HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 10:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Obzirom kažu da je onih 940 milijuna otišlo u povećanje osnovnog kapitala – a to je više od 10% – onda je ovo realno.
Dobro je da se smanjuju troškovi i planiraju nove investicije, tako da bi za nekoliko godina ovo moglo ići i prema gore. Ali, puno ovisi o tome hoće li zemlja ikad iz krize…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Biti će zanimljivo biti dioničar ako ikad dođe do smanjenja temeljnog kapiala 🙂
i isplate izvanredne dividende, ovo sada s povećanjem temeljnog kapitala su zanimljive mućke. Nekome smeta porez od 12%

..neznam zašto je cijena oko 160…realno bi bilo oko 140.kn…

gledajte po meni ovo nemoze sa prihodim nikad ali nikad gore jer samo je jedan razlog na godisnjoj bazi samo prosle je godine napustilo 30 000 mladih kroz imigraciju a oni najvise korste mobilne uslugo bilo kroz prepaid bilo kroz bonove i drugo godisnji natalitet je u odnsu na mortalitet razlike cca 25 ooo gradjanja.Itako svake godine RH gubi cca 55 000-60000 stanovnika

..nažalost si u pravu..ali manjak prihoda će nadomjestit boljem optimizacijom..uštedama..efikasnosti..

Kad pogledam druge nije čudo da se svi vraćaju na ht
Kad se usporedi sa SLO telekomom cijena bi trebala biti 220 prdekalo

http://hr.seebiz.eu/httges-trazi-regulaciju-googlea-i-facebooka/ar-106490/

Mišljenja sam da je ovaj prijedlog pravedan. Svi koji vrše telekomunicajske usluge moraju plaćati ‘mrežarinu’ ako je nemaju u vlasništvu. I naši alternativni operateri plaćaju interkonekcije, pa valjda je red da to plaća i Viber, Skype, Google… za sve pozive i neke druge vrste sms-ova. Stvaraju ogromne količine prometa tj. zauzeća mreža a uopće ne sudjeluju u izgradnji istih niti podliježu nekim regulatornim okvirima.

Combis: pola milijarde kn prihoda, rast od 6%. To je jako dobro. Ajde vidno je da HT barem dobro ulaže svoje novce. Premda mene jako zanima što će biti na kraju s Optimom, dali će HT ostati ikakav vlasnik u istome?

Combis lani premašio pola milijarde kuna prihoda


gledajte po meni ovo nemoze sa prihodim nikad ali nikad gore jer samo je jedan razlog na godisnjoj bazi samo prosle je godine napustilo 30 000 mladih kroz imigraciju a oni najvise korste mobilne uslugo bilo kroz prepaid bilo kroz bonove i drugo godisnji natalitet je u odnsu na mortalitet razlike cca 25 ooo gradjanja.Itako svake godine RH gubi cca 55 000-60000 stanovnika

zašto se ograničavati na hrvatsku?

Hrvatski telekom počeo izvoziti u Mađarsku i Slovačku

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Najbolje da nazovite HRVATSKI TELEKOM D.D. oni će Vam odgovoriti,prošle godine ja sam zvao za eru ,makar je bilo iz zadržane dobiti plaćao se porez i prirez(ja nisam podnosio poreznu prijavu jer bi morao platiti, još nekih osam tisuća kuna radi osobnog dohotka)

ne znam detalje, ali moguće je da ste ga platili zato što je to bila zadržana dobit iz 2012. godine, nakon uvođenja poreza na dividendu.
prošle godine se recimo na rivijerinu dividendu nija plaćao porez jer se isplaćivala zadržana dobit iz godina prije 2012.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Ht se trudi na svim frontama spasiti od nelojalne konkurencije:
http://hr.seebiz.eu/merkel-zamjera-hrvatskoj-ugrozavanje-ht-ova-monopola/ar-108146/
A i ne znam zašto država pravi novu duplu optičku mrežu među gradovima dok je još teže tu istu dovesti do krajnjeg korisnika.

možda Anđelina ima dionice DT, kupljene na kredit po 39€, ili je radi 7 kom HT gospon Jakovovih, dobro da nije i za Inu intervenirala, jer i gospon Jakov ima takvih dionica 13 kom

Vipnet cijenama napao Hrvatski telekom


[emo_palacg]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

ovo je nešto što dioničari već znaju?

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/qBfiE2ZNuRym5EXsw6GXvQ==.pdf

Protuprijedlog odluke pozivu na Glavnu skupštinu

Isprika, nisam skužio da gornji link vodi na isto.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

New Report

Close