HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 04:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,61
345.050
11,274
30,60
30,70
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ovdje imamo 3 odlična momenta za dionicu HT-a:
1. INA praktički nestaje s burze, pa HT ostaje najveći blue chip interesantan velikim domaćim i stranim ulagačima, idealno mjesto za pretvaranje keša u dionice i ubiranje stimulativne dividende (veća nego kamata u bankama)
2. J.P:Morgan i Nomura žele kupiti 10% HT-a, a to ne samo da će smanjiti free float, nego će privući i druge velike ulagače koji će također ubaciti u portfelje određenu količinu HT-a
3. pred nama je isplata dividende, a očekivanja su od 20-30 kn

Sve ovo moglo bi HT lansirati na nove razine od oko 340-350 kn, s kojih će onda kretati u proboj prema 400 kn

Sve odlicno napisano samo ovaj proboj prema 400 ti nije trebao 🙂

lp


Dali se zna kada je D-dan?

Ovo je stvarno smirujuća dionica(ne moraš stalno visit na kompu).Osim 14.2 i objave dividende,više me interesira datum (drugi dan D) do kada moraš imat dionicu da bi ostvario pravo na istu.Neda mi se sad kopat po kompu ali vjerovatno će biti kao i prošle godine.Naime,iskustvo iz prošle godine nam govori da je bilo najbolje iskočit 3-4 dana prije,nego čekat dividendu i ostat cjelo vreme u dionici,međutim okolnosti se mjenjaju (JP Morgan),tako da nas očekuje zanimljivo proljeće.U svakom slučaju nemrete fulat,samo morete manje ili više zaraditi.Pozdrav sima dobronamjernima!

Ušao u dionice početkom 2008., prije kraha, dobrano se opekao, izgubio lovu. Prije par dana ušao sam u HT na 304, pratio sam neko vrijeme dionicu, bih – ne bih, odlučio da je dobra prilika na toj razini, vidjet ćemo što će biti. Svatko naravno druka svoj interes, nitko ne zna budućnost.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Vama je ovdi na hateju najbolje ništa ne pisat……….nemojte ništa pisati………samo kupujte… [yawn]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

tako je jer kad više nebude ine u ponudi bit će trganja za jednu od najsigurnijih utočišta na ovoj burzi

pa i ne piše se ovdje skoro ništa, kad nema smisla drukat onda se malo i piše. [lol]

cca.1.5 Mkn na 305,75 [thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

danas u 15 sati ce neki vec nacut kolika ce dividenda biti.
po kretanju cjene od 15 do 16 sati ce vam sve biti jasno.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!


cca.1.5 Mkn na 305,75 [thumbsup]

objava je onaj drugi ponedjeljak, znači sljedeći tjedan bit će raketa na HT-u, do petka bi mogli na 320-330 kn [thumbsup]

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

13000 po 305.75
eto kamo ce ht dalje 🙂
osjeti se ususavanje kesha sa svih ostalih dionica

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!


danas u 15 sati ce neki vec nacut kolika ce dividenda biti.
po kretanju cjene od 15 do 16 sati ce vam sve biti jasno.

Konferencijski poziv za analitičare i ulagatelje održat će se isti dan u 14:00 sati po griničkom vremenu/
15:00 sati po srednjeeuropskom vremenu.
Prisustvovanje konferencijskom pozivu moguće je biranjem sljedećih brojeva:
Telefonski broj +44 (0) 1452 555 566
Šifra konferencije 41052817

Vjerojatno ce u ponedjeljak krenuti busanje .


cca.1.5 Mkn na 305,75 [thumbsup]

šta se ovo događa…

evo još 4 Mkn na 305,75 kn…
ko kupuje… ko prodaje…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Nije li sad najbolje vrijeme za kupnju ako mislimo prodati 14.02.2011. u cca 10:15 h ? Mislim, u 10 dana, cca 5-8 %, ili se varam ?


Nije li sad najbolje vrijeme za kupnju ako mislimo prodati 14.02.2011. u cca 10:15 h ? Mislim, u 10 dana, cca 5-8 %, ili se varam ?

Zasto 14.02? Cijena bi trebala biti veca neposredno prije isplate dividende… ne?

Ali taj dan koji ti spominješ ćeš znati isto što i 14.02. ujutro.



Nije li sad najbolje vrijeme za kupnju ako mislimo prodati 14.02.2011. u cca 10:15 h ? Mislim, u 10 dana, cca 5-8 %, ili se varam ?

Zasto 14.02? Cijena bi trebala biti veca neposredno prije isplate dividende… ne?
[/quote]

New Report

Close