HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 01:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,73
160.116
5,211
30,50
31,00
2,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovo ste vidjeli?

Broj zainteresiranih Maksimalni broj dionica po osobi
<129.297 građana 38.000 kuna
150.000 građana 32.755 kuna
175.000 građana 28.076 kuna
200.000 građana 24.566 kuna
250.000 građana 19.635 kuna

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Provizije na kupnju: Fina 80 kn? Erste 50 kn? HPB ?? kn Jel su ovo tocne inforrmacije ili? Zacjelo ima onih koji su bili pa molim lijepo. Da ne vrtim stranice unatrag. Hvala.

Erste 50 kn provjereno uplaćeno

mogu li upis napraviti u Fini, a uplatu u Erste recimo ???

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


Lejzer: ” Provizije na kupnju: Fina 80 kn? Erste 50 kn? HPB ?? kn Jel su ovo tocne inforrmacije ili? Zacjelo ima onih koji su bili pa molim lijepo. Da ne vrtim stranice unatrag. Hvala. ” Erste 50 kn provjereno uplaćeno

E hvala na odgovoru.

A kako je u Fini i HPB?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Ovo ste vidjeli? Broj zainteresiranih Maksimalni broj dionica po osobi <129.297 građana 38.000 kuna 150.000 građana 32.755 kuna 175.000 građana 28.076 kuna 200.000 građana 24.566 kuna 250.000 građana 19.635 kuna

da to ti je pisao covjek koji nema pojma i logika mu je u banani.al dobro to ionak nije bitno paketi ce biti izmedju 20 i 38 tisuca kuna to ti je jedino bitno, s tim da onda nitko osim gradjana nece upisat dionice 🙂 zato jer 137 tisuca gradjana moze upisati dionice i da se paketi ne rezu. pod pretpostavkom da su svi upisali puni iznos od 38 ooo ….


furio: ” Lejzer: ” Provizije na kupnju: Fina 80 kn? Erste 50 kn? HPB ?? kn Jel su ovo tocne inforrmacije ili? Zacjelo ima onih koji su bili pa molim lijepo. Da ne vrtim stranice unatrag. Hvala. ” Erste 50 kn provjereno uplaćeno ” E hvala na odgovoru. A kako je u Fini i HPB?

Fina 80 kn provjereno, nije plaćeno, tražim jeftiniju varijantu.

sta znaci predas ponudu i platis koliko hoce poslije[smiley7]

iPhone u Hrvatskoj dobio T-Mobile?

ZAGREB – Appleov iPhone danas je predstavljen u Njemačkoj gdje je pravo za njegovu prodaju dobio T-Mobile te su se već pojavile neslužbene informacije da će iPhone u Hrvatskoj također biti u prodaji preko T-Mobileove mreže.

U T-Mobileu za sada nisu htjeli potvrditi ove najave, već navode kako je riječ o neslužbenim špekulacijama koje neće komentirati dok se ne objave službene informacije o distribuciji iPhonea u Hrvatskoj.

No, T-Mobile će osim u Njemačkoj iPhone distribuirati u Austriji, Nizozemskoj i Mađarskoj, tako da je za očekivati da će T-Mobile dobiti prava i za hrvatsko tržište.

Apple će sutra službeno objaviti koji su operateri dobili prava za prodaju iPhonea u pojedinim europskim zemljama. iPhone će se u Europi početi prodavati uoči božićnih blagdana kada bi njegova prodaja trebala početi i u Hrvatskoj. Cijena iPhonea bit će oko tri tisuće kuna. ”

http://www.jutarnji.hr/novac/vijesti/clanak/art-2007,9,17,iPhone_T-Mobile,90531.jl

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Imam pitanje: – ako danas naprimjer uplatim 25 tisuća na svoje ime, da li mogu i za dva dana uplatit jos 13 tisuća isto na svoje ime kad budem imao jos novaca?

