HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 18:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,57
82.551
2,700
30,60
30,70
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

bok kolege

nemam iskustva s uslugom “moj e racun” u sda, pa me zanima koliko se brzo registriraju dionice na brokere koristeci tu uslugu?? i da li da im zahtjev saljem preporuceno ili ne??

zahvaljujem

Drukčije rečeno, novac od prodaje T-HT-ovih dionica trebao je završiti u investicijama koje bi omogućile proizvodnju, i to onu za izvoz, koja jedina može uravnotežiti vanjsku razmjenu i (posredno, većim poreznim prihodima) državne financije. A tako i osigurati pristojne mirovine. Druga je zamka da će domaći investicijski, ali i mirovinski fondovi od građana kupovati dionice T-HT-a po višim cijenama. Uz ostale nepromijenjene uvjete to znači manji prinos, pa se može dogoditi da netko zaradi preprodajući dionice danas, a onda izgubi na budućim primanjima iz fondova, uključujući i mirovinske. Treća opasna poruka koja se šalje svodi se na zaključak da svi možemo zarađivati na državnim darovima i špekulacijama.

Lider press

Sa brojačima ili bez brojača biti će ili zarade ili gubitka kada karavana krene i toga moramo biti svjesni.
Evo kako to zombix vidi svojim očima.
Dijonice
[smiley2]

http://www.jutarnji.hr/kultura_i_zivot/hi-tech/clanak/art-2007,2,20,zombix_broadband,63350.jl

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Sa brojačima ili bez brojača biti će ili zarade ili gubitka kada karavana krene i toga moramo biti svjesni. Evo kako to zombix vidi svojim očima. Dijonice [smiley2] http://www.jutarnji.hr/kultura_i_zivot/hi-tech/clanak/art-2007,2,20,zombix_broadband,63350.jl

Treba nam više ovakvih opinion makera ovih dana. Ljudi koji nisu u ovom poslu ne shvaćaju da keš ima svoju cijenu (10% godišnje) isto kao i coca cola u fližideru (7 kn).
.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


bok kolege

nemam iskustva s uslugom “moj e racun” u sda, pa me zanima koliko se brzo registriraju dionice na brokere koristeci tu uslugu?? i da li da im zahtjev saljem preporuceno ili ne??

zahvaljujem

preporucio bi ti da odes u sda ,u predvorju ti na stolu stoje obrasci, e racun dobijes za minutu

Good artists copy. Great artists steal.


Ako dođe do rezanja paketa kako će ono izgledati. Dali će proporcionalno smanjivati svima ili će odrediti neku granicu do koje će dati svima do tog iznosa.

proporcionalno

Good artists copy. Great artists steal.

Ako se ostvari plan Vlade o dodatnoj alokaciji 2% dionica u postupku IPOa imamo slijedeću novu situaciju po pitanju broja mogućih paketa po 38.000 kn s obzirom na cijenu.

La vita e bella!


Ako se ostvari plan Vlade o dodatnoj alokaciji 2% dionica u postupku IPOa imamo slijedeću novu situaciju po pitanju broja mogućih paketa po 38.000 kn s obzirom na cijenu.

A sto je sa fondovima? Pa mora i Ivo njima dati koji postotak…

Dobro je, samo da ne bude gore.


Posejdon: ” Ako se ostvari plan Vlade o dodatnoj alokaciji 2% dionica u postupku IPOa imamo slijedeću novu situaciju po pitanju broja mogućih paketa po 38.000 kn s obzirom na cijenu. ” A sto je sa fondovima? Pa mora i Ivo njima dati koji postotak…

Jest, možda i oni dobiju koji paketić….[smiley1]

La vita e bella!

Zestoke prepirke u vezi uvodjena poreza na kapitalnu dobit u otvorenom imam osjecaj da cemo dobiti jako jeftino telekom od Sanadera kladim se oko 260 kn. [smiley11]

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

danas sam bio u fini u vukovarskoj 45 min cekao..a 7 šaltera otvoreno, katatrofa!!, frend danas u erste u ilici 2,5 h čekao…a mislio sam da je prvi dan najveća gužva..katastrofa biće 500.000 ljudi na ovom ipo-u!!

Da li netko zna?

Hoce li se u slucaju velikog broja zainteresiranih za kupnju povlastenih paketa od 38000kn(preko 150000 osoba ), ljudi koji su uplatili ne povlastene ponunude uopce uzimati u obzir

i sta znaci ne povlastena ponude da li to znaci da na deset ne dobijes jednu gratis,ili ima jos neko znacenje kad je cijena u pitanju

hvala


danas sam bio u fini u vukovarskoj 45 min cekao..a 7 šaltera otvoreno, katatrofa!!, frend danas u erste u ilici 2,5 h čekao…a mislio sam da je prvi dan najveća gužva..katastrofa biće 500.000 ljudi na ovom ipo-u!!

misliš da ljudi imaju toliko novaca???


Samo da pitam, ako na ponudi pod “Račun investitora u SDA” nista ne pise, a ja vec imam racun u SDA, hoce li biti problema sa time, da li je tu trebalo nesto pisati? Hvala

Ne bi trebalo biti problema jer je ključ pod kojim se pronalazi račun investitora kod SDA JMBG. Erste, FINA i HPB nemaju uvid u brojeve računa pa nije niti mogaa stajati broj računa, osim ako ste ga sami izdiktirali pri upisu.

[i]"Čovjek - to je naše najveće blago"[/i] Ljudožder

ljudi moji za sada je 400000 upisanih ponuda pa ko voli nek izvoli[smiley8]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close