HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 19:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,73
160.116
5,211
30,50
31,00
2,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vaš link

evo još jedna usluga, možda nešto prihoda i tu bude

Stanje na dan 4.7.2011. promjene:

3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 3.858.885 4,71 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA + 5 626

Dakle, u srijedu od 12 564 komada, RBA OMF je kupio čak 5626 komada!!!

U gore navedenom postu sam stavio stanje od petka gdje se vidi također značajna kupnja za prošli tjedan, vidljivo je da iza dividende RBA OMF čini nekih 30-40 % ukupnog prometa na HT-u te tako održava cijenu premda je već po mom mišljenju previše izložen jednoj dionici.

p.s. posjedujem HT, djelujem portfeljno, moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju.

Štednja je mudrost trošenja.

Meni je HT svaki mjesec vrijedniji otprilike 2kn nego što je bio u proteklom mjesecu. Trenutno ga nemam u portfelju. Održi li se ova cijena do jeseni sigurno ću nešto kupiti. Volio bi da se ROMF malo zaustavi. A što se njih tiče bolje da skupljaju telekom nego ono smeće koje su nažalost kupovali (MGMA i OPTE)

Stanje na dan 5.7.2011. promjene:

3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 3.867.655 4,72 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA + 8 770

Dakle, u četvrtak od 15 270 komada, RBA OMF je kupio čak 8 770 komada!!!

Štednja je mudrost trošenja.

Gotovo provjerena informacija HT odustaje od Albanskog telekoma.
Nije dobro za nas HT-ovce ali u konačnici možda nije niti loše jer se stvari na "Pametnim grid" strukturama polaka ali lijepo razvijaju … a tu će love biti još možda više negu telekom sferi, jer je to upravo ona tehnologija koja je bila svojedobno mobilna telefonija, koju sada rade svi.

Inače samo za usporedbu kuda to ide, informacija da je Google u suradni s jednim od najvećih proizvođača žarulja dogovorio ugradnju čipova kojima će se omogućiti da preko Androida palite, gasite svjetlo kao i smanjujete ili povećavate svjetlinu žarulje. Mala inovacija ali pokazuje kako neki razmišljaju … a Google=marketing!
CHeers!

dooooobro sta mislite hoče li narast na 300 kn do n. godine,

kaj si razgovaral s nekim od managera iz HT-a…
pa ti jer rekel; da mu se baš nejde delati na kosovotee…
ak je tak onda je to, to… provjerena informacija…
hvala na info
a daj mi reci ili provjeri od izvora; a kaj bumo s lovom koja se nalazi na računu!
bumo podjelil s shvabama…

kakve su to gotovo provjerene informacije?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


kakve su to gotovo provjerene informacije?

ajmo ovak… tak sam si ja zgruntal…

Rezultati za šest mjeseci do 30. lipnja 2010.
Recesija i posebni porezi i dalje utječu na poslovanje, ali stopa smanjenja prihoda je u
opadanju, osobito u području pokretnih komunikacija…
Glavna obilježja Grupe
• Prihodi su se smanjili za 3,9% na 4.042 milijuna kuna (556 milijuna eura) budući da posebni
porezi i recesija i dalje utječu na poslovanje… itd
Fondovi su krenuli s podizanjem cijena ali ne da kupuju nego da nas navuku na kupnju jer su načuli iz povjerljivih izvora, Rezultate za šest mjeseci do 30. lipnja 2011.
Naravno LOŠI jer je još uvijek; budući da posebni porezi i recesija i dalje utječu na poslovanje… itd
ovaj i prošli mjesec isplaćuju se opremnine za 350-ak sada bivših djelatnika… naravno da će faliti love u izvještaju ali KUPUJMO HRVATSKO POSLIJE IZVJEŠTAJA… bit će jeftino, 10-15% SALE
POZDRAV svima,
i ja volim nogomet

ja mislim da ce nagodinu prec 300kn


kaj si razgovaral s nekim od managera iz HT-a…
pa ti jer rekel; da mu se baš nejde delati na kosovotee…
ak je tak onda je to, to… provjerena informacija…
hvala na info
a daj mi reci ili provjeri od izvora; a kaj bumo s lovom koja se nalazi na računu!
bumo podjelil s shvabama…

Za Albanski telekom ostaje da vidimo a ja znam da sam u pravu … bit će dana kada će se ovo moći provjeriti. Izvor ne mogu otkriti …
Vama ostaje da sami procijenite koliko ima istine i logike u našim postovima!