da mozete, samo onda opet placate proviziju, vi mozete i 10 puta uplacivati, (najkasnije do 27. rujna) ali da kad se sve zbroji ne predje 38 000 kn

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


iPhone u Hrvatskoj dobio T-Mobile? ZAGREB – Appleov iPhone danas je predstavljen u Njemačkoj gdje je pravo za njegovu prodaju dobio T-Mobile te su se već pojavile neslužbene informacije da će iPhone u Hrvatskoj također biti u prodaji preko T-Mobileove mreže. U T-Mobileu za sada nisu htjeli potvrditi ove najave, već navode kako je riječ o neslužbenim špekulacijama koje neće komentirati dok se ne objave službene informacije o distribuciji iPhonea u Hrvatskoj. No, T-Mobile će osim u Njemačkoj iPhone distribuirati u Austriji, Nizozemskoj i Mađarskoj, tako da je za očekivati da će T-Mobile dobiti prava i za hrvatsko tržište. Apple će sutra službeno objaviti koji su operateri dobili prava za prodaju iPhonea u pojedinim europskim zemljama. iPhone će se u Europi početi prodavati uoči božićnih blagdana kada bi njegova prodaja trebala početi i u Hrvatskoj. Cijena iPhonea bit će oko tri tisuće kuna. ” http://www.jutarnji.hr/novac/vijesti/clanak/art-2007,9,17,iPhone_T-Mobile,90531.jl

He he [smiley2].Ovo volim ! Nabrijavanje i špekulacije prije izlaska na burzu…

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


mogu li upis napraviti u Fini, a uplatu u Erste recimo ???

zaista kakva pitanja, najbolje da to pitate kod njih na salteru

ispada da je forum na poslovnom.hr najpametniji [smiley2]


sta znaci predas ponudu i platis koliko hoce poslije[smiley7]

to znaci da ne moras odmah platiti nego do 27. rujna, e sad, ne znam kako je ako predas ponudu za npr puni iznos (38 000) a platis manje, mislim da je sve ok, i da ce priznati manji, ali to sve molim provjerite kod njih, i ne znam zasto komplicirate…

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Ja sam zvao danas info na 0800 5155, rekoše da se odmah mora u ponudi, dakle u prijavi, naznačiti iznos za koji će se kupiti dionice, tj. iznos koji ćeš uplatiti. Ako oni lažu, ja lažem.

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!


e sad, ne znam kako je ako predas ponudu za npr puni iznos (38 000) a platis manje, mislim da je sve ok, i da ce priznati manji, ali to sve molim provjerite kod njih, i ne znam zasto komplicirate…

Nije OK, u tom slučaju je ponuda nevažeća. Provjereno u Erste banci.

Ni meni nije jasno zašto ljudi kompliciraju. Koliko misliš uplatiti, toliko i ponudi. Točka.

Imao sam, imam, ili ću imati dionice o kojima pišem.


” to znaci da ne moras odmah platiti nego do 27. rujna, e sad, ne znam kako je ako predas ponudu za npr puni iznos (38 000) a platis manje, mislim da je sve ok, i da ce priznati manji, ali to sve molim provjerite kod njih, i ne znam zasto komplicirate…
[/i]

Ukoliko uplatiš manji iznos od navedenog u ponudi, ne priznaju ponudu.

strateg:

e sad, ne znam kako je ako predas ponudu za npr puni iznos (38 000) a platis manje, mislim da je sve ok, i da ce priznati manji, ali to sve molim provjerite kod njih, i ne znam zasto komplicirate… ”

Nije OK, u tom slučaju je ponuda nevažeća. Provjereno u Erste banci.

Ni meni nije jasno zašto ljudi kompliciraju. Koliko misliš uplatiti, toliko i ponudi. Točka.

Pa stvar je u tome što ne znam koliko ću moći uplatiti, budući da imam potraživanja za koja je neizvjesno hoće li i kada će (a trebala bi biti u petak) biti plaćena

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

New Report

Close