HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 23:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,61
345.050
11,274
30,60
30,70
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Samo vi prodajte vase dionice. Jedva cekam utorak da jos malo dokupim 🙂

O čemu vi to? Ja ne vidim da je itko prodao po 330.
Trkeljate bez veze već, halo, preko 600 str.


nemoj ti nikoga osuđivati što je prodao po 330. ti si jednaki jadnik što je stajao u redu pola sata ili sat vremena da bi kupio ovu dionicu u nadi da će prvi dan biti 800 kuna. ljudima treba lova i nek prodaju. ionako dionice nisu za preširoke narodne mase jer to uzrokuje propast burze. ako ovi svi iz ht-a ostanu na burzi, onda odmah mogu najaviti svoje povlačenje s hrvatske burze jer će doći do sloma burze gotovo sigurno.

Baš sam se pitao gdje si nestao 🙂
Na stranu katastrofičari koji su lajali o krahu zadnjih godinu dvije, ali sve mi se izglednija čini ako se ovako nastavi.

edit :oh da i post stranica numero 666 u ovom threadu 😉 – Nostradamusi gdje ste?

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


O čemu vi to? Ja ne vidim da je itko prodao po 330.
Trkeljate bez veze već, halo, preko 600 str.

na 666 stranica.

[smiley2][smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


nemoj ti nikoga osuđivati što je prodao po 330. ti si jednaki jadnik što je stajao u redu pola sata ili sat vremena da bi kupio ovu dionicu u nadi da će prvi dan biti 800 kuna. ljudima treba lova i nek prodaju. ionako dionice nisu za preširoke narodne mase jer to uzrokuje propast burze. ako ovi svi iz ht-a ostanu na burzi, onda odmah mogu najaviti svoje povlačenje s hrvatske burze jer će doći do sloma burze gotovo sigurno.

Uvredom na uvredu. Stilski i funkcionalno.

Ljudi sjetite se samo koliko puta ste nazvali SDA.. kad dodje Q-4 za HT, izvjesce ce bit
fenomenalno..profit X puta veci nego prosle godine.

Zato narode samo zovite i cuvajte svoje dionice onda nam HT ima svijetlu buducnost.

Ugodan vikend!!!
[smiley2][smiley1][smiley9][smiley2][smiley1]

hehe, pojma nemam pošto je tko prodao, samo ne volim da netko sudi o drugima bez argumenata. nek prodaju pošto žele jer to je njihovo pravo. a moje je pravo da napustim našu burzu na 2 godine dok se stvari ne stabiliziraju. naravno, neću još, ali ako vidim da sve kreće nizbrdo odlazim do daljnjeg. dovoljno sam zaradio. još jedino vidim potencijal u nekoliko dionica a ove najpopularnije će prve nadrljati. moje dionice sigurno će rasti jer su u njima pravi igrači, a narod-masa kad vide u novinama da raste nešto odmah nagrnu da kupe, pa prodaju čim uzmu 1%. tako će to izgledati mic po mic. topaloviću, jel dobar odgovor? ti možeš da me vređaš kad poželiš samo zbog avatara.

Ovo danas nije imalo smisla..a sto tek slijedi sljedeci tjedan….

Kad Deutsche Telekom mora dati obvezujucu ponudu za preuzimanj HT-a?!
na kojoj cijeni?

molim pravnike dobre duse da pojasne situaciju

[code][/code]Nije kupovao dionice, već slagao ‘lanac sreće’[url]http://jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2007,10,23,cevizovic_dionice,95316.jl[/url]


Ovo danas nije imalo smisla..a sto tek slijedi sljedeci tjedan….

Slijedi daljnji pad cijene ako biseri i dalje budu forsirali prodaju. Kao da će umrijeti ako zadrže dionicu tjedan dana. Pa nije od govana da je se moraju riješiti nabrzinu. Čudnog li naroda…A još čudniji ovi što kupuju, umjesto da im skinu cijenu na 310 pa nek prodaju ako im se tako žuri. Preko noći moraju do love da kupe zimsku garderobu….i 2-3 vrećice da napune u billi ili getrou


Izgleda da se ponavlja sličan scenarij kao u Njemačkoj.

kolege nemojte dizati paniku, pa svi znamo šta HT znači u hrvatskoj a i regiji…
to se ne treba uspoređivati – okolnosti su drugačije i HT ima veliku perspektivu ma kako to nekome se činilo nesigurnim ulaganjem.
a zar mislite i da bi vlada sa Sanaderom na čelu napravila takav potez da dioničari izgube i to baš u vrijeme pred izbore.
takav scenario bi se zvao samoubojstvo !
zato naoružajmo se optimizmom…

rulja je prodavala jer glupi novinari glume velike matematičare.jučer na novoj na dnevniku kažu da za 16xxx kn, 1 paket, ako se danas proda zarada je min. 6000 kn. to je jebeno strašno.pola rulje je na kredu uzelo dionice i kad se sve zbroji i oduzme zaradili su 100 kn. i opet je sirotinja popušila,al nema veze,ovaj put se nemaju na kog žalit osim na svoju glupost jer su si sami krivi. bit će još smijeha al i plača….tek je počelo

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

po mojoj procjeni danas je negdje oko 7.000 građana prodalo HT…pa vi sad vidite koliko su fondovi profitirali…

http://www.axlquotes.com/axl-dlls/publish?url=/trades.shtml&SYMBOL=THTC

U londonu neko u zadnjoj transkakciji 20 milja po asku

Što mislite, do koje se cijene isplati dokupiti?

New Report

Close