HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 12.05.2024. u 05:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,65
179.856
6,066
29,50
29,70
-3,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

tenkista:

Iscurila informacija u vezi rezanja paketa! Neće ga biti! Tko prvi upiše taj će dobiti sve a dok više nebude ostali neće dobiti ništa!

To bi za stranku na vlasti značio trenutni gubitak vlasti.
Ne vjerujem u ovakav scenarij.

Šalim se prijatelju![smiley2]

Ti se u ovako presudnim trenutcima ŠALIŠ???[smiley9]
To bi ja rješavo po kratkom postupku!
Ko Ljubo!
Brza i efikasna preraspodjela bogatstva!!!
[smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!


Iscurila informacija u vezi rezanja paketa! Neće ga biti!
Tko prvi upiše taj će dobiti sve a dok više nebude ostali
neće dobiti ništa!

ovo bi bilo političko samoubojstvo…zar baš uvijek moraš bacat neke patke…ima na forumu mnogo ljudi koji uistinu nemaju informacije a i ako ih imaju neznaju ih protumačit…..

na ovaj način stvaraš jednostavno strah i evjericu od investitora..a znaš da to dvoje povezano čini gubitke..

Dakle. riješili smo dvojbu da je moguće plaćanje e-bankingom za druge osobe ali mene zanima da li osoba koja predaje ponudu za kupnju mora navesti svoj tekući račun za eventualni povrat novca ili to može biti tekući od nekoga drugoga?

BTW, prvi post jeee

Posejdon:

tenkista:

Iscurila informacija u vezi rezanja paketa! Neće ga biti! Tko prvi upiše taj će dobiti sve a dok više nebude ostali neće dobiti ništa!

To bi za stranku na vlasti značio trenutni gubitak vlasti.
Ne vjerujem u ovakav scenarij.

Šalim se prijatelju![smiley2]

Meni sei zaje… Evo me sa vrecom za spavanje na ulazu u banku. Ponio laptop i GPRS karticu, netso kave i vrecu para + gomilu punomoci + pit bulla da me cuva ako zacorim. [smiley13]

skype - ivek1234

Ovo je najmasovnija privatizacija u HR, s najviše ***obrisano*** koji žele uložiti i zaraditi 80% jer su čitali u 24 sata. Nadam se samo da će netko kupiti toliku količinu koja se želi već prvi dan prodati.
Uskoro dolazi vrijeme kada će ***obrisano***zaradom kupovati druge dionice i te iste prodavati s gubitkom. Zato treba se pripremiti i dobro iskoristiti to i fino zaraditi.
Ako je na Magmi bilo zagušeno prvi dan, a to je kupilo “samo” 9000 investitora, što će biti prvi dan s T-HT-om kada nahrupi od 20000-50000 ljudi, nećeš moći danima prodati.
Bit će napeto, kao u nekom akcijskom filmu, sve mi više fale oni dani kada nas je bilo manje, a više nade, a sada sve raste nekontrolirano, bez temelja, tržište postaje kladionica za one koji nisu spremni učiti..

Groznica zbog T-HT-a

Autor Snježana Mlinarević

http://www.vecernji.hr/system/galleries/pics/070916/grafika01.jpg

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Ovo je najmasovnija privatizacija u HR, s najviše ***obrisano*** koji žele uložiti i zaraditi 80% jer su čitali u 24 sata. Nadam se samo da će netko kupiti toliku količinu koja se želi već prvi dan prodati.
Uskoro dolazi vrijeme kada će ***obrisano***zaradom kupovati druge dionice i te iste prodavati s gubitkom. Zato treba se pripremiti i dobro iskoristiti to i fino zaraditi.

Kolega tihomir, nemam komentara.
Čini mi se da će doći dosta velik priljev kapitala od ljudi koji nisu zainteresirani čitati
obaveznu lektiru……………..[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Meni sei zaje… Evo me sa vrecom za spavanje na ulazu u banku. Ponio laptop i GPRS karticu, netso kave i vrecu para + gomilu punomoci + pit bulla da me cuva ako zacorim. [smiley13]

E, jel znate kako izgleda stampedo bizona na National Geographicu…e pa….
Evo par slikica da pripremimo ove izdržljivije…………

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Groznica zbog T-HT-a

Autor Snježana Mlinarević

http://www.vecernji.hr/system/galleries/pics/070916/grafika01.jpg

Zanimljivo izgleda graf na slici. 🙂 Znači, prvi dan padamo i onda idemo visoko. Jako visoko. 🙂
I onda nisko. Jako nisko. 🙂


Dakle. riješili smo dvojbu da je moguće plaćanje e-bankingom za druge osobe ali mene zanima da li osoba koja predaje ponudu za kupnju mora navesti svoj tekući račun za eventualni povrat novca ili to može biti tekući od nekoga drugoga? BTW, prvi post jeee

Osoba koja predaje ponudu, navodi račun na koji želi da se sredstva vrate. To ne treba biti njen račun.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Dado10:

Roditelj/skrbnik koji Obvezujuću ponudu podnosi za ponuditelja koji je malodoban, odnosno kojem je postavljen skrbnik, treba donijeti na uvid izvornike sljedećih dokumenata:

jel to znači da će i dijete dobiti svoj broj investitora i pin preko SDA ???

jel može odgovor


pa jel zna netko odgovor na ovo ?[smiley9]

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

LOV NA ZARADU

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/2915398/index.do

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

da li tko zna popis banaka u zagrebu gdje se mogu upisati dionice? ili se dionice mogu upisati u bilo kojoj poslovnici navedenih banaka


rokoch: ” Groznica zbog T-HT-a Autor Snježana Mlinarević http://www.vecernji.hr/system/galleries/pics/070916/grafika01.jpg ” Zanimljivo izgleda graf na slici. 🙂 Znači, prvi dan padamo i onda idemo visoko. Jako visoko. 🙂 I onda nisko. Jako nisko. 🙂

e da nam je jos na toj slici i datum kada ce biti to na najvisoj razini, bili bismo jako zahvalni vecernjem listu [smiley2]

DOKUP!

New Report

Close