HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.05.2024. u 01:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,56
96.192
3,148
30,60
30,70
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


HT-R-A 308,20 16000 4.931.200,00 9.2.2011 13:15:14

[huh]

Pametno bi bilo šta veća dividenda tko zna kakvi će se porezi uvesti iza izbora
mogla bi biti i 35 kuna vidjet ćemo ja sam pun ko brod.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

35 kuna [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Pametno bi bilo šta veća dividenda tko zna kakvi će se porezi uvesti iza izbora
mogla bi biti i 35 kuna vidjet ćemo ja sam pun ko brod.


Pametno bi bilo šta veća dividenda tko zna kakvi će se porezi uvesti iza izbora
mogla bi biti i 35 kuna vidjet ćemo ja sam pun ko brod.

jedini moguči scenarij koji odgovara večinskom , a bogami i manjinskim dioničarima.

ma nek bude 50 i ja zadovoljan. zašto se zadovoljiti sa manje?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

neznam bas dali smiju razrijesit kesu do ja.., s obzirom da vlada bira partnera s kojim ce telefonirati, ako t-ht to ne dobije onda mislim da ce ici sva isplata do posljednje lipe, ako dobiju znaci da su obecali da ce dio love ostaviti vladi da se malo posluzi kad zaskripi, moje misljenje

ne mari za male stvari i ostat ce male


neznam bas dali smiju razrijesit kesu do ja.., s obzirom da vlada bira partnera s kojim ce telefonirati, ako t-ht to ne dobije onda mislim da ce ici sva isplata do posljednje lipe, ako dobiju znaci da su obecali da ce dio love ostaviti vladi da se malo posluzi kad zaskripi, moje misljenje

Mislim da si u krivu-doba komesara je polako prošlo.


ma nek bude 50 i ja zadovoljan. zašto se zadovoljiti sa manje?

Ja mislim da je 50 sigurnih, isto tako sam siguran da je ovo zadnja neoporeziva [angry]

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

Ocekujte dividendu veću od 30kn..
Razum nam govori da se mora iskoristiti
prigoda neoporezivanja.
Iznos dividende će biti iznenađenje !!

Ako bude porez na dionice,onda nam neka daju dividendu u dionicama. Tako necemo valjda morati placati poreze

razmišlja se o divid. 40-tak kn, rade kao i unicredit, prije poreza izvuci što možeš


razmišlja se o divid. 40-tak kn, rade kao i unicredit, prije poreza izvuci što možeš

dao bi ti stotku ,ali ne mogu jedino što mogu njemci mogu to je to. [yawn]

ma najbolje da se ht zaduzi za nekih 10 milijardi kuna, pa posalje odmah 5 milijardi u njemacku, a tih 10 milijardi, nek uz pomoc dt dobiju za 3-4%, to ionako vrate za 7 godina od redovne dobiti…a usput nek dogodine jos isplacuju zadrzane dobiti…nek postanu visoko zaduzena firma, u skladu sa zemljom u kojoj posluju….malo se salim na nas racun i koliko je ht mocan, opet na nas racun…jer smo mi mi to sve kao male ovčice platili, ali eto lijepo je dobiti vise dividende nego sto potrosim za njihove usluge. jos da netko zeli uzeti porez na izvlacenje dobiti van granica RH…a joooj, to bi podrazumijevalo, kako se ono zove, ahaa, da, zastita nacionalnih interesa.


razmišlja se o divid. 40-tak kn, rade kao i unicredit, prije poreza izvuci što možeš

čisto sumnjam, da je to istina već bi cijena bila na 330-340 kn

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close