HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 02:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,57
82.551
2,700
30,60
30,70
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Evo danasnjeg prometa..

Danke! [smiley1]

skype - ivek1234

Fondovi vide da će se čekanjem slabo nakrcati, pa su se počeli preskakati na kupnji. Ne bi me čudilo da sutra netko od njih odere HT do 380 kn jer je očito da se letvica počela podizati. Nadam se da će mi povrat od HT-a doći danas ili sutra da dokupim dok je još ovako jeftino.

Ignore: KressoM, delux

kada točno stiže povrat dali zna netko ?


Fondovi vide da će se čekanjem slabo nakrcati, pa su se počeli preskakati na kupnji. Ne bi me čudilo da sutra netko od njih odere HT do 380 kn jer je očito da se letvica počela podizati. Nadam se da će mi povrat od HT-a doći danas ili sutra da dokupim dok je još ovako jeftino.

slažem se sa ovim….ali kad fondovi sutra neposredno prije 10 sati opet vide masu naloga na znatno nižim razinama (kao što je bio slučaj danas – top 5 prodaje ispod topa 5 kupnje….nevjerovatno)….ko zna. Ja bi ipak volio da se cijena ipak znatno brže podigne jer se mislim iskrcat sa HT-a kako bi mogao uć u Atlantic, ali ne po ovim cijenama.


luki007: ” Sutra je 350kn izglednije od bilo kakvog rasta! ” I ja tako mislim.[smiley1]

A ja se tome nadam[smiley2]

U prva dva dana trgovanja potvrdilo se očekivanje da će masovna prodaja dionica u početnom razdoblju smanjiti potencijal rasta cijene. Naime, potražnju za dionicama T-HT-a na Zagrebačkoj burzi uglavnom diktiraju institucionalni investitori, dok su glavni kreatori ponude mali dioničari, koji se nastoje što prije riješiti jeftino kupljenih dionica. U takvim uvjetima ‘veliki igrači’ će određivati tempo, nastojeći kupovati što povoljnije.

Kako je u prva dva dana prodana tek mala količina dionica malih investitora, za očekivati je da će se slična tendencija nastaviti i idućih dana. Zasad se psihološka granica formirala na 360 kuna, uz postojanu potražnju.

Na Londonskoj burzi cijena T-HT-ovih GDR-ova pala je ispod 70 dolara i nešto je niža nego cijena dionice u Zagrebu.

tportal.hr
utorak, 9.10.2007.

Sad ovisi koliko će ovakvih napisa biti u medijima,tako bi masa mogla reagirati!

Novac je kisik burze!

Eto nije me bilo 2 sata i gle 5 stranica hehe opet kazem sutra idemo po 350 kad ekipa na vjestima bude izjavila ” Dionice T-HT-a pale za jos 6%” svakom običnom građaninu koj radi svoj posao i ne prati forume cijene i ostalo šta uz to ide, zvucat ce paranoicno kladim se da ce me veceras stara zvat kad cuje vijesti i reci ce mi: “sine pa da ja to prodam, pa vidi pala je za jos 6%” HEHEHE sutra idemo na 350! Ovo sto se na kraju diglo na 366 sa 361 kojom se trgovalo cjeli dan to je normalno svaki put cijene na burzi na kraju radnog vremena idu gore!

Za sada je najbolje arbitrima, easy money

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Treba uzeti u obzir i broj ljudi koji uspije registrirati dionice HT-a. Registracija ce sigurno trajati jos barem tjedan dana, pa ce oni polako kapati na prodaji…

Jos jedan razlog danasnjeg slabijeg prometa bi mogao biti i obustava primanja novih klijenata od vecine brokerskih kuca. I da ljudi zele prodati, trebaju se potruditi da nadu brokera…

Stoga, ako se trgovina nastavi ovim ritmom, mislim da nece biti nekog radikalnijeg pada (ispod 350 kn)…

Dobro je, samo da ne bude gore.


kada točno stiže povrat dali zna netko ?

eto tu ti dole sve piše

http://www.057info.hr/gospodarstvo/povrat-novca-za-uplacene-dionice-do-12-listopada

strpljen..spašen Time is on my side


…Eto nije me bilo 2 sata i gle 5 stranica hehe opet kazem sutra idemo po 350 kad ekipa na vjestima bude izjavila ” Dionice T-HT-a pale za jos 6%” svakom običnom građaninu koj radi svoj posao i ne prati forume cijene i ostalo šta uz to ide, zvucat ce paranoicno kladim se da ce me veceras stara zvat kad cuje vijesti i reci ce mi: “sine pa da ja to prodam, pa vidi pala je za jos 6%HEHEHE sutra idemo na 350!…

6,78% kolega, tako da će biti pet puta HE, a ne samo tri. Lova se vraća, eto čak je i meni sjela. [smiley2]

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.


kada točno stiže povrat dali zna netko ?

Povrat stigao!…erste banka

Čekam HEP....


Treba uzeti u obzir i broj ljudi koji uspije registrirati dionice HT-a. Registracija ce sigurno trajati jos barem tjedan dana, pa ce oni polako kapati na prodaji… Jos jedan razlog danasnjeg slabijeg prometa bi mogao biti i obustava primanja novih klijenata od vecine brokerskih kuca. I da ljudi zele prodati, trebaju se potruditi da nadu brokera… Stoga, ako se trgovina nastavi ovim ritmom, mislim da nece biti nekog radikalnijeg pada (ispod 350 kn)…

Neka pada, ionako sam dobio skoro 1/3 od onog što sam htio, a lova od povrata je danas sjela[smiley11]

Čekam HEP....

roda1:

kada točno stiže povrat dali zna netko ?

Povrat stigao!…erste banka

Hebo RBA! [smiley13][smiley13]

skype - ivek1234

Meni se cini da raja ipak nije zadovoljna ovom cijenom, svi cekaju bolju ponudu.Mislim da ce sutra biti jos manji promet barem u duplo.Meni lova jos nije sjela, dokupiti cu jos mislim da kraj tjedna ce pokazati drugu sliku i dizanje cijene ako promet bude padao ovim intezitetom.[smiley6][smiley6]

New Report

Close