A za lovu sam već rekao pa da se ne ponavljam evo citiram:

Funky, 06.07.2011. u 18:50
… jer se stvari na "Pametnim grid" strukturama polaka ali lijepo razvijaj

Dakle lovica će se u to ulagati a vjerujte da to košta-od tehnlogije do marketinga.
🙂

mislim da ako ti je informacija tocna, sljedi lagani pad cijene jel ce neki neuki skontat da dolazi smak svijeta [lol] , i onda gle vraga DT zeli neku lovicu i eto izvanredne dividende od kojih 25kn, ostaje im oko 1,5 milijardi na racunu da kemijaju kakvu ce tehnologiju uvest novu, moje misljenje

ne mari za male stvari i ostat ce male


Gotovo provjerena informacija HT odustaje od Albanskog telekoma.
Nije dobro za nas HT-ovce ali u konačnici možda nije niti loše jer se stvari na "Pametnim grid" strukturama polaka ali lijepo razvijaju … a tu će love biti još možda više negu telekom sferi, jer je to upravo ona tehnologija koja je bila svojedobno mobilna telefonija, koju sada rade svi.

Inače samo za usporedbu kuda to ide, informacija da je Google u suradni s jednim od najvećih proizvođača žarulja dogovorio ugradnju čipova kojima će se omogućiti da preko Androida palite, gasite svjetlo kao i smanjujete ili povećavate svjetlinu žarulje. Mala inovacija ali pokazuje kako neki razmišljaju … a Google=marketing!
CHeers!


Nemam namjeru da ti kontriram,ali ja imam inf.da HT ima jako velike šanse kod PT-a u odnoasu na Austrijance.Zašto bi se odrekli te šanse za kupnju,nije mi jasno.Jedino ako postoji nešto daleko unosnije.

ja nemam baš nikakvih informacija, ali imam nešto dionica HT-a

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



kakve su to gotovo provjerene informacije?

ajmo ovak… tak sam si ja zgruntal…

Rezultati za šest mjeseci do 30. lipnja 2010.
Recesija i posebni porezi i dalje utječu na poslovanje, ali stopa smanjenja prihoda je u
opadanju, osobito u području pokretnih komunikacija…
Glavna obilježja Grupe
• Prihodi su se smanjili za 3,9% na 4.042 milijuna kuna (556 milijuna eura) budući da posebni
porezi i recesija i dalje utječu na poslovanje… itd
Fondovi su krenuli s podizanjem cijena ali ne da kupuju nego da nas navuku na kupnju jer su načuli iz povjerljivih izvora, Rezultate za šest mjeseci do 30. lipnja 2011.
Naravno LOŠI jer je još uvijek; budući da posebni porezi i recesija i dalje utječu na poslovanje… itd
ovaj i prošli mjesec isplaćuju se opremnine za 350-ak sada bivših djelatnika… naravno da će faliti love u izvještaju ali KUPUJMO HRVATSKO POSLIJE IZVJEŠTAJA… bit će jeftino, 10-15% SALE
POZDRAV svima,
i ja volim nogomet
[/quote]

Ok, dobio sam dvojku od zajednice…
Zasluženo…
Žao mi je ovih brokera iz velikih fondova kaj im kvarim strategiju…
A možda sam i ja MENTALIST… Kupujmo jeftino !!! Kolovoz
I dalje volim nogomet

New Report

Close