HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 12:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,64
64.377
2,101
30,60
30,80
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Može k/p?hvala

Novac je kisik burze!


Da li zna netko kako stoji situacija s Splitskom bankom u vezi povrata novca od HT-a?

Meni juče sjeo povrat od HT-a u Splitskoj


Da li zna netko kako stoji situacija s Splitskom bankom u vezi povrata novca od HT-a?

meni vraćeno jučer sve……

Eto to bi bilo sve za danas svijete. Al ovo lipanje je stvarno treniralo zivce… a jesmo tu skrtavi, u kaficu uvijek ostavimo konobaru i koju kunicu.[smiley2]

Zubatac car od riba

ja još nisam dobio povrat. [smiley8]

,
,,Koliko vrijede, odnosno koliko će vrijedit 84 benzinske petrolove pumpe kad ih Rusi obnove??? sadašnja cijena PTRL je 4 marke. Novouređena benzinska pumpa vrijedi oko 1,5 mil. € x84 =126×2(kad promijenimo u KM)=252 000 000KM Petrol ima 18.949.274 akcija. Po ovim proračunima cijena PTRL će biti oko 13KM+ poslovanje sa dobiti što do danas nije bio slučaj! I sad Vi meni recite da cijena PTRL-a od 4 KM nije smiješna!!,, Tvoj post od 28.5.07. pa ako si tada kupovao po toj cijeni,sad je na 1,25km,izračunaj kolko si u plusu..

——————————————————————————————–
Rusi su smanjili temeljni kapital a samim tim i broj dionica sa 18 000,000 na 4.
tako da se i cijena naglo spustila radi neupućenih na 1,25 km.
kad se zaustavi trgovanje da bi se izlistala nova emisija dionica , nakon toga tržište će odrediti novu cijenu koja ne vjerujem da će početna biti ispod 6 km.
Sad računaj koliko ćeš moći zaraditi kad Rusi objave dokapitalizaciju PTRL-a ,a to će učiniti
NPR ako si imao sad 10 000 kom bit će ti smanjeno na 2 000 kom a kad bude dokapitalizacija moći ćeš kupiti s pravom prvokupa kao dioničar 34 000 kom. po 1 KM
prema tome ja još tvrdim da je PTRL najbolja dionica u čitavoj regiji!!!


Može k/p?hvala

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

airfire:

mogla bi ona danas i na 392kn min. kako se meni cini[smiley11]

jucer sam bio siguran da ide iznad 390
danas sam bio siguran da ide iznad 400

na kraju mislim da nece iznad 390 danas


opet si promašija! za o.15 hihi[smiley2]

dan je pametniji od noći

dookie:

airfire:

mogla bi ona danas i na 392kn min. kako se meni cini[smiley11]

jucer sam bio siguran da ide iznad 390
danas sam bio siguran da ide iznad 400

na kraju mislim da nece iznad 390 danas

opet si promašija! za o.15 hihi[smiley2]

[smiley2]

Šta je meni ovo trebalo...

moze k/p? [smiley5]

kako stoji u londonu?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

75 USD


kako stoji u londonu?

Bolje nego u Zagrebu!!!

Eto, da se i ja pohvalim da sam dokupio po 390 ali nadam se da će nam Ponedjeljak donijeti jedan malo jaći pad, ajde da kažemo na 360, pa da mi sitni dioničari prodamo sve što imamo badava ( ja jesam sitan ali ne prodajem:-), pa da ja još mao dokupim jeftinije, a onda šta bude neka bude

Koliko vremena treba transakciji za PBZ tekuceg na PBZInvestor racun, dali to ide isto preko ZAP, a mislim da je, ili banka to rjesava interno.Htio bih dokupiti jos HT jer izgleda da je bolje kupovati sta prije.

New Report

Close