HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.06.2024. u 13:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,13
218.984
7,269
30,00
30,40
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

I ja mislim da je odlučeno kako će se linearno rezati… Ne znam točan izvor, no čini mi se da je to objavljeno u sindikalnom glasniku… Istina je da gužve u RBA nema…

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...


Sad sam vidio tu vijest u Jutarnjem, još su pogrešno napisali da upis traje do 26.06.
Kod nas ljudi čekaju zadnji tren, moguće je da slijedeći tjedan bude navala.

tocno tako mogla bi biti guzva drugi tjedan..ja poznajem njih nekoliko koji imaju pravo na radnicke dionice i jos se dvoume..i sami znaju da je zarada sigurna al problem je kes.. vjerujem da mnogi od radnika nemaju kes i sad ih muci uzeti kredit za te dionice ili ne…..

idući tjedan će bit bolje...


I ja mislim da je odlučeno kako će se linearno rezati… Ne znam točan izvor, no čini mi se da je to objavljeno u sindikalnom glasniku… Istina je da gužve u RBA nema…

Pa u drugom krugu će sve pokupovati oni što im je u prvom ostalo viška novca.Isto vam je bilo i sa zaposlenicima INE.U prvom su krugu dobili po,čini mi se,18 dionica,a onda u drugom krugu po još 8..Ako tako bude i HT,to znači u prvom krugu 135,a onda u drugom još po 65..U svakom slučaju negdje oko 200.. [wink]

dobro, ima li ovoj našoj agoniji kraja! 😕

strpljen..spašen Time is on my side


dobro, ima li ovoj našoj agoniji kraja! 😕

Ne samo da nema..već nitko više ni ne priča o onoj dodatnoj izvanrednoj dividendi..Zato i nebo plače nad čitavom Hrvatskom! [cry]


dobro, ima li ovoj našoj agoniji kraja! 😕

Ima.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Možda je netko već linkao…Ako jest ispričavam se.Nije nikakva senzacija nego novi ‘proizvod’ T-Mobil-a na tržištu.

Vaš link

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu



dobro, ima li ovoj našoj agoniji kraja! 😕

Ne samo da nema..već nitko više ni ne priča o onoj dodatnoj izvanrednoj dividendi..Zato i nebo plače nad čitavom Hrvatskom! [cry]
[/quote]

A šta više pričat o dividendi, sve je več rečeno, preko 300 smo skoro, ovo su obična lešinarenja dok ”formalna” odluka ne bude na vidiku.. btw u Dalmaciji je sunčano 🙂

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


I ja mislim da je odlučeno kako će se linearno rezati… Ne znam točan izvor, no čini mi se da je to objavljeno u sindikalnom glasniku… Istina je da gužve u RBA nema…

Ja radim u HT-u, danas sam provjeravao na više adresa, istina je da su sindikati tražili linearno rezanje ali Polančec nije pristao na to već je formulacija –pravično- a to najvjerojatnije znači proporcionalno, vama to ništa ne znači ali meni da, idem s max. iznosom, da je linearno išao bi na 200, a što se tiče gužve, svi čekamo zadnji dan a puno će se ljudi javiti jer ih masa ima svoje sponzore, to vam je iz prve ruke.

hm a kad bi bila ta dividenda kad bi mogla bit


dobro, ima li ovoj našoj agoniji kraja! 😕

51% dionica na ZSE momentalno je u pozitivi.
Kaj to znači da su te dionice bolje od HT-a?
Jesmo mi tak bedasti da tu sjedimo i čekamo vjetar u našim jedrima dok drugi glisiraju pokraj nas ili je nešto drugo u pitanju ;-(
A ja mislio da sam sa upadom od 280 napravio dobar posao a ispada da ću mjesec dana životarit s kapitalom na +/- 2 kn …?
Banana država – banana burza.
Ili ima bolji komentar za ovo?

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

Ovo sa HT-om je najnormalnija stvar.Tko ne vidi da je ova stvar sa izvanrednom dividendom navlakuša,taj na burzi nema šta radit.O DIVIDENDI (PA I IZVANREDNOJ) ODLUČIVA SKUPŠTINA DIONIČARA a ona se ne održava svako malo vremena.Ako i budfe tek dogodine.Puno toga negativnog ima šta djeluje na cijenu dionice(a to je kriva vlada(fond branitelja,dodatne dionice u 10. mjesec i 300.000 ljudi koji to čekaju,zatim istek prvog lock-up perioda od 6 mj.(ti su kupovali kad se uračuna dividenda po 135-145 kuna).HT je dobra firma ali još najmanje godinu dana će padati.

New Report

Close