HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 06:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,85
42.138
1,366
30,80
31,00
0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pogledaj si privatne poruke.


Kažu na vijestima da se može registrirati i internetom. Zna li netko stranicu! Hvala!

Ovu temu stvarno nema smisla pratit . Ljudi koji ulaze u dioničarstvo , pitaju, čitaju i oni imaju par postova a onaj ko je na forumu 6 mjeseci i impozantan broj postova trebali su pročitati bar osnovne stvari i naučiti kako se popunjava obična uplatnica…

poslije bitke svi su vojnici generali


Nek Vlada umjesto da nam vraća lovu , za tu istu lovu otkupi dionice od DT-a pa nam onda te dionice dislocira. Ionako je sve plačeno. Tak ne bi bilo rezanja paketića.

vjerujem da se šališ, ljudi bi mogli pomisliti da će se tak neš odigrat i biti ljuti na Vladu ak ne otkupi 1,01 % dionica od DT-a
Mislim da je na jednom Čačić to rekao u otvorenom
da nije loše od švaba otkupit 1,01 % vlasništva po recimo 249 kn po dionici…
ovo postaje smiješno
[smiley4][smiley4][smiley4]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Hvala Avax i slamnati. Odlućit ću još, jer navikao sam na pismene(materijalne)
izvještaje o transakciji a ako bi koristio ovo moram ih se odreći. Pa valjda ću moći registrirati telefonom a tko zna da li će mi još kada trebati. U svakom slučaju hvala.

12. listopada povrat viška uplaćenih kuna

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,9,28,javna_ponuda,92156.jl

Usluga Moj e-racun je zaista prava stvar. Uzmite to jer ja vec nekoliko mjesici vrsim registraciju i imam uvid u svoj vlasnicki udio non stop. Jedino kaj mi se ne svidja, a to je kaj registraciju nemres napravit poslije 18:00, ali koliko sam cuo iduci tjedan Cetvrtak i Petak registracija i web Agencije radit ce cak do 22:00. Svi kapaciteti su im udvostruceni, svi ce se javlajt ljudima da im potvrde registraciju. Nisu losi………Za registraciju je web usluga idealna zato ju uzmite jer je potpuno izmedju ostalog besplatna. Podatke nemres mjenjat vec samo izvrsit registraciju i ostvarit uvid. Nadam se da cemo uskoro moc preko weba mjenjat i dopisnu adresu i racun za isplatu po ostvarenoj dividendi. Pozdrav[smiley2]

postovani g. tartufar,procitala sam nevjerojatne stvari koje Amaru danas napisao (njega,na zalost ne bi mogla nazvati gospodinom) i zelim vam reci da je kopanje po blatu divna stvar i sasvim pristojan nacin da se nesto zaradi. pozdrav istraninu i ne dajte se!

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


Nek Vlada umjesto da nam vraća lovu , za tu istu lovu otkupi dionice od DT-a pa nam onda te dionice dislocira. Ionako je sve plačeno. Tak ne bi bilo rezanja paketića.

Da ali tu ima jedan problem…kako bi Banke i svi ostali onda zaradili?Ovako fino opale naknadu za transakciju po 100kuna (PBZ)+ kredite koje plasiraju i naknade +lova koju su uzeli građanima i s tom lovom pokupovali jeftine dionice+ 3-4 tjedna vrte tu lovu a tebi vrate koliko si dao……Moglo se to organizirati tako da se neuzima unaprijed lova,al onda Banke i ostali nebi digli toliku lovu na građanima mislim da je samo od naknada za transakcije dignuto 15 milijuna kuna,a gdje je sve ostalo…. rulja opet dobro oguljena……..


postovani g. tartufar,procitala sam nevjerojatne stvari koje Amaru danas napisao (njega,na zalost ne bi mogla nazvati gospodinom) i zelim vam reci da je kopanje po blatu divna stvar i sasvim pristojan nacin da se nesto zaradi. pozdrav istraninu i ne dajte se!

Zahvaljujem na podršci. A osim pristojne zarade postoji i ogroman gastronomski užitak. Inače, nema brige, nedamo se,ali je tih nekoliko postova bilo potpuno offtopic pa nisu imali smisla,a i po genetskim predispozicijama smo pacifisti pa sam bez obzira na “nepristojan” Amaruov avatar primjetio njegove 🙂 (“smajliće”) i to prihvatio kao zafrkanciju. Puno hvala i pozdrav

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.


navodno upisano cca. 11 milijardi kuna…..matematicari izracunajte kolko ce rezati…..[smiley2]

Da ne budem više offtopic. Ukoliko je plaćeno 11 milijardi, svaki paket od 38000kn je kupio 70 dionica ht-r-a. Veličina povrata “izrezanog” ovisiti će o cijeni koju ćemo prema svemu sudeći znati 1.10.2007. Navijam za što manju cijenu,kako bi mi što više ostalo,kad već na količinu kupljenog više ništa nema utjecaj.

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.


Otvori si e-račun u SDA pa ne moraš tipkati na telefon.

https://www.sda.hr/portal/f?p=100:101:2967407635280701

za otvoriti Moj e-račun treba ispuniti nalog koji mora biti potpisan i ovjeren ako nisi u zg i to sve slati poštom pa čekati da i oni pošalju … sve u svemu sada je kasno za to ukoliko niste iz zg-a.

tenkista:

Kažu na vijestima da se može registrirati i internetom. Zna li netko stranicu! Hvala!

Ovu temu stvarno nema smisla pratit . Ljudi koji ulaze u dioničarstvo , pitaju, čitaju i oni imaju par postova a onaj ko je na forumu 6 mjeseci i impozantan broj postova trebali su pročitati bar osnovne stvari i naučiti kako se popunjava obična uplatnica…

Plus toga 3 godine na burzi ali sve kupovanje dionica koje su već bile na burzi. A ovo je nešto sasvim novo za mene tako da ne stoji ovo što ti pišeš. A još 1993 g. sam imao dionice ali to je registrirala firma u kojoj sam radio.

New Report

Close