HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 12:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,57
82.551
2,700
30,60
30,70
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Aj ti reci meni u kojem roku ti čekaš HT na 240-260 kn.

Činjenica je da HT raste svaki mjesec u doba isplate plaća jer mirovinici tada dobijaju lovu, bit ćemo jos nekoliko dana na ovim razinama i onda opet na 305-307kn…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Činjenica je da HT raste svaki mjesec u doba isplate plaća jer mirovinici tada dobijaju lovu, bit ćemo jos nekoliko dana na ovim razinama i onda opet na 305-307kn…

bicemo mi na ovim razinama al tek nakon dividende, a vama bi bilo bolje umjesto da nebuloze pisete da ste kupili prekjucer na 307 kad ste tako vidoviti i raradili koju kunu…….. [proud]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

ht do dividdende ode sigurno prek 320, pa ko ziv ko mrtav poslje…….

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

ma ljudi to je tesko predvidjeti koj ce cijena biti u buducnosti al u redu je imati misljenje



Činjenica je da HT raste svaki mjesec u doba isplate plaća jer mirovinici tada dobijaju lovu, bit ćemo jos nekoliko dana na ovim razinama i onda opet na 305-307kn…

bicemo mi na ovim razinama al tek nakon dividende, a vama bi bilo bolje umjesto da nebuloze pisete da ste kupili prekjucer na 307 kad ste tako vidoviti i raradili koju kunu…….. [proud]
[/quote]

Ma ne kupujem, nisam pri novcima, samo sam iznio svoje misljenje, ne razumijem što se osjecate prozvanim jer dividenda je jos daleko i tko zna sto ce biti do tada… Vrijeme će pokazat, možda sam i u krivu! [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

masa dioničara će reinvestirati dividendu u dionice, dakle malo po malo dogoditi će se prirodna tržišna akumulacija dionica kod pojedinaca koji žele čuvati dionicu. Budući je dividenda kao što znamo raskošna i ove godine, brine me samo period poslije d – daya pa do isplate, iako kad bolje razmislim i ne, jer volio bi kupiti povoljnije kao i drugi, no mislim da su to pusti snovi…

proklet bio na božić 2010.




Činjenica je da HT raste svaki mjesec u doba isplate plaća jer mirovinici tada dobijaju lovu, bit ćemo jos nekoliko dana na ovim razinama i onda opet na 305-307kn…

bicemo mi na ovim razinama al tek nakon dividende, a vama bi bilo bolje umjesto da nebuloze pisete da ste kupili prekjucer na 307 kad ste tako vidoviti i raradili koju kunu…….. [proud]
[/quote]

Ma ne kupujem, nisam pri novcima, samo sam iznio svoje misljenje, ne razumijem što se osjecate prozvanim jer dividenda je jos daleko i tko zna sto ce biti do tada… Vrijeme će pokazat, možda sam i u krivu! [thumbsup]
[/quote]

e bas zato sto niko nezna sta ce sutra bit, e bas zato se zna sta ce sa htejom bit!!!!
a ako svabo ode u k….. onda je to siguran signal smaka svijeta [wink]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................





Kako stvari stoje izgleda da će ht do dividende na 315-318,ja sam prodao na 310,izgleda da sam mogao i više,vidjet ćemo.nije mi krivo,mene kupnja prije rezultata prvog kvartala uopće ne interesira.još uvijek sam siguran da ću kupovati ht između 240-260kn.vrlo je izgledno negdje između toga,pogotovo ako prođe zakon ovog luđaka iz uskoka o obavezi registracije svih korisnika,mudrinić je rekao da je to ogroman trošak,a učinak poreza na mobilnu tek će se vidjeti u 2010g.

Kolega osmo, u najboljem slučaju ćete kupovati po istoj cijeni po kojoj ste i prodali (znači, izgubiti ćete dividendu i plus proviziju brokerima)…
[/quote]

Kolega osmo je već sad svjestan da je dobro popušio. HT je već sad na 313 kn. A kupivina HT-a ispod 300 kn ostat će nekima samo sanak pusti…..
[/quote]
da,točno je,a od kada sam prodao ht zaradio na lrh i snho 30%.sada čekam ht na 240-260kn.
[/quote]

Jesi, jesi… [lol] [lol] [lol]

[/quote]

Za HT je jedino sigurno da će i sljedeće godine biti dividende i one iza… valjda vam je jasno da je to jedini način da Švaba vrati uloženo.
Pa savjetujem po ko zna koji put da za pametnog investitora ovo je idealno vrjeme za kupovinu a špekulant neka troši živce i dobije dijabetes kao kolega gore.
[/quote]

Nisam na ovom forumu napiso posta skoro godinu ali se svakako volim nasladiti i nasmijati ovima koji ”znaju” kako uložiti sa profitom.
Od vremena citiranog pa do sadašnjeg posta osobno mi je samo ova dionica donjela cca 50% zarade i dalje je nemam namjeru prodavati. A govorim samo o vremenu od godine dana.
Ja osobno znam šta to znači i znam cijeniti takav profit u tako kratkom vremenu (kladionu ne igram). [proud]
Vama prepuštan špekulacije i pogađanja kuda će i kada će.
Ja time ne trebam razbijati pametnu glavu.
Živili!

Nauči gubiti ili odustani!!!

kolege dragi tresite vi glavama al ja sam danas na +17% dobiti u ht/u od bozica, a nije da nisam ocekivo lahku i solidnu zaradu [cool], sto jest jest poklopilo me na gradjevinarima, ali telefoniranje je uvijek sladje jer znas kakav ce ti racun doci [thumbsup]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


kolege dragi tresite vi glavama al ja sam danas na +17% dobiti u ht/u od bozica, a nije da nisam ocekivo lahku i solidnu zaradu [cool], sto jest jest poklopilo me na gradjevinarima, ali telefoniranje je uvijek sladje jer znas kakav ce ti racun doci [thumbsup]

kakva to zarada

ja imam 1/3 portfelja u HT. danas i sutra rasprodat ću sve druge dionice i prebacivam sve u HT. tu ću bar dobiti veliku dividendu 12% i držati godinu dana pa onda još 10%,,, to je +20% za malo više od godine dana, to nema niti jedna banka [smiley]

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!

pozz,imaym ht na PBZ INVESTORU DA DOBIM DIVIDENDU ,,DO KAD MORAM DRZAT,

16.4.

New Report

Close