HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.06.2024. u 18:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,70
74.292
2,501
29,60
29,90
-1,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Oprosite mi na neznaju, jel mi može netko objasnit do kojeg datuma moram biti u posjedu dionica. 16 ili 21.4.

Unaprijed zahvalna

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Deutche-Telekom-do-2012.-isplatit-ce-10-milijardi-eura-kroz-dividendu

who dares, wins


Oprosite mi na neznaju, jel mi može netko objasnit do kojeg datuma moram biti u posjedu dionica. 16 ili 21.4.

Unaprijed zahvalna

23.2.2010. 14:56


Dajte ovo objavite na naslovnici:

Da bi ostvarili pravo na dividendu HT morate biti upisani u SKDD kao vlasnik dionica 21. travnja 2010.
To znači da ukoliko želite ostvariti pravo na isplatu dividende dionice HT morate kupiti do 16.travnja (uključujući i 16.travanj).

Prvi dan kada možete prodati dionice, a ipak ostvariti pravo na dividendu je 19. travnja 2010.[/u]

AMEN

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..


pa ne znam ja mislim da mi se ne isplati ulazit u ht kad je sigurno da ce past nakon dividende bolje uzet nesto drugo

niste imali ht do sada? cudno. pazite kad uzmete tu drugu dionicu, naime i one padaju nakon dividende. ako bude dividende? ako naraste nakon sto kupite? trziste je u fazi akumulacije i ne razumijem sto se brinete svi oko tih mjesec dva prije kasnije. kamate na koje se referirate ce padati, a da ne govorimo ulaskom u EU da ce vjerojatno i premije na rizik morati padati. Oni koji nemaju ht a razmisljaju o kupnji radi dividende, ne znam sto su do sada cekali, tako da je sada ta kupnja na razini spekulacije koliko ce pasti nakon dividende itd..pogledajte kako je ivek mudrinic lijepo kupio 3000 komada ispod 200 kuna pa je na cijeni odvalio 50% i 30% dividende. i stvarno mnogi misle da se tek tako moze oboriti cijena s 305 na 260 kuna? Pa mozda i moze, ali ne tako brzo po meni. tek u ljetnjoj zabokrecini to mozda bude moguce. i sto onda, pa valjda u kupovinu zar ne? inace 6% od 333 kune je 20 kuna. dakle, jos nije dosla cijena uloga da bi se ostvarila kamata na banci koju spominjete. ne vidim rizike, porez je uveden i to ce odigrati sigurno 200 injak milijuna minusa. a konkurencija? gdje je konkurencija? tele2 eventualno.

prvo da vam kazem da bi bio presretan da padne ht na jedno 245kn, trebam se dokupiti, a sto se konkurencije i tele2 tice oni iznajmljuju sve od ht-a repetitore i drugu opremu, spominjalo se neko prodavanje tele2 i ht je rekao da je vrlo zainteresiran, neznam dali znate da je tele2 radio i u njemi pa se prodao naravno da znate kome

ne mari za male stvari i ostat ce male

Do kojega datuma vrijedi opcija za kupnju dionice za isplatu dividende?

Hvala


Do kojega datuma vrijedi opcija za kupnju dionice za isplatu dividende?

Hvala

Dobro čovjek pita [lol] [wink]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."



Do kojega datuma vrijedi opcija za kupnju dionice za isplatu dividende?

Hvala

Dobro čovjek pita [lol] [wink]
[/quote]

ja samo neznam zasto se ljudi pacaju u stvari koje ih nezanimaju i ocekuju neku korist od toga [lol] [thumbsup]

Pa ja sam u prvih tri dana naucio vise od ovakvih za tri godine, a cetvrti dan sam proucavao TA, peti dan sam kupovo HT, sesti dan sam zaradijo pare, a u nedjelju sam odmaro i trosijo pare [yawn]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


Do kojega datuma vrijedi opcija za kupnju dionice za isplatu dividende?

Hvala

23.2.2010. 14:56

Šteta, zakasnio si [wink]

Molim za informaciju.

Do kojeg datuma mogu kupovati HT , a da NE ostvarim pravo na dividendu?

Hvala.

dali se isplati sad kupiti ht kad svi goviore da ce pasti za 34 kune nakon dividende




Do kojega datuma vrijedi opcija za kupnju dionice za isplatu dividende?

Hvala

"Nije u šoldima sve", ima nešto i u gramatici i u pravopisju!

Dobro čovjek pita [lol] [wink]
[/quote]

ja samo neznam zasto se ljudi pacaju u stvari koje ih nezanimaju i ocekuju neku korist od toga [lol] [thumbsup]

Pa ja sam u prvih tri dana naucio vise od ovakvih za tri godine, a cetvrti dan sam proucavao TA, peti dan sam kupovo HT, sesti dan sam zaradijo pare, a u nedjelju sam odmaro i trosijo pare [yawn]
[/quote]

New Report

Close