HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 02:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,66
73.923
2,411
30,60
30,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Bare, rado bih ga mijenjao, al’ sad baš i ne stignem. Kad sam išao po logici: uzet ću manje poznatu kuću… a ono ispade 100 komplikacija. Nije htio niti razgovarati bez točnog broja dionica…, al što je tu je. Pokušat ću sutra…
Nego, jel netko zna da li broker ima uvid u stanje prepisanih dionica u SDA za oznaku investitora? Ako ima, onda mi ne treba obavijest od SDA, nego broker sam može imati uvid da li raspolažem s navedenom količinom dionica.

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

hvala samprasu [smiley2]
još jedno pitanje: za upisani puni paket od 38.000 kn na kraju ćemo dobiti upisanih 63 ili 64 dionice???
hvala!

A

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]


e moj Bare ništa te nisam skužio…to je gasna procedura a broker radi u FINI..

Kolega nemam pojma šta je “gasna procedura” ?
I nemam pojma šta ti nije jasno,samo reci brokeru neki broj dionica i neka ti da broj zahtjeva,koji klinac njega zanima da li to imaš ili nemaš na svom računu.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


uplatio sam paket od 28000kn za t-ht, nakon rezanja koliki ce moj paket biti? vidio sam razlicite verzije i misljenja pa me prosvijetlite [smiley2]

28000-55% /265

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Šta mislite koliko je vremena potrebno da broker proda dionica nakon što mu ja predam nalog?

Ovisi o par parametara. Ako recimo ti zadas nalog s cijenom npr. 500 kn a na burzi vec postoji nalog na kupnji na 500 kn onda ce to ovisiti iskljucivo o brokerskoj kuci. Ne znam kak je kod drugih no U Abacusu mi naloge izvrse u pravili ispod 60 sec (najcesce 30). Ako pak nema naloga na kupnji od 500 kn onda ces cekati sve dok se ne pojavi takav nalog a to sad vec ovisi o razvoju situacije i tu se ne mogu davati prognoze jer recimo mozda se nalog za kupnju na 500 ne pojavi nikad.

Kolege molim pomoć..naime izgubio sam tajni pin koji sam imao od ranije pa me sad zanima dali će mi ga središnja depozitarna agencija poslati ponovo kad mi bude došla sad obavijest o THtu…tj. vi koji ste od prije ulagali u dionice a kupili ste HT dali ste ponovo dobili obavijest o pinu..pomozite molim vas

MARI[center][/center][color=black][/color][b][/b]


treći put molim forumaše da pomognu.
dakle, plaća li se porez da prijenos dionica sa fiz. osobe na fiz. osobu preko ugovora o prijenosu? ako da koliki? čuo sam iz izvora da se plaća porez i to 5%…

hvala!

A


U Hrvatskoj nema poreza na dionice isto tako i na prijenos ili darovanje dionica i zato ga Ljubo Jurčić i SDP žele uvesti.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


uplatio sam paket od 28000kn za t-ht, nakon rezanja koliki ce moj paket biti? vidio sam razlicite verzije i misljenja pa me prosvijetlite [smiley2]

eto pa računaj:
http://www.ludegljive.com/T-HT%20dionica.aspx

Ja više nemam potpis.


Kolege molim pomoć..naime izgubio sam tajni pin koji sam imao od ranije pa me sad zanima dali će mi ga središnja depozitarna agencija poslati ponovo kad mi bude došla sad obavijest o THtu…tj. vi koji ste od prije ulagali u dionice a kupili ste HT dali ste ponovo dobili obavijest o pinu..pomozite molim vas

kolko ja znam moras nazvati SDA i reci im da ti ga ponovo posalju, a to slanje kolko traje neznam, ali do petka mislim da nema sanse da ga dobijes…..jer sa obavijesti o t-ht-u neces dobit pin

DOKUP!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=97aa8da8-6035-4d45-a6fa-736dd1ec191d

I kad Sandi stisne dugme u 10.30, a ono sve eksplodira.[smiley2]


Kolege molim pomoć..naime izgubio sam tajni pin koji sam imao od ranije pa me sad zanima dali će mi ga središnja depozitarna agencija poslati ponovo kad mi bude došla sad obavijest o THtu…tj. vi koji ste od prije ulagali u dionice a kupili ste HT dali ste ponovo dobili obavijest o pinu..pomozite molim vas

dobit ćeš pin zajedno sa obavijesti o stanju računa, ovo je sada iznimka zbog ht-a, barem tako tvrdi gospođa iz SDA…bilo u ponedeljak na Otvorenom

Evo mene opet, sorry ali me jako zanima. Da li broker ima uvid u stanje dionica u SDA za zadanu oznaku investitora (dobivenu od SDA). Please…[smiley5]

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda


dobit ćeš pin zajedno sa obavijesti o stanju računa, ovo je sada iznimka zbog ht-a, barem tako tvrdi gospođa iz SDA…bilo u ponedeljak na Otvorenom

o lijepo….moja greska onda…otvoreno nisam gledao jer znam tko ga sada vodi….a ta voditeljica je najblaze receno katastrofa…..[smiley9]

DOKUP!

Vaš link
tračak realnosti!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


Kolege molim pomoć..naime izgubio sam tajni pin koji sam imao od ranije pa me sad zanima dali će mi ga središnja depozitarna agencija poslati ponovo kad mi bude došla sad obavijest o THtu…tj. vi koji ste od prije ulagali u dionice a kupili ste HT dali ste ponovo dobili obavijest o pinu..pomozite molim vas

Ako si izgubio prijavi im, dat će novi (ima na stranici SDA o postupku promjene pin-a), iako ne znam koliko im treba za to, ali što se tiče novog pina inače ga ne dobiješ, jerbo ti sve dijonice sjedaju na isti broj računa koji ima pridružen svoj pin. Sve je to jedan račun kod SDA, tako da nema potrebe da ti šalju novi pin za svaku novu dionicu koju kupiš.

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

New Report

Close