HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 15:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,93
154.929
5,176
29,80
30,50
1,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@nino

Mozda se ne radi o dosezanju limita (iako vjeorjatno je to) mozda stede lovu za INAu kojom trgovina kreće sutra..

...

Mislim da je INA rijesena u prvih 5 minuta trgovanja + vrijeme obustave zbog očitovanja zbog skoka cijene. Jer ne treba zaboraviti da je sve na kocki zbog tih 0.8% kojih ništa ne znače u ukupnom iznosu a zapravo znače sve.

@Funky

Nema više obustave do očitovanja..nema toga več mejsecima…sada je 8minuta dražba uravnatoženja i to je to

...



@Funky

Nema više obustave do očitovanja..nema toga več mejsecima…sada je 8minuta dražba uravnatoženja i to je to


onda ispravak za 13 minuta.
[thumbsup]

Ovo ne može oživjeti ni čudo a kamoli INA…

Hakom donio Pravilnik o načinu obavljanja telekom usluga

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=144270

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Kod ste se svi razbježali??? Nema nikakvih komentara danima…

Šta se ima komentirat( jad i bijeda) – više ni dividendu niko ne želi, a prodavača u ovoj bijedi pet puta više nego kupaca


Kod ste se svi razbježali???…

Prebjegli u INA-u ?
Misle da će im ungari napucati cijenu nebu pod oblake.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

HT-u pada dobit, dividenda se smanjuje, a cijena dionice je stalno na 240-250 kn zbog fondova koji je brane….s druge strane brojne dionice popadale su po 40-50% i time postale puno atraktivnije za ulaganje od HT-a

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


HT-u pada dobit, dividenda se smanjuje, a cijena dionice je stalno na 240-250 kn zbog fondova koji je brane….s druge strane brojne dionice popadale su po 40-50% i time postale puno atraktivnije za ulaganje od HT-a

Gospodine faust55,

možete li mi dati savjet koje su to dionice koje bi valjalo sada kupiti? Imam HT i čitajući razne negativne prognoze za HT , a jedan od tih je i Vaš, odlučio sam ih prodati. Naime dividenda, doduše redovita, od cca 8 % ne zadovoljava moje ambicije, stoga molim za pomoć.

HT-u Zlatna dionica 2010., Atlantska plovidba najlikvidnija
Autor: Business.hr | 00.01, 23.12.2011.

Telekomunikacijskoj kompaniji ovo je već treća Zlatna dionica jer je nagradu dobila 2007. i 2008. godine, a HT je laureat i u kategoriji najbolje industrijske dionice, u sektoru pomorstva, prometa, veza i graditeljstva

Zlatnom dionicom za 2010. godinu proglašena je dionica HT-a na 14. dodjeli te nagrade u četvrtak u Zagrebu. HT-u to je već treća Zlatna dionica jer je nagradu dobio 2007. i 2008. godine.

Sretan Božić i svako dobro u Novoj godini,
želim čitateljima portala Poslovni.hr i dioničarima firme HT d.d.

Nije mi jasno, tko na lijepe želje (pa čak bio i nevjernik i ne slavio Božić uopće) može davati jedinice.
Mislim da je baš njemu (njima, njoj) upravo taj Bog i potreban!
[pray]


HT-u Zlatna dionica 2010., Atlantska plovidba najlikvidnija
Autor: Business.hr | 00.01, 23.12.2011.

Telekomunikacijskoj kompaniji ovo je već treća Zlatna dionica jer je nagradu dobila 2007. i 2008. godine, a HT je laureat i u kategoriji najbolje industrijske dionice, u sektoru pomorstva, prometa, veza i graditeljstva

Zlatnom dionicom za 2010. godinu proglašena je dionica HT-a na 14. dodjeli te nagrade u četvrtak u Zagrebu. HT-u to je već treća Zlatna dionica jer je nagradu dobio 2007. i 2008. godine.


Najbolju je lako prepoznati.

New Report

Close