionice”.? Samo molim te daj i nama reci,pošto si ti tako vidovit,koje su to brzorastuće dionice?

Prijatelji samo bez panike. I ja sam se prešao u predviđanjima. Računao sam na natjecanje među fondovima, međutim su oni u dosluhu i lagano ruše cijenu. Čini mi se da neće moći još dugo jer je sve manje prometa po bidu. Nemojte podlijegati panici. 08.11. je povrat love od Atlantica i to bi se moglo pozitivno odraziti. Treba samo biti strpljiv.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

New Report

Close