HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 17:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

142.33 kn, nedavno…
155,00 kn, danas, a sutra…
Mirovinci odigrali shemu “Mačke i mišići”
Pazite ERNT… Možda ista igra,


142.33 kn, nedavno…
155,00 kn, danas, a sutra…
Mirovinci odigrali shemu "Mačke i mišići"
Pazite ERNT… Možda ista igra,

Ode igračka drugim igračima, izgleda bude veselja


142.33 kn, nedavno…
155,00 kn, danas, a sutra…
Mirovinci odigrali shemu "Mačke i mišići"
Pazite ERNT… Možda ista igra,


Neka bude ista igra. Riješio sa se ERNT, jer ne želim državi dati 10.000kn, a plus toga sam još toliko u plusu. Ne sekiraj se, past će ona na 1.200-1.300kn.

farabuto
još 2-3 godine i isplaćena investicija.

tomcat
ti si veliki optimist! kako izgleda bit će puno niže

Znam da će puno niže, ali prvih 5 dana će biti poslije divke 1200-1300. Kada se još sjetim da sam prije 2 godine kupovao na razinama 900, onda sam prezadovoljan.[emo_namigusa]


Riješio sa se ERNT, jer ne želim državi dati 10.000kn,

to mislim da griješiš jer skoro sva isplata dividende kod ERNT ide iz zadržane dobiti, a koliko se sjećam bila je odluka ustavnog suda da država to ne može retroaktivno oporezivati

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

10:09:04 156,65 60.000 9.393.000,00

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

Tko ovo preslaguje danas? Još 10 tisuća komada razmijenjeno u 13:25… [emo_zacudjen]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

plaće mi se od muke kad vidim koliko su para od naših mirovina spržili mirovinci u HT…a što je najgore, druga ulaganja su im bila daleko gora od ovoga [emo_ljut]

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]

Tko je na IPOu kupio paket od 63 komada za 16695kn,
danas ima 69*155 = 10695kn dionica, a dobio je kumulativno 11415kn dividende (s povratom poreza od države).

to je ukupni prinos od 32%, ili otprilike 4% godišnje.

Bilo bi zanimljivo da netko izračuna kako bi bilo da je od dividende kupovao dionice po prosječnoj cijeni 7 dana nakon što je dividenda sjela na račun.

@ graziani

To ti ekipa ne kuži tu računicu…to ti je bljak dionica….premala dividenda…i stalno pada…bolje su stečajuše….

neka čudna matka!!

@noviulagac

kakvom racunicom ste dosli do tih realnih cijena? najbrzi pokazatelj “realne cijene” je BVPS koji je trenutno oko 130kn tako da vam ta teorije ne stoji.. cijena je precijenjena i ne pada na “realnu razinu” samo zbog mirovinskih fondova

i ja bi rado kupovao po 130 al bojim se da taj trenutak nećemo dočekati….

dok je mirovinskih necemo.. ali i s njima realna cijena je daleko od 200

New Report

Close