HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 17:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,57
82.551
2,700
30,60
30,70
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

hvala ljudi…tako sam i mislio, al htio sam provjerit…

a za povrat novca, sam cuo da su ga duzni vratit u roku 5 dana od izlistavanja na burzu…[smiley2][smiley2][smiley2]

Moderatora treba zabranit!!!

Oglas [smiley2]

Prodajem 17 dionica T ht-a
cijena 400 kn komad

info na pm

Zdravko Mamić na crnoj listi nakon što je pokušao upisati 3,19 milijuna kuna dionica HT-a?

Business.hr
02.10.2007 14:38
Pročitaj komentare(0)

Nogometni menadžer Zdravko Mamić navodno se nalazi na Hanfinoj listi osoba koje su manipulirale punomoćima za kupnju dionica HT-a, a broj punomoći koje je prikupio povećao se sa 28 na 84, piše Index.hr.
Iako je Hanfa i prije IPO-a upozoravala kako će se korištenje više od pet punomoći sankcionirati, Mamić ih je prvo prikupio 28, a nije se zaustavio ni nakon upozorenja Hanfe, te je, prema Poslovnom dnevniku, izbio na vrh liste nakon što je prikupio 84 punomoći.

Ostaje vidjeti hoće li Hanfa kazniti nedodirljivog Mamića ili će ustuknuti pred ranije najavljenim sankcijama za one koji su koristili previše punomoći.

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Zdravko Mamić na crnoj listi nakon što je pokušao upisati 3,19 milijuna kuna dionica HT-a? Business.hr 02.10.2007 14:38 Pročitaj komentare(0) Nogometni menadžer Zdravko Mamić navodno se nalazi na Hanfinoj listi osoba koje su manipulirale punomoćima za kupnju dionica HT-a, a broj punomoći koje je prikupio povećao se sa 28 na 84, piše Index.hr. Iako je Hanfa i prije IPO-a upozoravala kako će se korištenje više od pet punomoći sankcionirati, Mamić ih je prvo prikupio 28, a nije se zaustavio ni nakon upozorenja Hanfe, te je, prema Poslovnom dnevniku, izbio na vrh liste nakon što je prikupio 84 punomoći. Ostaje vidjeti hoće li Hanfa kazniti nedodirljivog Mamića ili će ustuknuti pred ranije najavljenim sankcijama za one koji su koristili previše punomoći.

Pa ja ne mogu vjerovati. Pa jel’ mu još treba novca?

Ili su nogometni suci poskupili tarifu?

I love the Smell of Profits in the Morning

Najbolje mu je da organizira IPO Dinama , i sve pet.
Sve će mu narod oprostiti.
U protivnom , ne piše mu se dobro.
Ako ne bude Hanfa, biti će netko drugi.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


zeko: ” Zdravko Mamić na crnoj listi nakon što je pokušao upisati 3,19 milijuna kuna dionica HT-a? Business.hr 02.10.2007 14:38 Pročitaj komentare(0) Nogometni menadžer Zdravko Mamić navodno se nalazi na Hanfinoj listi osoba koje su manipulirale punomoćima za kupnju dionica HT-a, a broj punomoći koje je prikupio povećao se sa 28 na 84, piše Index.hr. Iako je Hanfa i prije IPO-a upozoravala kako će se korištenje više od pet punomoći sankcionirati, Mamić ih je prvo prikupio 28, a nije se zaustavio ni nakon upozorenja Hanfe, te je, prema Poslovnom dnevniku, izbio na vrh liste nakon što je prikupio 84 punomoći. Ostaje vidjeti hoće li Hanfa kazniti nedodirljivog Mamića ili će ustuknuti pred ranije najavljenim sankcijama za one koji su koristili previše punomoći. ” Pa ja ne mogu vjerovati. Pa jel’ mu još treba novca? Ili su nogometni suci poskupili tarifu?

Ne, to je za osnivanje fonda za “likvidaciju” nepodobnih novinara.


Oglas [smiley2]

Prodajem 17 dionica T ht-a
cijena 400 kn komad

info na pm

Može, namira 3. radni dan nakon prodaje.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

U koliko sati počinje trgovanje HT-om? Ako se ne varam INA je bila u 11h.

U koliko sati počinje trgovanje HT-om? Ako se ne varam INA je bila u 11h.

meni su u ilirici rekli u 10:30

Jedini način da bi izbjegli greške je steći iskustvo. Jedini način da bi stekli iskustvo... je činiti greške.

u 10 i 30

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

kolege, pogotovo oni koji su već neko vrijeme ovdje, pročitajte unatrag od prvog do recimo desetog posta, što ste pisali o HT-u. Ne dajte da vas uzme euforija. [smiley2]

In a strict sense, there wasn't any risk-if the world had behaved as it did in the past.

U 10.30, istovremeno u Zgrebu i Londonu.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Ako jos nemam PIN od SDA,ih treba zvati ili ce doci kroz dan dva?
Hvala

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

zna li netko mogu li se već raditi ugovori o prijenosu/ kupoprodajni ugovori i nositi na knjiženje u sda, iako još nisu stigle obavijesti o raspodjeli dionica na kućne adrese?

Unaprijed hvala


jos mi nitko nije objasnio dal se manji paket (recimo 20000) isto reze za 54%, ili se spusta kao puni na 17000…daj netko tko zna…[smiley8][smiley7][smiley6]

Da, reže se, provjeri si iznos na stranici “T-HT dionica – informativni izračun”:
Vaš link
pod ‘Postotak rezenja paketa’ upiši 55,54

New Report

Close