HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 16:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,62
31.329
1,023
30,50
30,90
-1,61%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dali postoje limiti za HT-R-A, ja ih ne vidim


Meni ni u pbz-u ni u zabi još ništa…

Ni meni nista, zaba. Izgleda da su skuzili da sam okorjeli spekulant, pa me provjeravaju… [smiley2]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

INA i HT – analogija:

na 2600 Dragičević kupio 100 dionica – simbolična podrška…
na 372 Mudrinić kupio 1000 dionica – simbolična podrška…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


INA i HT – analogija: na 2600 Dragičević kupio 100 dionica – simbolična podrška… na 372 Mudrinić kupio 1000 dionica – simbolična podrška…

Samo što je Dragičević zaradio za razliku od Mudrinića…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Ne znam kako vas, ali mene ovo trgovanje sa HT-om izrazito podsjeća na prve dane trgovanja Magme.
Mnogi se guraju što prije prodati a veliki samo skupljaju. [smiley2]
Onda ova igranja sa kunom gore ili dolje….. baš će biti zanimljiv današnji graf.
Sve se vrtu u rasponu od 3-5 kn.


Joj, nemoj to uspoređivati, vidi gdje je Magma danas.

Je, samo se Dragicevic zaj*, pa je morao poslat obavijest na ZSE, pa smo vidjeli koliko dionica ima. Ima manje u ini nego varioc u DLKV u esopu… [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Kako rekoh jutros, i kako inače u zadnje vrijeme na našoj Burzi stvari brzo (ponekad i prebrzo, tijekom samo jednog dana) idu na nekakvu ‘fer cijenu’, to mislim da ovo niti slijedećih dana neće više ispod 365… fondovi su polako preuzeli većinu kontrole u svoje ruke! [smiley1]
A to i promet pokazuje… (nadam se da se ne varam [smiley5] )

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Riječ je o svojevrsnom činu sličnom onome kad projektant mosta stoji ispod njega dok se odvija probni prelazak preko istoga, s tim što je projektantu neusporedivo teže nego Dragićeviću ili Mudriniću 🙂

A di su ti panicari kad ih trebas? [smiley16]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Neki dan je onaj profesor sa Ekonomskog fakulteta u Brisanom prostoru izjavio da je investiranje u dionice T HT-a “lagodna investicija”…,dakle opustite se dok ova gungula ne prođe,i onako će sve doći na svoje..,a može i na tuđe…[smiley2]


Neki dan je onaj profesor sa Ekonomskog fakulteta u Brisanom prostoru izjavio da je investiranje u dionice T HT-a “lagodna investicija”…,dakle opustite se dok ova gungula ne prođe,i onako će sve doći na svoje..,a može i na tuđe…[smiley2]

U Brisanom prostoru ?

Nije li u Poslovnom klubu ?

I love the Smell of Profits in the Morning


Neki dan je onaj profesor sa Ekonomskog fakulteta u Brisanom prostoru izjavio da je investiranje u dionice T HT-a “lagodna investicija”…,dakle opustite se dok ova gungula ne prođe,i onako će sve doći na svoje..,a može i na tuđe…[smiley2]

Baš sam danas kupio banku,on je na naslovnici,drag mi je čovjek…..

Radi li on financijska savjetovanja,zna li netko?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close