HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 01:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,85
42.138
1,366
30,80
31,00
0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

E, moji dragi budući dioničari HTja!

Pošto će nas biti jako puno, mogli bi osnovati “Udrugu za zaštitu prava malih dioničara HTja”
Imali bi više članova nego neke parlamentarne stranke. [smiley2]

Zamislite kakva se sve lijepa prijateljstva tu mogu stvoriti!
Tko zna što će se sve iz ovoga izroditi. [smiley2]

Predlažem kolegu Amara za prvog predsjednika naše udruge!!!![smiley2]

La vita e bella!

Tenkista bi mogao biti koordinator za komunikaciju sa burzom. [smiley2]

La vita e bella!

Pozdrav forumaši, evo još jednog novog u investicijskim vodama.


Ponedjeljak, 1. listopada ZAGREB – Sjednica hrvatske Vlade, na kojoj se treba odlučiti o konačnoj prodajnoj cijeni po kojoj će se prodavati dionice HT-a u javnoj ponudi, te službeno objaviti koliko je građana predalo ponude za kupnju dionica HT-a. U ponedjeljak u 14.00 sati istječe rok do kojeg institucionalni investitori mogu predavati svoje ponude za kupnju dionica HT-a, a nakon isteka tog roka i zaključenja knjige svih ponesenih ponuda Vlada treba donijeti odluku o prodajnoj cijeni. Ta će se cijena kretati unutar raspona ponudbene cijene, od 245 do 320 kuna po dionici (Trg sv. Marka 2).

da li su neobvez.ponude investiora-fondova samo orijentir za formiranje cijene?
ili oni s tim ponudama 0d .10.4-10. upisuju dionice- ali mi nije jasno po kojoj cijeni i tko ima prednost od mase njih
prije će biti da oni mogu samo kupovati na burzi tek iza 5.10, strani inves. na LSE , a domači na ZSE
zna li itko sa sigurnošču , kako oni upisuju dionice, po kojim cijenama i redosljedu , ili to ne mogu prije 5.10??


Tenkista bi mogao biti koordinator za komunikaciju sa burzom. [smiley2]

A ti bi mogao biti Svevisnji po cijoj bi se volji i blagoslovu sve dradjivalo. [smiley2]

najvrednije stvari u životu su besplatne

“T-Com povećao brzine MAXadsla
Nakon manje od šest mjeseci, T-Com će još jednom svim svojim postojećim i novim MAXadsl korisnicima besplatno automatski nadograditi postojeće pristupne brzine, počevši od 29. rujna 2007 ”

http://www.tportal.hr/tehnologija/internet/fset.html

Ne znam ocemo sto zaradit na dionicama, ali brze cemo surfat ako nista drugo.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

slažem se sa plavim, mreichom i još nekima da je minim. REALNA cijena cijena 500 kn
dao je dobru analizu , komparaciju s drugima itd

čini mise da sam negdje čitao da je prosjek sektora telekom P/E 13 , a da je za THT P/E 9,6
možda čak na poslovni, na ranijim postovima
jer ako je THT 9,6 onda još jedan razlog više da je to odlična i solidna dionica , i da cijena mora minimalno rasti 50% , a to je 450-500 kn

samo je pitanje , koliko će ljudi biti pametni i strpljivi i ne rasprodati dionica kod minim. zarada od 10-30% , jer bi u tom slučaju fondovi se zadovoljili i teško dizali poslije cijenu n

ako Ivio bude rekao 245
ne gine mu 2011 da bude neki visoki predstavnik Europske komisije, kad uđemo u EU

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

Usluga Moj e-racun je super stvar u kombinaciji sa PBZ investom ili sl uslugom preko interneta no dal netko zna kako što prije dobiti broj od brokera za registraciju?

Koji broj,čega… ako je broj zahtjeva možeš odmah ako si otvorio račun u PBZ investor (ne invest).A jesu li ti u SDA registrirali dionice odnosno je si li dobio broj računa i pin?A ako jesi vatraa…[smiley2]


” da li su neobvez.ponude investiora-fondova samo orijentir za formiranje cijene? ili oni s tim ponudama 0d .10.4-10. upisuju dionice- ali mi nije jasno po kojoj cijeni i tko ima prednost od mase njih prije će biti da oni mogu samo kupovati na burzi tek iza 5.10, strani inves. na LSE , a domači na ZSE zna li itko sa sigurnošču , kako oni upisuju dionice, po kojim cijenama i redosljedu , ili to ne mogu prije 5.10??

bitno za formiranje cijene:
.. mali investitori s dobrom zaradom mogu računati samo ako fondovi u startu od države kupe relativno veliku količinu dionica po nižoj cijeni koja im omogućuje da kasnije budu šire ruke na burzi. Ako, pak, cijena koju budu morali platiti u startu bude blizu zacrtane granice, na burzi će se morati ponašati štedljivo.”


” da li su neobvez.ponude investiora-fondova samo orijentir za formiranje cijene?

jako bitno za formiranje cijene, jer:
.. mali investitori s dobrom zaradom mogu računati samo ako fondovi u startu od države kupe relativno veliku količinu dionica po nižoj cijeni koja im omogućuje da kasnije budu šire ruke na burzi. Ako, pak, cijena koju budu morali platiti u startu bude blizu zacrtane granice, na burzi će se morati ponašati štedljivo.”

New Report

Close