HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 13:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,63
30.505
996
30,50
30,90
-1,61%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

zveki5:

renatop:

može jedna informacija amaterskom dioničaru. naravno kao i 99% ljudi tek sam sada ušao u to područje i imam dosta pitanja. prvo kojeg brokera izabrati. koji je postupak nakon odabira brokera.kako se nakon odabira brokera trguje?ima li neki način da sve trgovanje odradim internetom? thx rene

Puno pitanja. Mogao si prije kupnje malo proceprkati ovaj forum i net.

pa nisam imao vremena a i mislio sam si da je bolje da pričekam dok prođe rasprodaja.tako da imam vremena a sada skupljam informacije.


može jedna informacija amaterskom dioničaru. naravno kao i 99% ljudi tek sam sada ušao u to područje i imam dosta pitanja. prvo kojeg brokera izabrati. koji je postupak nakon odabira brokera.kako se nakon odabira brokera trguje?ima li neki način da sve trgovanje odradim internetom?

thx

rene

Sve ide preko interneta od prijave do trgovanja preko CLa… evo ti stranica pa pogledaj.

https://www.comlinebrokers.com/klijent.php [smiley5][smiley5]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

367,00
1112

hoce probit na prodaji ovu branu pa otici jos malo gore[smiley2]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

zna li tko kolika je sad cjena na londonskoj?

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Ako danas nema pada nakon katastrofalnih članaka u mediju zbog jučerašnjeg “posrnuća”, mislim da je sutra samo jedan smjer moguć a to je up. [smiley2]

Može li netko nabacit K/P, please?
Thx.

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

nemojmo biti tako sigurni, mislim da bi ovo moglo jos dole, ja se iskreno nadam da hoce jel mi lova nije jos sjela[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Može netko od “senior analysists” dati realnu procjenu (bez drukanja, a s podlogom u Prospektu i očekivanim okolnostima razvoja događaja) kad bi cijena mogla na 420 kn? Do izbora, Nove godine, objave rezultata kvartala, kaj ja znam…

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!


Ako danas nema pada nakon katastrofalnih članaka u mediju zbog jučerašnjeg “posrnuća”, mislim da je sutra samo jedan smjer moguć a to je up. [smiley2]

Izgleda da će cijena već do petka biti 400kn kako si i prognozirao….[smiley2]

na 4300 sve prodajem...


nemojmo biti tako sigurni, mislim da bi ovo moglo jos dole, ja se iskreno nadam da hoce jel mi lova nije jos sjela[smiley11]

Pridružujem ti se u razmišljanju…. uf ta Zaba….[smiley1]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

evo ja sam odlucio registrirati dionice kod brokera, sve je bilo gotovo u roku sat vremena, poslan mail, dobijen mail sa brojem zahtjeva, govorni automat sda i pojava na abac tradeu

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Dali je netko dobio povrat novca preko PBZ-a?

14.04.2008.

Evo nas na 368 kn. Kuna ovdje je kao kod DLKV 100 kn.[smiley2]

New Report

Close