HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 10:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,50
24.188
793
30,50
30,60
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

T-HT-u prijeti prisilna isplata 1,5 milijardi kuna

Vaš link


T-HT-u prijeti prisilna isplata 1,5 milijardi kuna Vaš link

Haha, baš me zanima oćel’ ovih 6 upisat’ dionice?
Eto, ljudi se zaleću, a viđe tužbe.

Imam pitanje:

– ako danas naprimjer uplatim 25 tisuća na svoje ime, da li mogu i za dva dana uplatit jos 13 tisuća isto na svoje ime kad budem imao jos novaca?

Evo za sve koji ispituju kako se režu paketi u slučaju prevelikog interesa da zaključimo tu temo-PROPORCIONALNO

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7f3ffbe0-0eaa-4b3f-9f71-6633b199aab1

Knjige i kava

“Kod donošenja odluke u ulaganju u VP, ulagatelji se moraju osloniti na vlastito ispitivanje Društva i uvjeta Ponude, uključujući sve povezane prednosti i rizike. Ulagatelji se trebaju osloniti samo na informacije sadržane u ovom prospektu.
Niti Društvo, ni JPMorgan, Erste bank, i HPB nisu ovlastili ni jednu drugu osobu da ulagateljima daju ikakve drugačije informacije.

Iz Prospekta[smiley2]

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

Smo kratko.
Na zahtijevu za moje e-racun kod SDA, pod oznaka investitora misli se na broj računa kod SDA ili?
Hvala!

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!


Smo kratko. Na zahtijevu za moje e-racun kod SDA, pod oznaka investitora misli se na broj računa kod SDA ili? Hvala!

Da.


Imam pitanje: – ako danas naprimjer uplatim 25 tisuća na svoje ime, da li mogu i za dva dana uplatit jos 13 tisuća isto na svoje ime kad budem imao jos novaca?

nemoj placati iz dva puta jer ces platiti previse provizija,skupi novac i plati u banci gdje imas racun

kod predaje zahtjeva moras reci cifru,mozda mozes konacno manje platiti ali za vise nego u ponudi

[smiley7] nisam siguran

mauricije:
“/> laki t.: ” Ponavljam pitanje: Mislim da ne bi trebalo biti problema, ali evo pitanje: Tekući račun na koji se trebaju vratiti sredstva (koji će se priložiti u Fini), će biti otvoren danas ili sutra, dakle biti će samo privremena kartica tekućeg (u vidu kartona) dok se ne izradi prava (plastična). To, naravno, ne bi trebao biti problem? ” Ne treba, jer je bitan broj računa koji je naveden na toj kartici, a razlika između te i plastične je u tome što je plastična ima više mogučnosti, nešto kao Nintendo.

ovo je provjereno i tocno privremenu kartonsku karticu koja nije plasticna tj.maestro je ravnopravna na salterima,a plasticna maestro sluzi jos i za bankomate
tako su mi objasnili u erse jucer ujutro

Šta mislite da li će biti rezanja paketa?


po nekim analizama citao sam da bi prvi dan trebalo ici od 30-80% gore

Vidim svi ocekuju veliki plus prvih dana,mene samo zanima sta nije realno ocekivati prvih dana mozda i minus od kojih 10% jer izgleda da fondovi nece dobiti nista.Molim komentare i predviđanja razvoja situacije prvi tjedan, dva![smiley8]

ko te ima taj te nema

[color=blue]Mudrinić težak četiri milijuna kuna[/color]

Šef T-HT-a lani je zaradio dvostruko više od šefa Ine. Premijer za te novce mora odraditi dva mandata, prosječni zaposlenik T-HT-a 33 godine, a prosječni Hrvat čak 46 godina.

Prema podacima iz Prospekta za uvrštenje dionica T-HT-a na burzu, predsjednik uprave T-HT-a Ivica Mudrinić u prošloj je godini zaradio 3,96 milijuna kuna bruto.

Država je dobro zaradila naplatom poreza i doprinosa, no Mudriniću je, procjenjuje Novi list, sigurno pripalo najmanje pola ukupnog iznosa. Kad se sve zbroji, Mudri je lani zarađivao oko 230 tisuća kuna bruto u prosjeku.

