HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 02:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,66
73.923
2,411
30,60
30,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


NickLeeson: ” Cuo sam iz pov. izvora da smo vec premasili 100 k. Dakle nece biti za svih 38000[smiley3] ” Nije li ovaj skok prometa danas na burzi posljedica velikog broja upisa za HT? Možda su ulagači zaključili da je bolje kupiti ove “jeftine” dionice na burzi nego srezani paket HT. Ako je tako onda mnogi koji su se prijavili neće uplatiti HT.

Ili je ovo možda igra fondova da nas odmame od uplate za THT?
Pogledajete kako se sve zeleni,kupujte ide to još gore,nemojte čekati THT ,rezati će ponudu,razlika će biti blokirana 7-10 dana,a za to vrijeme će se sve zelenite,ko zna šta Vas čeka na THT-u.
Upisano je danas po procjenama već 300 000 ponuda.Svi će prodavati prvi dan,to će pasti,ma ništa to nevalja.
[smiley2][smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Decki, budimo ozbiljni.
Od barem 50 pitanja za savjet oko THT-a u zadnjih 3 dana svi ce upisati ali ne po 38K vec po najvise 5-10 tisuca kuna.
Ljudi nemaju toliko love.

Koliko znam ja mogu staviti ponudu na 38K a upisati 1000 kuna sto ce vecina ljudi i napraviti.
MOzda i bude rezanja paketa ali na najvise 30K.


“U slučaju da ukupni ponuđeni iznos iz obvezujuće ponude ne prispje na račun primatelja do navedenog krajnjeg roka prispjeća uplate, obvezujuća ponuda se neće smatrati valjanom!!”
To je tekst iz instrukcije za plaćanje. Čak su i 2 uskličnika stavili.


Decki, budimo ozbiljni.
Od barem 50 pitanja za savjet oko THT-a u zadnjih 3 dana svi ce upisati ali ne po 38K vec po najvise 5-10 tisuca kuna.
Ljudi nemaju toliko love.

Koliko znam ja mogu staviti ponudu na 38K a upisati 1000 kuna sto ce vecina ljudi i napraviti.
MOzda i bude rezanja paketa ali na najvise 30K.


mislim da si u krivu. Po mojim saznanjima onolko kolko upišeš, toliko moraš i uplatit.

Zna li neko zvanično da li strani državljanin može upisati i uplatiti dionice putem punomoćja?

blueman:

Decki, budimo ozbiljni.
Od barem 50 pitanja za savjet oko THT-a u zadnjih 3 dana svi ce upisati ali ne po 38K vec po najvise 5-10 tisuca kuna.
Ljudi nemaju toliko love.

Koliko znam ja mogu staviti ponudu na 38K a upisati 1000 kuna sto ce vecina ljudi i napraviti.
MOzda i bude rezanja paketa ali na najvise 30K.

mislim da si u krivu. Po mojim saznanjima onolko kolko upišeš, toliko moraš i uplatit.

Ili to ili odustati, nema treće opcije

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese


blueman: ”
“U slučaju da [color=blue]ukupni ponuđeni iznos[/color] iz obvezujuće ponude ne prispje na račun primatelja do navedenog krajnjeg roka prispjeća uplate, obvezujuća ponuda se neće smatrati valjanom!!”
To je tekst iz instrukcije za plaćanje. Čak su i 2 uskličnika stavili.

točno tako !!!!
nema ja bi uzeo za 38.000 kn, pa onda uplatiti npr. 37.900kn !!!
u tom slućaju vračaju S V U lovu……..

molim hitan odgovor. Na jednoj punomoći je sestra napisala ovlašćujem( neću reći točno prezime nego primjer) Marka Markovića a na drugoj(za šogora) Marka Marković. Kod javnog bilježnika nisam primijeti a vjerojatno će proći i na kupnji. Trebam li pitati bilježnika ili je to oboje OK.


ddarioo: ” do koliko sati je upis zadnji dan odnosno 27.9??? ” Do 20:00 Uplata do 23:59:59

hvala!
[smiley11][smiley11]

