HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 12:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nek Vlada umjesto da nam vraća lovu , za tu istu lovu otkupi dionice od DT-a pa nam onda te dionice dislocira. Ionako je sve plačeno. Tak ne bi bilo rezanja paketića.

Onda DT više nebi bio većinski vlasnik pretpostavljam

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


jeste culi kada za pojam”čistać cipela”
probajte naci na netu ,vrlo zanimljivu pricicu,ako ne bude islo,budem ju ja prepricao

Ajde, više ste dosadni s tim čistačima i Kennedyima, Rockefellerima ili ko je već bio u pitanju.
Ako niste primijetili svijet se malo izmijenio od 1929 godine.


jeste culi kada za pojam”čistać cipela” probajte naci na netu ,vrlo zanimljivu pricicu,ako ne bude islo,budem ju ja prepricao

Rumunjski čistać cipela koji je postao bolesno bogat?

Ponedjeljak, 1. listopada

ZAGREB – Sjednica hrvatske Vlade, na kojoj se treba odlučiti o konačnoj prodajnoj cijeni po kojoj će se prodavati dionice HT-a u javnoj ponudi, te službeno objaviti koliko je građana predalo ponude za kupnju dionica HT-a. U ponedjeljak u 14.00 sati istječe rok do kojeg institucionalni investitori mogu predavati svoje ponude za kupnju dionica HT-a, a nakon isteka tog roka i zaključenja knjige svih ponesenih ponuda Vlada treba donijeti odluku o prodajnoj cijeni. Ta će se cijena kretati unutar raspona ponudbene cijene, od 245 do 320 kuna po dionici (Trg sv. Marka 2).

No respect

Ispravak krivog navoda: piše “Tko je gospodin Mreich!”,a treba pisati:”Tako je gospodin Mreich!”[smiley11]

Piše da se registrirati iz SDA na brokera može samo telefonom koji ima tonsko biranje? Pošto mi fiksni malo hoće a malo neće rezervirati zauzeti broj , može li se i mobitelom? Jasno da se uključi opcija tonsko biranje.
Hvala!

Gle, tko ih zeli registrirati i zna, taj ce ih registrirati ako treba i mikrovalkom, a tko ne zna nece niti s 5 telefona s tonskim biranjem.

mozes mobitelom uglavnom

Blago siromašnima duhom...

Otvori si e-račun u SDA pa ne moraš tipkati na telefon.

https://www.sda.hr/portal/f?p=100:101:2967407635280701

Kažu na vijestima da se može registrirati i internetom. Zna li netko stranicu! Hvala!

čujem da već i bakice čekaju u SDA da se registriraju za E-račun, da brže proknjiže dionice na brokera

navodno upisano cca. 11 milijardi kuna…..matematicari izracunajte kolko ce rezati…..[smiley2]

Što leži ne bježi


Kažu na vijestima da se može registrirati i internetom. Zna li netko stranicu! Hvala!

https://www.sda.hr/portal/f?p=100:101:3879514913415473

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close