HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.06.2024. u 03:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,13
218.984
7,269
30,00
30,40
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

u londonu se trguje po 70,50$ a prodaje po 71, što znači da su sa cijenom višom nego kod nas!

dan je pametniji od noći

Je li netko dobio povrat preko ZABA-e??? Pa ovo je za popi… ! Izgleda da je svima lova legla na račune, osim nama u ZABI ! [smiley3]

Ignore: KressoM, delux


Neki dan je onaj profesor sa Ekonomskog fakulteta u Brisanom prostoru izjavio da je investiranje u dionice T HT-a “lagodna investicija”…,dakle opustite se dok ova gungula ne prođe,i onako će sve doći na svoje..,a može i na tuđe…[smiley2]

Prof. Silvije Orsag.Ne mogu vjerovati kako tip može biti onako dosadan a priča o dionicama.Ja sam ga počeo slušati i nakon pola minute pošao vidjeti na forum jel što novo napisao tenkista,to je 100 puta zanimljivije[smiley2]

Novac je kisik burze!


Posejdon: ” Ne znam kako vas, ali mene ovo trgovanje sa HT-om izrazito podsjeća na prve dane trgovanja Magme. Mnogi se guraju što prije prodati a veliki samo skupljaju. [smiley2] Onda ova igranja sa kunom gore ili dolje….. baš će biti zanimljiv današnji graf. Sve se vrtu u rasponu od 3-5 kn. ” Joj, nemoj to uspoređivati, vidi gdje je Magma danas.

Ah, kolega, svaka sličnost je sasvim slučajna! [smiley2]

La vita e bella!


Je li netko dobio povrat preko ZABA-e??? Pa ovo je za popi… ! Izgleda da je svima lova legla na račune, osim nama u ZABI ! [smiley3]

Sjelo je u Hypo,OTP,Erste,RBA,mada mislim da to ne ovisi o banci…..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Je li netko dobio povrat preko ZABA-e??? Pa ovo je za popi… ! Izgleda da je svima lova legla na račune, osim nama u ZABI ! [smiley3]

Čujem da na Zabi još niš.Holly s…!

Novac je kisik burze!


Prof. Silvije Orsag.Ne mogu vjerovati kako tip može biti onako dosadan a priča o dionicama.Ja sam ga počeo slušati i nakon pola minute pošao vidjeti na forum jel što novo napisao tenkista,to je 100 puta zanimljivije[smiley2]

[smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!


Je li netko dobio povrat preko ZABA-e??? Pa ovo je za popi… ! Izgleda da je svima lova legla na račune, osim nama u ZABI ! [smiley3]

meni u jadranskoj legla jučer ujutro u 8,15 sati, među prvim bankama u državi i jošhrvatska banka[smiley2]

dan je pametniji od noći

Pa mora ZABA okrenut te pare koji dan na nocnom trzistu… Sad je potraznja za kunama velika [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Je li netko dobio povrat preko ZABA-e??? Pa ovo je za popi… ! Izgleda da je svima lova legla na račune, osim nama u ZABI ! [smiley3]

ZABA još ništa…vidim na net bankarstvu…. baš su nemarni,svaka čast.[smiley7]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Je li netko dobio povrat preko ZABA-e??? Pa ovo je za popi… ! Izgleda da je svima lova legla na račune, osim nama u ZABI ! [smiley3]

Nije ni meni u RBA za poluditi

I has the money, what I do wif it?

Upravo provjerio RBA,i ništa od novca…..

New Report

Close