HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,57
82.551
2,700
30,60
30,70
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zadnja skoro 375 kn, čini se da je vrijeme za kupnju, a ne za prodaju. Uopće mi nije jasno zašto ekipa prodaje? Zar su tako neinformirani?

stigao jedan novi nalog od 6300 komada na prodaju, da vidimo hoće li ga itko poklopiti u zadnjim minutama…..


Imam pitanje:Dal se isplati za 20 soma kuna kupiti dionice HT-a sad dok su manje cijene ili je bolje kupovati na burzi neke druge dionice?Mislim, na kraći rok (2-3 mjeseca) što bi bilo isplativije?

niko ti nece preporuciti,to moras sam odluciti.Upoznaj TA-tehnicku analizu,FA-fundamentalnu analizu.Pronadji zadovoljavajuce dionice u tom rasponu i sam odluci sto kupit,ak si nesiguran radje ubaci u fond pa nek oni to okrenu.To ti je onak iskreno od mene,sam procijeni dokle je granica HT-u pa odluci kupit ili ne,ak ti je to lova za zivot ne upustaj se u te igre.A ak ti ta lova predstavlja visak i neznas kam bi sa njom onda radi sto hoces

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

HT na 375, a još mi nisu dali povrat. Da im sve po spisku!!! Ode to danas na 380,grrrr

Ignore: KressoM, delux

može k/p?

hvala

aaa ukrcavaju se mali na ovaj brod sad i po 374kn,stigao je povrat [smiley1].malo je pretjerana cijena naspram londona,prosli smo ga.Pitanje kolko je protrgovano na LSE do sada ukupno,jel ko zna u %

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Cijena Prodaja
375,00 1105

[smiley2]

Only God, Muammar and Libya!

Sutra je novi dan….

Čemu žurba, ovaj tjedan nećemo vidjet 380kn…

Citirat ću kolegu sa foruma:

Strpljen – Spašen[smiley2]

Kaj ovaj limun brije, kojih 373 kn?

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

Ovo su fondovi na 374,99 brane cijenu da mogu sutra nastavit šišat ovce

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Nije mi jasno ovo trgovanje. Kao na pijaci, po 10 komada, po 18 komada, 35, 63, 500 pa onda 2 komada. Ovako nećemo doći do realne cijene za pola godine (mislim 450kn)

jučer je kolega posejdon dao dnevni pregleg transakcija u excelu može li to i danas netko.

Hvala

tko čeka neka dočeka, ja ne želim čekati


Cijena Prodaja 375,00 1105 [smiley2]

idemo jos gore

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


aaa ukrcavaju se mali na ovaj brod sad i po 374kn,stigao je povrat [smiley1].malo je pretjerana cijena naspram londona,prosli smo ga.Pitanje kolko je protrgovano na LSE do sada ukupno,jel ko zna u %

oko 1800000 malo manje od 50%

I has the money, what I do wif it?

evo društvo završavamo na 373.00!!! kaj kažete na to? danas smo u zelenom!!! kakva su vam očekivanja u ova dva dana?

New Report

Close