Kako je prosječna mjesečna bruto plaća u kompaniji u prošloj godini bila 9.812 kuna (oko 117 tisuća kuna godišnje), a u njen izračun vjerojatno ulaze i menadžerske plaće, Mudrinić je u godinu dana zaradio onoliko za koliko njegov prosječan zaposlenik mora raditi 33 godine.

Prosječan Hrvat s bruto plaćom nešto većom od sedam tisuća kuna morao bi raditi više od 46 godina, a hrvatskom premijeru ne bi bila dovoljna ni dva mandata da zaradi ono što Mudrinić priskrbi u godinu dana, jer mu za toliku zaradu, barem što se plaće tiče, treba 9,5 godina, izračunao je Novi list.

Nisu zakinuti ni ostali članovi uprave – direktorica za nepokretnu mrežu Ivana Šoljan skupila je bruto zaradu od 2,6 milijuna kuna, a glavnom direktoru T-Mobilea Raineru Rathgeberu, koji je i dalje zaposlenik Deutsche Telekoma, T-HT je u prvih šest mjeseci ove godine isplatio 137 tisuća eura bruto, što je više od milijun kuna.

Plaće, bonusi i druge povlastice ključnog menadžmenta T-HT su ukupno koštali 32 milijuna kuna, što je za četiri milijuna kuna više nego u 2005.

Članovi nadzornog odbora T-HT-a imaju pravo na mjesečnu naknadu u visini prosječne neto plaće u društvu. Od devet članova nadzornog odbora naknadu primaju samo dvojica, i to Miljenko Boban i sindikalni predstavnik Josip Pupić.

Pupić je u prošloj godini dobio oko 137 tisuća kuna, a Boban oko 133 tisuće kuna, i to u bruto iznosu. Trenutno je njihovo mjesečno primanje u bruto iznosu veće od 11 tisuća kuna, piše Novi list.


marinkn: ” Imam pitanje: – ako danas naprimjer uplatim 25 tisuća na svoje ime, da li mogu i za dva dana uplatit jos 13 tisuća isto na svoje ime kad budem imao jos novaca? ” nemoj placati iz dva puta jer ces platiti previse provizija,skupi novac i plati u banci gdje imas racun kod predaje zahtjeva moras reci cifru,mozda mozes konacno manje platiti ali za vise nego u ponudi [smiley7] nisam siguran

NE!

a direktoru nam ne ide loše, što je dobra vijest. Ako misli nastaviti dobro zarađivati nek se pobrine da mi mali dioničari zaradimo, jer ako bude pušing rođo, noga u guzicu i van iz direktorske fotelje. [smiley2][smiley2][smiley2]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

jel moze tko objasniti,zasto bi uzimali punomoci od “rodbine i prijatelja” (ako mislimo uzeti vise paketa)ako ih ionako ne mozemo sprijeciti da nas “izlevate”ako to zele jer novci ionako sjedaju na njihov racun nakon prodaje,tako da se opet njima moramo obratiti kad se odlucimo na prodaju,jer ce se na njihovom racunu nalaziti moje pare!
znaci u principu je isto damo li njima novce ili sa njima dodemo u kupnju i sve upisemo na njihovo ime,samo sto je manje komplikacija,ili se varam?!!
i jos sam cuo da se provjerava broj punomoci,tako i da hoces vise od 5 punomoci uzeti plus sve drugo jos mozes zavrsiti na ispitivanju..
u cemu je razlika dakle od punomoci i kupnje na njihovo ime?i na jedan i na drugi nacin nas mogu preveslati ako to zele zar ne?!
molim nekoga tko stvarno zna o cemu prica da odgovori,jer sam se svega nacitao na ovom forumu,tak da sam jos zbunjeniji neg kaj sam bio….
thx,zbunjola![smiley8]

Provizije na kupnju:

Fina 80 kn?
Erste 50 kn?
HPB ?? kn

Jel su ovo tocne inforrmacije ili?

Zacjelo ima onih koji su bili pa molim lijepo.

Da ne vrtim stranice unatrag.

Hvala.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

New Report

Close