HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 23:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Tko kupuje u ovolikim količinama ?


Tko kupuje u ovolikim količinama ?


Oni koji imaju novceke.

Nije bolest sve što boli



Tko kupuje u ovolikim količinama ?


Oni koji imaju novceke.
[/quote]
Dopuna:
I oni kaj znaju da to mora ici gore.Samo je pitanje vremena

Nije bolest sve što boli

ogromni nalozi na kupnji i ogromni prometi zadanja dva dana.
želi se pokupit što više ovih zadnjih radničkih(i kumica) paketa?
preslagivanje, bijeg u sigurnost iz špekulativnih dionica i banaka radi sanadera?
ko će znat.


ogromni nalozi na kupnji i ogromni prometi zadanja dva dana.
želi se pokupit što više ovih zadnjih radničkih(i kumica) paketa?
preslagivanje, bijeg u sigurnost iz špekulativnih dionica i banaka radi sanadera?
ko će znat.

Ne, brani se cijena, i to jasno pokazuju zamislite da je recimo u ovom naletu Ht otišao na 205 kuna a u udio u Grobiju ima preko 20% mislim da bi bili blizu 1600 bodova.

Neka nijh nemam ništa protiv.

LEAVE THE WORLD BEHINED

Sad se vidi koja je dionica tata mata na grobexu. Sve ostalo je kuvac

Ht ne pada zbog toga što fondovi daju podršku svojim insajderima sa vašim novcima od budućih mirovina. Ovi izlaze na povoljnim razinama i kupuju ono što je sad jeftino.
To je sva mudrost i ne zavaravajte se sa nekom stabilnošću ničim izazvanom jer je sve podložno manipulaciji.

who dares, wins


Ht ne pada zbog toga što fondovi daju podršku svojim insajderima sa vašim novcima od budućih mirovina. Ovi izlaze na povoljnim razinama i kupuju ono što je sad jeftino.
To je sva mudrost i ne zavaravajte se sa nekom stabilnošću ničim izazvanom jer je sve podložno manipulaciji.

Eto savjeta svi koji imate HT prodajte na ovim razinama i kupite ono što je sad jeftino.

Ne želim se svađati slažem se sve je podložno manipulaciji al mislim da ipak brane cijenu do kada neznam.

LEAVE THE WORLD BEHINED

Zašto bi branili cijenu? Stalno se tu provlači ta floskula. Ako padne dići će se i nikome ništa.
Slična stvar se je prvi dan desila i na ATGR. Tamo institucionalni drže dosta. Prvi dan 2ml prometa a cijena ni makac prema dolje.
Postavite si stvar obratno: Tko je tako glup da kupuje skuplje kad može jeftinije?
Ili je glup ili zločest.

who dares, wins

Eto savjeta svi koji imate HT prodajte na ovim razinama i kupite ono što je sad jeftino.

Ne želim se svađati slažem se sve je podložno manipulaciji al mislim da ipak brane cijenu do kada neznam.


koji si ti k+++ da bi tebe k’o slusao,
Stojic?
Usudis se davati savjete na kupnju/prodaju na temelju cega?
djecji vrtic

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Eto savjeta svi koji imate HT prodajte na ovim razinama i kupite ono što je sad jeftino.

Ne želim se svađati slažem se sve je podložno manipulaciji al mislim da ipak brane cijenu do kada neznam.


koji si ti k+++ da bi tebe k’o slusao,
Stojic?
Usudis se davati savjete na kupnju/prodaju na temelju cega?
djecji vrtic
[/quote]

Nedjelim nikome savjete već sam citirao Verdijev post.

Budi pristojan i malo drugi put pažljivije čitaj!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Zašto bi branili cijenu? Stalno se tu provlači ta floskula. Ako padne dići će se i nikome ništa.
Slična stvar se je prvi dan desila i na ATGR. Tamo institucionalni drže dosta. Prvi dan 2ml prometa a cijena ni makac prema dolje.
Postavite si stvar obratno: Tko je tako glup da kupuje skuplje kad može jeftinije?
Ili je glup ili zločest.

Očito oni koji kupuju imaju dovoljno novca ili im Ht čini velik dio portfelja.Ht ima i jednu drugu dimenziju koje druge dionice nemaju a to je psihološko-socijalna koja proizlazi iz reklamiranja iste za njezinu kupnju na IPO-u.

Ne nagovaram nikoga na kupnju ni na prodaju nijedne dionice pa ni HT a tvrditi to iz mojh postova je zločesto.

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close