OBAMA................SPASITELJ

Evo po mojim izvorima već 12 milijuna upisa. Gužva je tolika da je moj stari danas na šalter u FINAi na vrbanima čekao punih pola minute dok se službenica vratila na šalter. u ersteu u vukovarskoj oko 13 h red oko 10 ili 15 ljudi koliko sam vidio izvana. a to da na INAi nije bilo gužve u početku nije istina. znam da je raiffaisena na vukovarskoj bilo redova. istina je da puno više ljudi upisuje ali morate uzit u obzir krug ljudi u kojem se krećete. pola ljudi koje znam će uzet HT zato što sam ih ja uputio, a s druge strane par frendova i frendica mi kaže da cijeloj široj familiji ne pada na pamet to upisivat. ako nema gužvi u zagrebu gdje će se najviše upisati onda su ove procjene da je već više od 120.000 upisalo čisti humor. vidim da ovdje ima puno fond-drukera. a INAi se govorilo isto da neće ništa ostat fondovima pa su upisali više od pola, a HT je k tome još duplo veći IPO. Realno mislim da ćemo danas završit na cca 40-50K upisanih + ostalih 6 dana ponude 10ak tisuća po danu.


Evo po mojim izvorima već 12 milijuna upisa. Gužva je tolika da je moj stari danas na šalter u FINAi na vrbanima čekao punih pola minute dok se službenica vratila na šalter. u ersteu u vukovarskoj oko 13 h red oko 10 ili 15 ljudi koliko sam vidio izvana. a to da na INAi nije bilo gužve u početku nije istina. znam da je raiffaisena na vukovarskoj bilo redova. istina je da puno više ljudi upisuje ali morate uzit u obzir krug ljudi u kojem se krećete. pola ljudi koje znam će uzet HT zato što sam ih ja uputio, a s druge strane par frendova i frendica mi kaže da cijeloj široj familiji ne pada na pamet to upisivat. ako nema gužvi u zagrebu gdje će se naviše upisati onda su ove procjene da je već više od 120.000 upisalo čisti humor. vidim da ovdje ima puno fond-drukera. a INAi se govorilo isto da neće ništa ostat fondovima pa su upisali više od pola, a HT je k tome još duplo veći IPO. Realno mislim da ćemo danas završit na cca 40K upisanih + ostalih 6 dana ponude 10ak tisuća po danu.

Kao i Mauriciju , čini mi se da ćemo biti bliže brojci od 150.000.
S ove ili one strane.


Realno mislim da ćemo danas završit na cca 40-50K upisanih + ostalih 6 dana ponude 10ak tisuća po danu.

Samo se ti zavaravaj ako te to veseli[smiley8]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

definitivno onaj brojač ima svoju ulogu…
evo ja sam upisivao pakete u ponedjeljak 3 kom(Fina), te danas (srijeda 2 kom- Fina)
i redoslijed paše…
ako HPB i FINA imaju isti brojač, a vi kažete da imaju
tako je u ove dvoje institucije do 13h upsialo cca 60.000

ne znam kakva je situacija u Erste…?

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

Pozdrav svima, ovo je moje prvi post! Ljudi, nemojte se zamarati ovim stvarima…. Vladi je u cilju da informaciju o broju ponuda sakrije, stoga vjerujem da su smislili dobre mehanizme za to! U današnjem danu već sam čuo brdo teorija, od rasporeda serijskih brojeva ponuda po poslovnicama, po šalterima, do one o nasumičnom odabiru broja ponude.

Čekajmo listopad…[smiley9][smiley9][smiley9]

[color=blue]..... bolje biti malo glup nego malo pametan.....[/color]

Evo ako vas zanima analiza t-ht prema pokazateljima koje sam imao za polugodište 2007.
(ako imate nedostajuce podatke molim vas da mi posaljete pa cemo upotpuniti analizu{tamo gdje je upisana 0 ili je ostavljeno prazno})
Lijep pozdrav!!! [smiley2]

[color=blue][b]Patience pays well!!![/b][/color]


molim hitan odgovor. Na jednoj punomoći je sestra napisala ovlašćujem( neću reći točno prezime nego primjer) Marka Markovića a na drugoj(za šogora) Marka Marković. Kod javnog bilježnika nisam primijeti a vjerojatno će proći i na kupnji. Trebam li pitati bilježnika ili je to oboje OK.

Proći će sigurno. Bitno je da MBG i adresa odgovaraju. Moj tast čak na osobnoj ima dva imena, a na domovnici samo jedno. Još se u međuvremenu i naziv ulice sa domovnice promijenio te više nije isti kao na novoj osobnoj i upisao je bez problema.

[i]"Čovjek - to je naše najveće blago"[/i] Ljudožder

New Report

Close